gün için menü...

MTS

Minik meleğim hoşgeldin..
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2007
1.196
6
38
bu cumartesi öğretmen arkadaşlarla yaptığımız günde sıra bende..
yaklaşık 20 kişi varızkafamçokkarıştı..
şöyle bereketli bir menü arıyorum..
evet bekliyorum bayanlar yardımlarınızı...

benimde cuma günü günüm var menüm şöyle belki fikir verir yalancı çig köfte ,tahin helvalı kurabiye,damat paçası (sıcak yenmesi gerekir)sadrazam lokumu

hmm..
adıyamandayım canım ben..
gelecek arkadaşların çoğu da adıyamanlı..
yalancı çiğ köfte biraz tereciye tere satmak gibi olur bu konuda güvenemem kendime açıkcası:)
tahin helvalı kurabiyeye bir bakayım netten..
damat paçasına da bakmam lazım..
sadrazam lokumu çok severim bayılırım ama o da pek bereketli olmuyor yaa:KK43:

pogaca kisir degisik salata turleri yapsan aklima bunlar geliyor bilmiyorum pek yemek yapmayi sevmiyorumda.

ben mesela bi salata tarifi vereyim canım sana baya bereketli oluyo arpa şehriyeyi haşla suyunu süz geniş bi karıştırma kabına al içine küçük küçük sosis doğra, küçük küçük slatalık turşusu doğra,havuç rendele ,dereotu koy yoğurt ve mayonez koy ,sarımsak ez koy ve tuzunu yağını koy çok güzel bi salata oluyo istersen sosisleride haşlayabilirsin ben haşlayarak koyuyorum afiyet olsun yerimseniben

ben mesela bi salata tarifi vereyim canım sana baya bereketli oluyo arpa şehriyeyi haşla suyunu süz geniş bi karıştırma kabına al içine küçük küçük sosis doğra, küçük küçük slatalık turşusu doğra,havuç rendele ,dereotu koy yoğurt ve mayonez koy ,sarımsak ez koy ve tuzunu yağını koy çok güzel bi salata oluyo istersen sosisleride haşlayabilirsin ben haşlayarak koyuyorum afiyet olsun yerimseniben

aa canım bak bu güzel bir fikirhihoyyyt..
kısırdan patates salatasından farklı en azından..
bak incitanemtuanamın şu kalpli sosislerinin içinde de servis edilebilinir..
o zman sosisi içine koymam..,
ne dersin...

aa canım bak bu güzel bir fikirhihoyyyt..
kısırdan patates salatasından farklı en azından..
bak incitanemtuanamın şu kalpli sosislerinin içinde de servis edilebilinir..
o zman sosisi içine koymam..,
ne dersin...

bahsettiğin tarifi bilmiyorum ama olabilir sen daha iyi bilirsin :)

ağlayan pasta yapabilirsin canım.bide kar topları die bişi var oda çok bereketli tatlı ama bu iki tarfite.tuzlu olarkta pazılı peynrli filan gül böreği yapablrsn hem kolayda bide mercimek köftesi ve un kurabiyesi.mercimk köfte yerine makarna salatasıda yapablrsin.bnce on numara daha ne olsun kalabalıksınzda değişk bişi dersen çok uğraştırır seni canım.tarfi istersn özelden yazabilrsin. :KK66:

X