Alice Harikalar Diyarında / Alice in Wonderland

E

EU3

Ziyaretçi
Tür:3 Boyutlu, Aile, Animasyon, Çocuk, Fantastik, Komedi, Macera

bakalım benim içinde ilk olur belki bu film yerimseniben

Alice Harikalar Diyarı’nda yeniden çevriminde güçlü kız imajı baz alınarak Tim Burton tarafından seyircinin karşısına çıkarılıyor. Linda Woolverton’ın çocuk romanından uyarlanan yapım 17 yaşındaki Alice’in sosyeteye tanıtım partisinde beyaz bir tavşanı takip ederek kendini harikalar diyarında bulmasıyla başlıyor. Aslında 10 sene öncesinde de ziyaret ettiği yeri ikinci ziyaretinde hatırlamıyor bile.

Harikalar Diyarı’nda Alice’i karşılayanlar arasında Mad Hatter karakterini canlandıran Johnny Depp de mevcut. Bu yapımda Johnny Depp ve Tim Burton yedinci kez bir araya geliyorlar. Yine Tim Burton’ın ayrılmaz oyuncu ekibinden, aynı zamanda eşi olan Helena Bonham Carter’da Kırmızı Kraliçeyi canlandırıyor. Sürpriz olarak ise oyuncu kadrosunda 2009 Oscar ödül töreninde En iyi Kadın Oyuncu Oscar’ına aday gösterilen Anna Hataway de mevcut.

13981038.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
3 boyutlu olması filme ayrı bir güzellik ve heyecan katıyor.vee tim burton ve johnny depp ikilisi

kesınlıkle kacırmayacagım aklinialirimsmile

avatardan sonra boyle fılmlere karsı tüm fıkrım degişti :)) kaydirigubbakcemile3

demek ki yine gotik ve sevimli karakterlerle tanışacagız opuyorumnanaktan

3 boyutlu olması filme ayrı bir güzellik ve heyecan katıyor.vee tim burton ve johnny depp ikilisi

kesınlıkle kacırmayacagım aklinialirimsmile

avatardan sonra boyle fılmlere karsı tüm fıkrım degişti :)) kaydirigubbakcemile3

demek ki yine gotik ve sevimli karakterlerle tanışacagız opuyorumnanaktan

bide ben yenebilsem şu fobimikaydirigubbakcemile3

her defasında bu sefer izlicem diyorum ama yine oturup başka filme takılıorum..

belki busefer izlerim kaydirigubbakcemile3

aylar evvel reklaini gormustum..
klasik bildigimiz alica harikalar diyarinda olmiycakmis bu filim. daaha farkli bir kurgu ile islediigni anlatmisti tim burton.
tum burton ne yapsa izlenir ya.. adam bu isi biliyo..

aylar evvel reklaini gormustum..
klasik bildigimiz alica harikalar diyarinda olmiycakmis bu filim. daaha farkli bir kurgu ile islediigni anlatmisti tim burton.
tum burton ne yapsa izlenir ya.. adam bu isi biliyo..

kesinlikle katılıorum, işin içinde Tim Burton olması beni düşündüren asmincim zaten, normalde seyretmem bu tarz filmler ama tabuları yıkıcam sanırım aklinialirimsmile

yik canim.. animasyon dunyasi bambaska.. acayip keyifli.. inan bana sen de seveceksin:jeyyar:

yik canim.. animasyon dunyasi bambaska.. acayip keyifli.. inan bana sen de seveceksin:jeyyar:

herkes böle sölüo, bi girsen çıkamazsın diolaraklinialirimsmile

bakalım bu filmin başına oturursam büyük bi adım olucak benim için:hulya:

garfield dan başka izlemedimkaydirigubbakcemile3

herkes böle sölüo, bi girsen çıkamazsın diolaraklinialirimsmile

bakalım bu filmin başına oturursam büyük bi adım olucak benim için:hulya:

garfield dan başka izlemedimkaydirigubbakcemile3

o derece mi akannehir
ya bi baslasan zaten birakman imkansiz.. ben deli gibi anime dizi izliyorum evdekiler artik nasil sikyetci anlatamam sana bi de capon benim izlediklerim sesini duyunca deliriyorlar artik :))
cok keyifli inanilmaz keifli.. inan boyle uzun muddet siritarak geziyorsun :))

o derece mi akannehir
ya bi baslasan zaten birakman imkansiz.. ben deli gibi anime dizi izliyorum evdekiler artik nasil sikyetci anlatamam sana bi de capon benim izlediklerim sesini duyunca deliriyorlar artik :))
cok keyifli inanilmaz keifli.. inan boyle uzun muddet siritarak geziyorsun :))

o derece yaa:roflol:

caponların sesleride pek keskin olur ya tahmin ediorum evdekilerikaydirigubbakcemile3

malice ödev vermişti biara ruhların kaçışımı ne onu izlicektim hala yapmadım, büte kaldım sanırımkaydirigubbakcemile3

ruhlarin kacisini izle canim.. benden tam not aldi o filim harika bisey kesinlikle.

ruhlarin kacisini izle canim.. benden tam not aldi o filim harika bisey kesinlikle.

ayy sendemi öle diosunbilmiyorumkismile

kanıma giriosunuz dalıcam animasyon dünyasınaaklinialirimsmile

hadi bakalımkaydirigubbakcemile5

birini daha kandirdik oley:teytey::içelim:

merakla bekliyorum, yönetmen dahi, oyuncular muhteşem, bu film izlenmez de ne yapılır cokacimcoook

animasyon severler artıo :lepi:

kizlar acaba guzel ve cirkinin animasyion filmi varmidir?
bide karlar kralicesinin?

ben de bu filmi bekliyorum..üç boyutlu olması da harika ..

X