Su çiçeği

kdnlr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
11
0
ben öğretmenim ve sınıfımda su çiçeği salgını var doktorlar çok zararlı olduğunu söylüyorlar.okula da gitmem lazım bebeğime birşey olur mu küçükken geçirmişim.bilgisi olan paylaşır mı

canım bebek daha ilk aylarında yeni oluşuyorken zararlı olduğunu duymuştum.. hem sen su çiçeğini geçirmişsin Allahın izniyle birşey olmaz ınşaallah.. benimde kızım geçirdi yavrumla iç içe burun buruna yattık ama ben küçükken geçirdiğimi bildiğim için hiç bulaşırmı diye düşünmedim vede bulaşmadı.. korkmayasın.. bide banyo yaparken ilk olarak maşrapayı yıkanacağın suyla doldurup içine yarım çay bardağı sike koyup kafandan aşağı tüm bedene dökmeni tavsiye ederim. bu seni maddi mikroplardan ve manevi zararlardan korur öğretmenim yerimseniben

Seni tedirgin etmek istemem ama ben de kücükken gecirmisim ama 26-27 yaslarimda yine gecirdim, (nüksedebiliyormus) hem de bana bulastiran cocuktan daha kötü olmustum. Ama tabi bulasmayadabilir. genelde, "bir kere geciren bi daha olmaz" kurali yaygindir. Bu konuda dr unla konus bence.
Allah bütün hamileleri hastaliklardan korusun insallah..:Saruboceq:

X