imaj?

masumprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
326
0
32
ya kızlar bu sene acayip sıkıldım kendimi saldım resmen kendime hiç dikkat etmiyorum giydiklerime saçıma başıma hiç bakmıyorum sevgilim bile 'ne oldu sana çapulculardan farkın yok' dedi ve çok üzüldüm yardım edin yaa ne yapmam lazım siz olsanız ne yapardınız??bilmiyorumkismile

sevgilin seni sinir etmek için oyle demıstir canını sıkma hiç
neden kendinden sıkıldın onları anlat cnm elimizden geldigince yadımcı olalım

okul ortamı dersane ortamı kısaca öğrencilik beni çok yıprattı artık bir an önce bitmesini istiyorum kış aylarını da sevmiyorum kendime hiç bakmıyorum dondum kaldım resmen ruh gibiyim giydiklerime dikkat etmiyorum saçımı taramak bile çok zor geliyo erkek arkadaşıma çekici görünmek için ne yapmam gerekiyo fikirlerinizi bekliyorum :Saruboceq:

genelde spor giyiniyorum birde üst üste giyinmeyi seviyorum zaten havalarda soğuk altıma bi sweet üstüne bi kapşon onun üstüne bi hırka öyle gidiyo işte saçlarımda orta boy dahah yeni kırıklarını aldırdım hep salık bırakıyorum

okul ortamı dersane ortamı kısaca öğrencilik beni çok yıprattı artık bir an önce bitmesini istiyorum kış aylarını da sevmiyorum kendime hiç bakmıyorum dondum kaldım resmen ruh gibiyim giydiklerime dikkat etmiyorum saçımı taramak bile çok zor geliyo erkek arkadaşıma çekici görünmek için ne yapmam gerekiyo fikirlerinizi bekliyorum :Saruboceq:

hiç birşey :lepi: kendin için bir şey yap. boş ver onu bunu şekerima.s

genelde spor giyiniyorum birde üst üste giyinmeyi seviyorum zaten havalarda soğuk altıma bi sweet üstüne bi kapşon onun üstüne bi hırka öyle gidiyo işte saçlarımda orta boy dahah yeni kırıklarını aldırdım hep salık bırakıyorum

çok değil mi bunlar. onun üstüne bi mont giyiyo musun?

gömlek dene istersen, üstüne güzel bi hırka . bu ikiliye bayılırım benhihoyyyt

X