Erkek İnfertilitesi Eşine çakşır suyu içirenler,tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

nefertiti0634

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2009
16
4
Kızlar, ben eşime yaklaşık 2 aydır çakşır suyu içiriyorum.Eşimde varikosel ve buna bağlı olarak sayı ve morfoloji sorunu var.Meni miktarında bir artış farkettim ama yakın zamanda bir spermiogram yaptırmadık henüz.Merak ediyorum,içinizde çakşır suyunun faydasını görenleriniz var mı acaba?

Kızlar, ben eşime yaklaşık 2 aydır çakşır suyu içiriyorum.Eşimde varikosel ve buna bağlı olarak sayı ve morfoloji sorunu var.Meni miktarında bir artış farkettim ama yakın zamanda bir spermiogram yaptırmadık henüz.Merak ediyorum,içinizde çakşır suyunun faydasını görenleriniz var mı acaba?

Merhaba canım,

söylediğin şey hakikaten çok faydalı bir bitki.Anında ereksiyon kuvveti vermeye yardımcı olur.Cinsel kuvveti olağanüstü arttırmaya yardımcı olur.iktidarsızlığı gidermeye yardımcı olur.Cinsel ilişki sayısını arttırmaya yardımcı olur.Doğurganlık etkisi sağlamaya yardımcı olur.Sperm sayısını yükseltmeye yardımcı olur.Spermanın kalitesini arttırmaya yardımcı olur.Cinsel ilişkideki stresi , korkuyu ve tedirginliği yok etmeye yardımcı olur.Erkeğin kendine olan güveninin artmasına yardımcı olur.Çiftler arasındaki cinsel mutluluğu maksimum düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

Benim eşimde de varikosel problemi var,sol testislerinde stop tip varikosel teşhisi konuldu.1,3 milyon sperm sayıldı. Şubatın ilk haftası gibi ameliyat düşünüyoruz. Bahsi geçen bitkiyi satan yerler varmış,ama şahsen kimyasal işlemlerden sonra revize edilmiş suyu değil de doğalını tercih ederim. Hatay çevresinde yetişiyormuş,bir arkadaşım var oralı,söyledim gönderecek. Bakalım bizde nasıl etkisi olacak?

Rabbım gönlümüzdekini hayırlısıyla nasip eder inşallah... olumunekankayizsmile

Kullanımı için de yemeklerden 20 dakika önce 1 kahve fincanı içilmesi tavsiye edilir.
Çakşır yağrak ve çiçeklerinden modern distilasyonlarla elde edilmiş çakşır aromatik suyudur.

Cevabın için teşekkürler ozbuyucusu.Doğal çakşır otu ile revize edilmiş hazır satılan çakşır suyu arasında ben de tereddüte düşmüştüm.Gittiğim aktarda her ikiside vardı.Yani hem çakşır otunun kendisi hem de suyu vardı.Aktar, suyundaki vitamin değerlerinin daha yoğun olduğunu söyledi.Açıkçası eşime hazır suyu içirmek kolayıma da geldi,aldım.Sperm sayısındaki farkı anlamak için 5lt tüketmiş olmak gerekiyor.Biz 9.şişedeyiz.Bir şişe 1 lt.Henüz test yaptırmadık;ama dediğin gibi ozbuyucusu, cinsel isteği ve performansı anında etkiliyor.Denendi onaylandı yani:)

kızlarda bende çakşırın kökünü bulabildim,kökler halinde hepsi işte,toz haline getirmeyi düşünüyorum rende ile,doğal olmasını istedigim için suyunu alma cesaretinde bulunamadım,balla karıştırıcagım,ayrıca bir fincan sıcak suya bir kaşık atıp demleyecegim,bizde hiç sperm yok..bakalım nolucak bende 7 ay kullanıcam sonuçları inş iyi olucak :V

Ayrıca sizin ameliyat da güzel geçer inş.Rabbim yardımcınız olsun.Biz de düşüneceğiz galiba son test sonucuna göre.

Tatlım çok teşekkür ederim.

En son medicalpark da gittiğimiz doktorumuz bize 3 ay,15 er gün arayla uygulamamız gereken bir kür verdi,sizinle de paylaşmak istedim.

Bugün başladım eşime içirmeye,bakalım sonu nasıl olacak.

--Havuç tohumu 50 gr
--Kereviz tohumu 50 gr
--Turp tohumu 50 gr
--Şalgam tohumu 30 gr
--Tarçın 50 gr
--Zencefil 50 gr
--Çörek otu 40 ge
--Safran 20gr
--havlıcan 20 gr
--Kişniş 20 gr
--Polen 50 gr
--Keçi boynuzu pekmezine katılıp içilecek.

Sperm sayısını ciddi oranda artırıyormuş.

Tatlım çok teşekkür ederim.

En son medicalpark da gittiğimiz doktorumuz bize 3 ay,15 er gün arayla uygulamamız gereken bir kür verdi,sizinle de paylaşmak istedim.

Bugün başladım eşime içirmeye,bakalım sonu nasıl olacak.

--Havuç tohumu 50 gr
--Kereviz tohumu 50 gr
--Turp tohumu 50 gr
--Şalgam tohumu 30 gr
--Tarçın 50 gr
--Zencefil 50 gr
--Çörek otu 40 ge
--Safran 20gr
--havlıcan 20 gr
--Kişniş 20 gr
--Polen 50 gr
--Keçi boynuzu pekmezine katılıp içilecek.

Sperm sayısını ciddi oranda artırıyormuş.

Çok zengin bir karışım gerçekten.İnşaallah faydası olur.Teşekkürler paylaştığın için.Şu anda keçiboynuzu kürü uyguluyoruz ve çakşır suyu içiyoruz.Keçi boynuzu kürü bitsin ki şubat sonunda bitiyor,bu kürü uygulayalım biz de.Gelişmeleri paylaşırsan bu kürle ilgili çok sevinirim.

ya arkadaşlar bn aktardan çakşirotu aldım ama sizinkilerde ağaca benziyomu işte bana aktarcı biraz çakşırotumu kökümü artık neyse ondan birazda demirdikeni otu bide keçiboynuzunu verdi 7litre suda kaynattırdı bn bunu yaptım yaptığımn 3.cü günü tadı değişti tuhaf oldu bidahada içirtmedm aktarcıyada eşim sordurtmadı zaten zoraki içiyodu bende zorlamaktan bıktığim için denemekten vaaaaaaz gectim gıcık siniredio beni :jeyyar:

ozbuyücüsü verdiğin karışım güzele benzior..
direk pekmezin içine atılıp mı içilior bu şimdi..
denemek istiorum bende..eşimde de 1.200.000 çıktı sperm..hareketsizde %85 durum vahim yani :KK66:
denemekte fayda var bu karışımı..teşekkürler..

ozbuyücüsü verdiğin karışım güzele benzior..
direk pekmezin içine atılıp mı içilior bu şimdi..
denemek istiorum bende..eşimde de 1.200.000 çıktı sperm..hareketsizde %85 durum vahim yani :KK66:
denemekte fayda var bu karışımı..teşekkürler..

Derincim merhaba,

Ben her bulduğum karışımı içiren,sürekli kür uygulayan biri değilim,hatta bu ilk olacak. Eşimde de 1,6 milyon sperm sayısı,hareketli de %1 :) bizden daha iyi durumdasınız merak etme.
Yaklaşık 2 yıldır yaşıyoruz biz de bunları,ama çok araştırdım.Bahsi geçen bitkileri teker teker araştırdım. En iyi şifa,en doğru kaynak Rabbimin yarattıkları,kararımı verdim ve başladık.
Pekmeze katıştırıp sabah akşam birer kaşık tedavisi,bol şans olumunekankayizsmile

yeteeeeer kullanıcısından alıntı
ARKADAŞLAR BıR KEZ DAHA SıZLERı YENı TOPĞıMıZE GÖZ ATMAK VE DESTEK ıÇıN ÇAĞIRIYORUM

ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRRRR
TÜP BEBEK TOPıĞıNDEN ARKADAŞLAR YENı BıR TOPK AÇTILAR
TÜPĞ BEBEK FıYATLARINDA ıNDıRıM ıSTıYORUZ DıYE BU TOPĞıE GELıP BıR ZıYARET EDERSENıZ ÇOK SEVıNECEĞıZ BıR LıSTE HAZIRLIYORUZ LıSTE YETERı KADAR KALABALIKLAŞINCA VE BELıRLEDıĞıMıZ BıR GÜNDE SESıMıZı DUYARACĞIMIZ YERLERE MAıL ATACAĞIZ TÜP BEBEK FıYATLARI VE RAPOR ÇIKARMADAKı ZORLUKLARLA ıLGıLı HEPıNıZı BEKLıYORUZ

Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz

TOPıĞıMıZı BURASI

canım linkini yapıştırayım da arkadaşlar kolay bulsun....
Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz)

Derincim merhaba,

Ben her bulduğum karışımı içiren,sürekli kür uygulayan biri değilim,hatta bu ilk olacak. Eşimde de 1,6 milyon sperm sayısı,hareketli de %1 :) bizden daha iyi durumdasınız merak etme.
Yaklaşık 2 yıldır yaşıyoruz biz de bunları,ama çok araştırdım.Bahsi geçen bitkileri teker teker araştırdım. En iyi şifa,en doğru kaynak Rabbimin yarattıkları,kararımı verdim ve başladık.
Pekmeze katıştırıp sabah akşam birer kaşık tedavisi,bol şans olumunekankayizsmile

Çok teşekkür ederim kürü paylaştığın için. Açıkcası doktorun size böyle bir kür vermesi hem çok sevindirdi beni hemde çok şaşırttı. Bizde 4 faklı ürologa gittik ve hepsininde söylediği tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olabilmemiz konusunda. Ben doktorlarında işin kolayına kaçtığını düşünüyorum Sperm sayısının az olmasının nedeni yokmuş, madem yok oturacağınıza nedenini bulmaya çalışsanız ya. Allah yardımcımız olsun. Ben eşime şimdilik keçiboynuzu kürü ile İbrahim .adnan saraçoğlunun sitesinden aldığımız bitkisel çayı kullanıyorum. Eğer ilerleme kaydemezsek mutlaka senin verdiğin bu kürü deniycem.
Arkadaşlar mutlaka kullandığımız kürlerin etkili olup olmadığını gördüğümüzde paylaşalım. Bizi en iyi anlayan yine bizleriz.
ozbuyucusu Paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyorum

Arkadaşlar yeni cıkacak olan tüp bebek genelgesi tedavi olacak çiftler icin oldukça sıkıntılı bir durum yaratıyor.aynen kopyalıyorum.
(7) Merkezlerde birden fazla embriyo transfer edilmemesi esastır. Birinci uygulamada yaşa bakılmaksızın tek embriyo, 35 yaş üzerinde ikinci uygulamada iki embriyo, sonraki uygulamalarda ise yaşa bakılmaksızın iki embriyo transfer edilebilir.
8) Merkezlerde, doğacak çocuğun cinsiyetini belirleme amaçlı gonad ve/veya embriyo seçimi ve transferi yapılamaz.
(9)Üremeye yardımcı tedavi teknikleri kullanarak oluşan çoğul gebeliklerde embriyonal ya da fetal redüksiyon yapılamaz. Ancak tıp fakülteleri ve Bakanlığa bağlı eğitim hastanelerinden alınan durum bildirir heyet raporuna göre redüksiyon işlemi yapılabilir. Tıbbi endikasyon dışı redüksiyon yapan merkezlerin üç ay süre ile yeni hasta alımı durdurulur. Tekrarı halinde faaliyet izin belgesi iptal edilir.

Bununla ilgili görüşlerinizi buraya yazmanızı önemle rica ediyorum.
Belçika da devlet tek embiryo koyduruyor ama sınırsız olarak tedavi imkanıda sağlıyor. Türkiyede hem ödememizi biz yapıyoruz devlet tedavinin neydeyse ancak 2/3 üni destekliyor hemde hemde hamile kalma sansı tamamen azalıyor.
Bize göre 40 yaş öncesi her defasında en az 2 embiryo mutlaka koyulmalı.
40 yaş sonrasıda 3 embiryo ya kadar müsaade edilmeli.
canım yeni genelge ne yapacağız bilmiyorum ama bir an önce bir şeyler yapalım en önemlisi ben bu işlerden hiç anlamıyorum topik açalım diyorum topik açack bit tek arkadaşımız bile çıkmadı

BU YAZIYI SıZLERE DAHA ÖNCEDE YAZDIM DÜN BıR TÜP BEBEK TOPLANTISINA GıTTıM ORADAKı DR SÖZ ETTı EĞER BU GENELGE KABUL EDıLıRSE (DR EN KISA ZAMANDA HAYTA GEÇEK DıYOR ) TÜP BEBEK TEDAVıLERıNDE GEBE KALMA OARANLARI %50 DÜŞER DıYOR ARKADAŞLAR BU KONYDA TOPıK AÇALIM DıYORUM VE BıRŞEYLER YAPALIM BEN KONU AÇMAYI BıLMıYORUM

Arkadaşlar yeni cıkacak olan tüp bebek genelgesi tedavi olacak çiftler icin oldukça sıkıntılı bir durum yaratıyor.aynen kopyalıyorum.
(7) Merkezlerde birden fazla embriyo transfer edilmemesi esastır. Birinci uygulamada yaşa bakılmaksızın tek embriyo, 35 yaş üzerinde ikinci uygulamada iki embriyo, sonraki uygulamalarda ise yaşa bakılmaksızın iki embriyo transfer edilebilir.
8) Merkezlerde, doğacak çocuğun cinsiyetini belirleme amaçlı gonad ve/veya embriyo seçimi ve transferi yapılamaz.
(9)Üremeye yardımcı tedavi teknikleri kullanarak oluşan çoğul gebeliklerde embriyonal ya da fetal redüksiyon yapılamaz. Ancak tıp fakülteleri ve Bakanlığa bağlı eğitim hastanelerinden alınan durum bildirir heyet raporuna göre redüksiyon işlemi yapılabilir. Tıbbi endikasyon dışı redüksiyon yapan merkezlerin üç ay süre ile yeni hasta alımı durdurulur. Tekrarı halinde faaliyet izin belgesi iptal edilir.

Bununla ilgili görüşlerinizi buraya yazmanızı önemle rica ediyorum.
Belçika da devlet tek embiryo koyduruyor ama sınırsız olarak tedavi imkanıda sağlıyor. Türkiyede hem ödememizi biz yapıyoruz devlet tedavinin neydeyse ancak 2/3 üni destekliyor hemde hemde hamile kalma sansı tamamen azalıyor.
Bize göre 40 yaş öncesi her defasında en az 2 embiryo mutlaka koyulmalı.
40 yaş sonrasıda 3 embiryo ya kadar müsaade edilmeli.
canım yeni genelge ne yapacağız bilmiyorum ama bir an önce bir şeyler yapalım en önemlisi ben bu işlerden hiç anlamıyorum topik açalım diyorum topik açack bit tek arkadaşımız bile çıkmadı

BU YAZIYI SİZLERE DAHA ÖNCEDE YAZDIM DÜN BİR TÜP BEBEK TOPLANTISINA GİTTİM ORADAKİ DR SÖZ ETTİ EĞER BU GENELGE KABUL EDİLİRSE (DR EN KISA ZAMANDA HAYTA GEÇEK DİYOR ) TÜP BEBEK TEDAVİLERİNDE GEBE KALMA OARANLARI %50 DÜŞER DİYOR ARKADAŞLAR BU KONYDA TOPİK AÇALIM DİYORUM VE BİRŞEYLER YAPALIM BEN KONU AÇMAYI BİLMİYORUM

Bir emriyo kesinlikle yetersiz.Bu konuda bir topik açılırsa desteklerim.Ben çok sık internete giremiyorum.Topiği açan arkadaşın topiğiyle ilgilenebilecek biri olması gerek diye düşünüyorum.

Bu çakşır macununu eşime yedirdim ama etkisini hemen göstermesini beklemeyin.1 ay içinde gereken etkiyi sağlıyor.tavsiye ederim.
Çakşır ~ Çakşır Macunu, Çakşır Otu, Çakşır Suyu, Çakşır Kökü adresinden güvenle alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıntılara girmeyeyim ama kızlar fazla etkili biz bu nedenle değilde çocuk sorunu olduğundan sperm sayısını artırmak için doktor onermişti 3 ayda oldukça
sonuç verdi birde dikkat edeceğiniz Çakşır Yaprağu Suyu Omalı etkilisi bu diğerleri değil

arkadaşlar merhaba ben bu çakşır suyundan almak istiyorum ,bu şişede su şekindemi satılıyor

Merhaba arkadaşlar
8 yıllık evliyiz ve eşim azosperm 10 ekim 2011 de mikro tese ameliyatı oldu ve hiç sperm bulunamadı olgunlaşmamış hücrelerin olduğunu söyledi çakşır suyunu 1 yıldır eşim kullanıyor sabahları kalktığında aç karına 1 fincan içti ve içmeye devam ediyor haftada 1 litre içiyor ama malesef bizde sperm çıkmadı inşallah sizlerde çıkar:KK43:((

Çok zengin bir karışım gerçekten.İnşaallah faydası olur.Teşekkürler paylaştığın için.Şu anda keçiboynuzu kürü uyguluyoruz ve çakşır suyu içiyoruz.Keçi boynuzu kürü bitsin ki şubat sonunda bitiyor,bu kürü uygulayalım biz de.Gelişmeleri paylaşırsan bu kürle ilgili çok sevinirim.

sonuç nedir merak ediyorum bilgilendiriren sevinirim
En Büyük KK

bende çok uzun zamn içirdim hem hazır suyunu aldım hemde hemde kökünü özel kaynattım ama fayda göremedik.eşim o kötü kokulu acı suyu zorla içmek zorumda kaldı .inşaallah sizde fayda olur.

X