Kontakt Lens Gri lens ama hangi marka??

GriPin

3Kalp
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
3.405
8
Slm arkadaşlar gri lens almak istiyorum ama markaya karar veremiyorum. Baush&loumb, freshlook veya başka bi marka...hangisinin gri rengi daha güzel ve doğal duruyor fikir verirmisiniz. hatta kullananlardan resimlerini eklemelerini rica ediyorum,yardım ederseniz çok mutlu olurum. Bu arada gözlerim açık kahve yani kahve ela arası.Normalde yeşil kullanıyorum ama bu kez gri deniycem

gripin solotica konusuna bak. charm grafite resmimi koydum. gri.
benim gözlerde bal rengi..sophistik gri griyeşil durmuştu bende.

webcamle çektiklerini gördüm okypete,sana çok yakışmış,çok hoş bi renk ama ben yeşile çalan gri değilde hafif maviye çalan gri arıyorum. Çünkü yeşil kullanıyorum zaten ondan. Teşekkürler tavsiyen için

Gripin ben de yeşil lens almak üzereyim. Sen hangisini kullanıyorsun ve markası ne?foto koyabilirsen sevinirim.

Gördüğümm kadarıyla solotica markasının gri ve mavileri güzel.

Canım bunlar benim yeşillerim

10pvfhi.jpg

bu da dışarıda çekilmiş rengi

29lxlig.jpg

Hangi marka canım bunlar çok hoş görünüyor çok da yakışmış ...

bence sohistic gri..içinde yeşillikte yok fazla.. ama 3 aylık alacaksanda amazon gri..freshlook yada b&l kesinlikle öeneremiycem..plastikimsi kötü lensler ya..hele bide gri olunca rengi çok sırıtan lensler..ela yada yeşilde pek o derecede değil de..gri mavi acayip sırıtıyor bence..

ufff kafam iyice karıştı bilmiyorumkismile birde onu araştırayım bakalım tuğba,teşekkürler önerin için

ben amazonun grisini kullanıyorm çokda memnunum ama bi arkadaşım freshlookun grisini almış çok güzel durmuş

Baush&loumb gri kullanıyorum bence grisi çok güZel ve çok parlak bir lens çokta doğal duruyor bende ama çok rahat bir lens olduğu söylenemez..ama renkleri çok canlı çok parlak freshlooku en kötü lens bence hiç sevmiyorum çok soluk.Acayip renkleri ne doğal duruyor ne çarpıcı balık gözleri gibi takıncaa.Ama B&L çok çarpıcı duruyo...

Canım bunlar benim yeşillerim

10pvfhi.jpg

bu da dışarıda çekilmiş rengi

29lxlig.jpg

B&L mi?
Bu güzel görünüş fotodan kaynaklı olsa gerek...
2. foto gayet güzel ama normalde hele gün ışığında böyle durmadığına eminim...

yoo,valla her ortamda böyle duruyo. Oldukça doğal.ben çok memnunum B&L dan. Bu rengi 6 senedir kullanıyorum.Hiç olumsuz bi tepki almadım.Herkes doğal ve güzel durduğunu söylediği için devam ediyorum kullanmaya. Sen kullandınmı hiç b&l?

yoo,valla her ortamda böyle duruyo. Oldukça doğal.ben çok memnunum B&L dan. Bu rengi 6 senedir kullanıyorum.Hiç olumsuz bi tepki almadım.Herkes doğal ve güzel durduğunu söylediği için devam ediyorum kullanmaya. Sen kullandınmı hiç b&l?

Evet kullandım B&L.
Aslında kullandımda diyemem kullanamadım...
Rengi çok yapay duruyor. Onları alırken nasıl farkedemedim ki... Gün ışığında gerçekten bi facia diyebilirim...
Onuda geçtim çok kalın bi lens.. Çok damarlı. Çok fazla batma yapıyor acayip bulanık görüyordum.. Batma ise çıkardığımda bile devam ederdi.. Acayip rahatsız olmuştum ben..
Memnunum ve B&L deyince inanamadım açıkçası şaşırdım da...
Yeşil rengi tam istediğim gibi .. Ama eminim ki ben yine B&L yi kullanamam...

Evet kullandım B&L.
Aslında kullandımda diyemem kullanamadım...
Rengi çok yapay duruyor. Onları alırken nasıl farkedemedim ki... Gün ışığında gerçekten bi facia diyebilirim...
Onuda geçtim çok kalın bi lens.. Çok damarlı. Çok fazla batma yapıyor acayip bulanık görüyordum.. Batma ise çıkardığımda bile devam ederdi.. Acayip rahatsız olmuştum ben..
Memnunum ve B&L deyince inanamadım açıkçası şaşırdım da...
Yeşil rengi tam istediğim gibi .. Ama eminim ki ben yine B&L yi kullanamam...

Hadi yaa,alla alla demekki göz yapısına göre farklılık gösterebiliyo. Dedim ya 6 yıldır kullanıyorum ve gerçekten hiç senin yaşadığın gibi şeyler yaşamadım.Renk olarakta diğer markaların yeşillerinden daha çok yakıştı bana. Demekki tavsiyelere değil deneyimlere göre seçmek lazım lensi,herkeste farklı oluyofisfisfis

bende b&l gri kullanıyorum 3 snedır ama sımdı degıstırmek ıstıyorum damarları fazla dıyee gozde cok guzel duruyo ama damarlarda olmasaa :) bazı kısıler anlıyo cogu kısı anlamıyoo lens oldugunuuu

bende raınbow kullanmak ıstıyorum bıde onu denıyecegımm grısını gok mavısını denıyerek alıcam bakalım alınca resım koyarımm

X