istanbul başkent üniversitesi hastanesinde doğum yapanlar ve epidüral normal doğum.

igenc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2009
6
0
merhaba anneler ve anne adayları 2010 nisan annesi olacağım allah izin verirse ve Başkent üniversitesine gidiyorum. doktorum güldeniz hanım ve çok memnunum.. orda doğum yapan ve epidüral normal doğum yapan annelerden bilgi almak istiyorum..

slm cnm altunizadede olan hastaneyemi gidiyorsun ücretler nasıl bilgi verirmisin ssk geçiyormu

merhaba ben güldeniz hn.a gidiyorum 15 gün sonra apidural sezARYEN OLCAM KISMETSE,doktordan memnunum.fiyatlar ise 850-1300 arası dedi hastane,muayene 35 lira

Son düzenleme:
Merhaba, ben de Güldeniz hanıma gitmeye başladım. Haftaya 2 li test için tekrar gideceğim. Güldeniz hanım sıcak samimi biri geldi bana. Umarım yanılmam...

Bu hastanede doğum deneyimleri olanlar paylaşabilirler mi?

Slm,
Bende 13 haftalık hamileyim martta doğum yapıcam Güldeniz hn izinde olduğu için ilk randevumu Doç.Dr.Cem Murat Baykal dan almıştım ve eşimin de isteği üzerine ona devam ediyorum.Bir arkadaşım Güldeniz hanıma gidiyordu çok memnundu gerçi şuan bende memnunum ama yine insan memnun olan varmı diye merak ediyor muayene ücreti Güldeniz hanım 34TL Murat Bey 80TL yalnız bu hastanede galiba renkli ultrason yok ve ikili tarama testi sonucumu birhafta geçmesine rağmen hala alamadım dışarda yapılıyormuş test sonucunu almama 3 gün daha var

Slm,
Bende 13 haftalık hamileyim martta doğum yapıcam Güldeniz hn izinde olduğu için ilk randevumu Doç.Dr.Cem Murat Baykal dan almıştım ve eşimin de isteği üzerine ona devam ediyorum.Bir arkadaşım Güldeniz hanıma gidiyordu çok memnundu gerçi şuan bende memnunum ama yine insan memnun olan varmı diye merak ediyor muayene ücreti Güldeniz hanım 34TL Murat Bey 80TL yalnız bu hastanede galiba renkli ultrason yok ve ikili tarama testi sonucumu birhafta geçmesine rağmen hala alamadım dışarda yapılıyormuş test sonucunu almama 3 gün daha var

merhaba başkent hastahanesinde doğum yapmaya nasıl karar verdiniz acaba? bende güldeniz hanıma gidiyorum ama hastane hakkında pek bilgim yok? siz uzun süredir devam ediyorsunuz sanırım. eğer bilgilendirirseniz çok sevinirim. hiçbir yerde başkent hastanesi ile ilgili bilgilendirme bulamıyorum. ve doğum yapmış olanlarada rastlamadım. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler...

merhaba başkent hastahanesinde doğum yapmaya nasıl karar verdiniz acaba? bende güldeniz hanıma gidiyorum ama hastane hakkında pek bilgim yok? siz uzun süredir devam ediyorsunuz sanırım. eğer bilgilendirirseniz çok sevinirim. hiçbir yerde başkent hastanesi ile ilgili bilgilendirme bulamıyorum. ve doğum yapmış olanlarada rastlamadım. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler...

Merhaba,
Bir arkadaşım bu hastanede doğum yaptı o zamanlar hamile değildim hamile olduğumda aklıma geldi ve araştırdım hastane temiz ilgileri güzeldi A sınıfı bir hastane olduğunu öğrendim fiyatlarda gayet uygundu normal doğum 800 sezeryan 1250 idi.Yeni doğan yoğun bakımlarının olduğunu söylemişlerdi.Güldeniz hanıma gidecektim izinde olduğu için Cem bey den randevu aldım ve ona devam ettim.Cem beyin Doç olmasından ötürü sezeryan doğum ücretini 2750 olacağını ve yeni doğan yoğun bakımlarının olmadığını hamileliğimin şu günlerinde öğrendim (36hafta) doktorumdan memnunum ama doğumumu nerde ve şekilde olduğuna doktorumla birlikte karar vereceğiz.

Merhaba,
Bugün son ve güncel bilgiyi hastaneden aldık..
Hastanede Dç yada Uzm. farkı olmadan 1 Şubat 2011 itibariyle SGK'lılara doğum ücretleri NORMAL 1000 TL + 150/300 TL arası aşı/bakım ücreti, SEZARYEN 1500 TL + 150/300 TL civarı aşı/bakım ücreti alınıyormuş...(sanırım tepkiler çok artmıştı) Fiyat politikaları nedeniyle kafamız karışıktı artık netleştik kısmet olursa bu hastanede doğum yapacağız.
Daha önce Dç. Dr. Cem Baykal'a muayene olanlar Uzman ile olan fiyat farkından dolayı doğum esnasında başka hastaneyi tercih edebiliyorlarmış artık bu ayrım ortadan kalkmışa benziyor.
Son olarak Cem Bey'i rahatlıkla tavsiye ederiz, biz bugüne kadar çok memnun kaldık 37.haftadayım kısmet olursa doğum sonrasında yine yorumlarımı yaparım.:82:

Merhaba,
Bugün son ve güncel bilgiyi hastaneden aldık..
Hastanede Dç yada Uzm. farkı olmadan 1 Şubat 2011 itibariyle SGK'lılara doğum ücretleri NORMAL 1000 TL + 150/300 TL arası aşı/bakım ücreti, SEZARYEN 1500 TL + 150/300 TL civarı aşı/bakım ücreti alınıyormuş...(sanırım tepkiler çok artmıştı) Fiyat politikaları nedeniyle kafamız karışıktı artık netleştik kısmet olursa bu hastanede doğum yapacağız.
Daha önce Dç. Dr. Cem Baykal'a muayene olanlar Uzman ile olan fiyat farkından dolayı doğum esnasında başka hastaneyi tercih edebiliyorlarmış artık bu ayrım ortadan kalkmışa benziyor.
Son olarak Cem Bey'i rahatlıkla tavsiye ederiz, biz bugüne kadar çok memnun kaldık 37.haftadayım kısmet olursa doğum sonrasında yine yorumlarımı yaparım.:82:

Bu fiyatları okuyunca şaırdım ben daha dün aradım hastaneyi normal doğum 350 dediler. eğer keyfi sezeryan olunursa devlet karşılamıyormus ve 3000 liraymış eger heyet raporlu sezeryan olursa 400 lira..bu rakamlar sgk lılar için tabiiki.

Başkent Üniversitesi Altunizade'ye Güldeniz Hn.a gidiyorum. Doktor iyi bir kadın sıkı takip ediyor fakat hastanenin fiyat politikası sinir bozucu. Ben 21. haftadan beri oraya gidiyorum. Şuan 34. haftadayım. beni 1 hafta sonra kontrole çağırmak istedi doktorum ama özellikle 10 gün dolduktan sonraki günü belirtti. eğer 10 gün içinde tekrar kontrole çağırırsa ben muayene ücreti ödemeyeceğim. sırf ödemem için 10 gün içinde kontrole çağırmadı. ki muayene ücreti de 122 TL. Ben bankodan 10. gün içine denk gelen bir güne randevu istedim dolu olduğunu söyleyip ısrarla randevu vermediler. Banko da ki kızlara telefonla ulaşmak mümkün değil ve çok suratsızlar. ama bu saatten sonra doktor değiştirmek istemiyorum en azından Hastane temiz bir hastane diye devam edeceğim. Doğum tecrübelerimi de yazacağım. Normal doğum istiyorum sezeryana zorlamazlar umarım.

Kızlar selam, bende yeni hamileyim Güldeniz Hn a gitmeyi düşünüyorum hastanenin güncel doğum fiyatları nedir paylaşabilir misiniz? Teşekkürler

Kızlar selam, bende yeni hamileyim Güldeniz Hn a gitmeyi düşünüyorum hastanenin güncel doğum fiyatları nedir paylaşabilir misiniz? Teşekkürler

Merhaba, ben 2 hafta icinde dogum yapacagim. Muayene ucretleri 122 tl 10 gun icinde kontrole giderseniz ucret odemiyorsunuz. Normal dogum 1.280 sezeryan 1.450 civari. Bebek icinde 200-400 arasi asi masraflari cikiyormus. Extra birseyle karsilasip karsilasmayacagimi bilmiyorum. Dogumdan sonra tekrar yazarim.

Merhaba, ben 2 hafta icinde dogum yapacagim. Muayene ucretleri 122 tl 10 gun icinde kontrole giderseniz ucret odemiyorsunuz. Normal dogum 1.280 sezeryan 1.450 civari. Bebek icinde 200-400 arasi asi masraflari cikiyormus. Extra birseyle karsilasip karsilasmayacagimi bilmiyorum. Dogumdan sonra tekrar yazarim.
Aaaa çok iyiymis ya çok Sevindim resmen suan paylaşırsan çok sevinirim takip de olacağım. Allah sagsaglim kucağına almayı nasip etsin ins

Merhaba baskent universitesinde tevfik berk beye gidiyorum yeni basladim acaba giden bilen var mi yardimci olur musunuz birde bu hastanede dogum yapan var mi bilgilerini yazabilirler mi ?

Merhaba baskent universitesinde tevfik berk beye gidiyorum yeni basladim acaba giden bilen var mi yardimci olur musunuz birde bu hastanede dogum yapan var mi bilgilerini yazabilirler mi ?

Merhaba lar bnde başkent üniversitesi ni araştırıyorum siz su an memnun musunuz .birde ücretleri ne kadar.Simdiden teşekkürler

Ben berk beye 7 aydır gidiyorum cok memnunum cok güler yüzlü cok samimi

Arkadaslar merhaba baskent'te berk beye gidiyorum.Yani ilk kez gittim yeni hamileyim. Bu hastanenin dogum fiyati nedir acaba ? Pek cok kisi farkli fiyat soyledi kafam karisti ona gore hastaneye devam edecegim cunku fazla pahali bir yere butcem yok...tesekkur ederim :)

Arkadaslar merhaba baskent'te berk beye gidiyorum.Yani ilk kez gittim yeni hamileyim. Bu hastanenin dogum fiyati nedir acaba ? Pek cok kisi farkli fiyat soyledi kafam karisti ona gore hastaneye devam edecegim cunku fazla pahali bir yere butcem yok...tesekkur ederim :)

NORMAL 1170 TL + 200/400 TL arası aşı/bakım ücreti, SEZARYEN 1550 TL + 200/400 TL civarı aşı/bakım ücreti alınıyormuş..

X