Sizi en çok ağlatan filmler..

Ben hemen her filmde ağlayabilirim ama hayatımda hüngür hüngür ağlayıp kendime gelemediğim bir film daha doğrusu belgesel var. Can Dündar, Sarı Zeybek...

Ben film izlemeyi çok seviyorum ve filmlerde duygulandığım sahneler ne kadar çok olursa olsun çok fazla ağladığım filmler var diyemem. Hayatımda izlediğim en güzel film Life Is Beautiful (Hayat Güzeldir) filmidir. Aynı zamanda bu film benim en çok ağladığım film. O kadar güzel bi film ki, beni hem güldürdü hem ağlattı. Her tür var içinde sıcacık bi film gerçekten çok samimi. Roberto Benigni'yi ben bu film sayesinde tanıdım. O adamı gerçekten çok sevdim çok iyi bir tiyatrocuya benziyor. Ve diğer bir filmi olan Kar ve Kaplan'ı da izledim bu sayede. Hayat Güzeldir filmi kadar olmasa da o da güzeldi. Life Is Beautiful filminde bildiğiniz öyle hüngür hüngür ağladım öyle :KK70: Gerçekten çok tavsiye ediyorum. Belki ağlamayadabilirsiniz ama ben Titanic'den bile çok ağladığımı söyleyebilirim. :KK71::KK9::KK9:

Ben Aamir Khan filmlerinde genelde çok ağlıyorum. Her yönden doyurucu filmler. Bir de Bin Jip var Koreli yönetmen Kim-Ki Duk'un filmi. Sadeliğiyle insanı çok derinden etkiler, benim için en iyi filmdir.
boş ev
muhteşem bir film

Babam ve oğlum :KK61:
Biraz eskilerden ama her izlediğim de kesintisiz ağladığım tek film

Jack ve Sarah çooook duygusal ve dramatik mutlaka izleyin:cry:

Kardeş Gibiydiler
Üç gün ağlamışımdır herhalde. Çok etkiledi beni.
Not: Geriye dönüp yorumlara baktım da baya filme ağlamışım ama Kardeş Gibiydiler kadar değil

Türk filminde de Canım Kardeşim , unutamadığım, hala gördüğümde gözümden yaş akan filmdir.
http://www.sinemalar.com/film/1805/canim-kardesim
can%C4%B1m-karde%C5%9Fim.jpg

Şeker portakalı.
Ama iki ayrı filmi var galiba. Belki daha fazla. Beni ağlatan hangisiydi hatirlayamadım şimdi.

konu çok güzel bir film arşivi olmuş, forest gump , yeşil yol , cesur yürek .... daha çok sayarım ama umudunu kaybetmede kendimden bişiler bulduğumdan sanırım farklı ağlamıştım
http://www.sinemalar.com/film/295/umudunu-kaybetme
Bahsettiğiniz filmler de çok güzel, tekrar tekrar izlemişimdir. Hatta herkesin seyretmesi gereken filmler. Umudunu Kaybetme`de yanlış hatırlamıyorsam Will Smiht kendi oğluyla oynamıştı.

Şeker portakalı.
Ama iki ayrı filmi var galiba. Belki daha fazla. Beni ağlatan hangisiydi hatirlayamadım şimdi.
Filmleri izlemedim ama Şeker Portakalı ve onun ikincisi olan Güneşi Uyandıralım kitapları benim için ayrı yeri verdır. En yakın zamanda bahsettiğiniz filmleri bulup izleyeceğim. Teşekkürler tavsiye için.

kızlar şu an böyle ağlamak olsun dram olsun romantik olsun hint olmasın böyle önerebileceğiniz filmler var mı? aciliyetten.. not seni seviyorum falan izledim onları. bi de fazla eski olmasın ama ağlatsın yani dram olsun anladınız siz beni :)

X