Sizi en çok ağlatan filmler..

E

EU3

Ziyaretçi
Evet sinemaseverler bu güne kadar izleyip etkisinde kaldığınız, filmin bir yerinden sonra gözyaşlarınıza hakim olamadığınız, size ve duygularınıza dokunan filmleri paylaşır mısınız olumunekankayizsmile

bikaç örnekle ben başlim..

My Sister's Keeper..

Kesinlikle muhteşem bi film, performans süper ötesi.. Duygular okadar şeffaf yansıtılmış ki etkilenmemek elde değil..

mysisterskeeper1x.jpg

A Walk to Remember..

Klasik bi aşk hikayesi aslında.. Ama anlatım okadar duru ki biyerden sonra o aşkı acısıyla tatlısıyla sanki siz yaşıosunuz.. final sahnelerine doğru duygular şelale oldu aktı bende:gitme:mafoldumben kaydirigubbakcemile3

awalkto.jpg

The Pursuit of Happyness

Will Smith hayranlığım duble oldu bu filmde :hulya: harika bi oyunculuk...ayrıca fedakarlık, azim, umut nedir çok güzel anlatılmışbayanssulusmile

happyness.jpg

sıra sizde bayanlarrrbayanssulusmile

Son zamanlarımı bu tarz filmlere ağlayarak geçirdiğim için hiç zor olmıcak boshayallersmile
Magicim senin filmlerin hepsinde ağlamıştım :kedi:
Bunlara ilaveten "i taket lyser stjarnorna" da çok ağlamıştım ben, film bittikten sonra bile devam etmiştim, konusu my sister's keeper'ın hikayesine benziyor mafoldumben
Sonra kore filmlerim var son zamanlardaki takıntım boshayallersmile
More Than Blue (Hüzünden öte)
Moment to remember (Hatırlanacak bir anı)

Aslında çok vardı ama aklıma bunlar geldi ilk etapta, daha çok ağlar yazarım ben aklinialirimsmile

her fılme aglarım ben ,ıssız adama bıle aglamıstım :kedi:

hearts in atlantis
hayat güzeldir
the notebook
ucurtmayi vurmasinlar
sweet november

en cok bunlar sanırım ,daha cok vardır ,aklıma geldıkce ugrarım buraya zemuszemus

Ayy ıssız adama ben de ağlamıştım :kedi:
Hatta sonra bir kere daha izlemiştim ağlamak için ohaoldumsmile aklinialirimsmile

Ayy ıssız adama ben de ağlamıştım :kedi:
Hatta sonra bir kere daha izlemiştim ağlamak için ohaoldumsmile aklinialirimsmile

son 10 dksı dımı , mafoldumben

ben sevmıstım o fılmı boshayallersmile

a moment to remember.
my sassy girl (bunda bi kac gun kenidme gelememistim)
notebook

simdilik bunlar aklima geldi

Son zamanlarımı bu tarz filmlere ağlayarak geçirdiğim için hiç zor olmıcak boshayallersmile
Magicim senin filmlerin hepsinde ağlamıştım :kedi:
Bunlara ilaveten "i taket lyser stjarnorna" da çok ağlamıştım ben, film bittikten sonra bile devam etmiştim, konusu my sister's keeper'ın hikayesine benziyor mafoldumben
Sonra kore filmlerim var son zamanlardaki takıntım boshayallersmile
More Than Blue (Hüzünden öte)
Moment to remember (Hatırlanacak bir anı)

Aslında çok vardı ama aklıma bunlar geldi ilk etapta, daha çok ağlar yazarım ben aklinialirimsmile

sen yolladın dimi bana bu yazdıklarını ağlim bende biraz :jeyyar:
ağlamayan kalmasın gelin anacımkaydirigubbakcemile3

her fılme aglarım ben ,ıssız adama bıle aglamıstım :kedi:

hearts in atlantis
hayat güzeldir
the notebook
ucurtmayi vurmasinlar
sweet november

en cok bunlar sanırım ,daha cok vardır ,aklıma geldıkce ugrarım buraya zemuszemus

hearts in atlantis izlemedim,diğerleinin hepsi çok güzel:gitme:
ilki ağlatıosa kaçirmim duygularımın yumuşamaya ihtiyacı var:ecrin_bebek:

umut filminde cok aglamistim...

hımm bunuda izlemedim sanırım bi bakmak lazımkaydirigubbakcemile5

a moment to remember.
notebook

kaydirigubbakcemile5
offf şu korelerin hepsini izlemem lazım bayanssulusmile

babam ve oğlum kadar hiç bi filmde ağlamadım valla:hulya:

yaa chess ben o filmde ağlayamadım yaa, acaba diorum filmi izlemeden önce okadar çok anlattılarki yanımda omu etkili oldu CADIARZU

babam ve oğlum kadar hiç bi filmde ağlamadım valla:hulya:

evt babam ve oglum var,

aklıma şimdi geldi
kardesım asker oluşundan dolayı ,Güneş'i gördüm'e film boyunca aglamıstım ,fılm bıttı eve gelene kadar da aglamıstım..

sanırım en cok aglatan Güneş'i gördüm idi

bak yine geldi aklıma mafoldumben

ben de babam ve oglumdan etkilenmemistim.. egelilerin sivesi yuzunden sanirim.. sogumustum filmden.

Beni en çok ağlatan filmler
Sophie nin seçimi Merl Steep başroldeydi
Hayat güzeldir ve Esaretin Bedeli
En son da Nefese gittim son 10-15 dakika sanki bütün o kurşunlar benim bedenime girdi.

umut filminde cok aglamistim...
Ay aklımda ama bi türlü izleyemedim bu umut filmini boshayallersmile

son 10 dksı dımı , mafoldumben

ben sevmıstım o fılmı boshayallersmile
Evet ben demafoldumben

a moment to remember.
notebook

Eveet notebookta çok fenaydı senağlama
ben de babam ve oglumdan etkilenmemistim.. egelilerin sivesi yuzunden sanirim.. sogumustum filmden.
Ay ben de o filmde en çok şiveyi sevmiştim. Yabancı olmadığımızdan heralde boshayallersmile

En son da Nefese gittim son 10-15 dakika sanki bütün o kurşunlar benim bedenime girdi.

Eski filmleri sevmiyorum ama Merly Streep hastasıyım, izlicem bu filmi bayanssulusmile

merl stepin filmini izlemedim benCADIARZU off liste birikti yine ödev çokkaydirigubbakcemile3

Eski filmleri sevmiyorum ama Merly Streep hastasıyım, izlicem bu filmi bayanssulusmile
ikinci,dünya savaşında geçiyordu bu film harikaydı hele Merly streeep.Hayat güzeldir'ide şiddetle tavsiye ediyorum.

son zamanlarda en çok notebook da ağladım heralde, daha yeni izledim sayılır :)
gerçi kitaptan uyarlama ama uçurtma avcısında ağlamıştım
schindler'in listesinde de bayaa kötü olmuştum ağlamıştım muhtemelen pek hatırlamıyorum
ölü ozanlar derneğinde de her seferinde ağlıyorum hala
dead man walking böğüre böğüre ağlatmasa da göz yaşlarımı sessizce akıtan ama çok pis koyan bi filmdi
what dreams may come'daki heme her sahnede ağladım, özellikle kadının cehennemi çok etkileyiciydi
oldboy ve dogville'i de unutmayalım
daha çok var ağladığım filmler ama hepsi saçma sapan yazsam gülersiniz^^

Ay ben de o filmde en çok şiveyi sevmiştim. Yabancı olmadığımızdan heralde boshayallersmile

aynen canım ya, ege şivesi tek sevdiğim şive zaten, insan ege de olmayınca egeyi o kadar özlüyo ki, zeytin ağacı incir ağacı görmeyi bile özledimkaydirigubbakcemile5

X