Kanal tedavisi ve agrısı

melisdeniz

ıkı erkek annesı :)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
17.136
10
eyvahedigeldismilearkadaşlar bundan 1 ay önce dişim agrıyoodu bende bizizm aile dr olan diş hekimiize giitk...özeline dolgu yaptı ama aradan zaman geçmesine ragmen sıcaga soguga duyarlıydı dişim..büğün trekrar gitim 1 ay sonra kanal yaptı 1 seansta..:çok üzgünüm:.uyuşutturdu acı hiistmedim.eve gelldim ardan 2 saat sonra inanılmaz bi agrı zonklama çıldırıyo beni..2 tane agrı kesici alldı..

bu durumda olnanız zvarmı..nbeden böyle olduki:KK43:(((senağlama

kanal tedavisi sonrası biraz ağrı oluyor..bendede olmuştu ama daha sonraki günlerde geçti. geçmiş olsun

gecmiş olsun evet kanal tadevisi olmuştummafoldumben
arada çok zaman gecti ama çok ağrımıştııı:KK43:
şimdi bütün dişleri çektim yenileri takılacak ayyyy çok kötü

:1no2:saolun,arkadaşlarr cevaplarınız için...dünden beri agrı çekiyorum..1 tek dişimi kanal yaptıı..zonkkluyor agrı kesici kullandım..eger 4 gün içiçde geçmesse dişçi çekcekmişş offf yaaaaaa:bbo:

bii mucize olduuuuuuukaydirigubbakcemile3
ay çok şükür allahımaaaaaa:Saruboceq:geççti agrım.bu saate kadar agrımadıı...agrı kesici içmedim...
allahım sana şükürrrrrr..dişim çekilmedi

geçmiş olsun bende yaptırıorum ama öyle cok şiddetli bi agrı olmadı acı oldu agzımın içi.
Zamanla geçer ama sana ilaç vermesi gerkiyodu agrı kesici ve agzın yara oluo tabi onun çabuk iyilesmesi içn de antibiyotik !!

X