Op. Dr. A. Emre İlhan için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

merhaba,

emre ilhanı hiç araştırmamış biri olarak soruyorum:) emre beyin yaptığı tasarımlı burun aynı mı oluyor? burnunda çok az değişiklik isteyen ve amacına ulaşn oldu mu? yoksa herkes bambaşka bir burunla mı karşılaştı? ev fotoğrafa ihtiyacım var beni eklerseniz sevinirim..

merhaba,

emre ilhanı hiç araştırmamış biri olarak soruyorum:) emre beyin yaptığı tasarımlı burun aynı mı oluyor? burnunda çok az değişiklik isteyen ve amacına ulaşn oldu mu? yoksa herkes bambaşka bir burunla mı karşılaştı? ev fotoğrafa ihtiyacım var beni eklerseniz sevinirim..
Emre beyin tasarımı pek güzel olmuyo açıkcası ama tasarımdan çok daha güzel burun yapıyo başkasını bilmem ama ben ne istediysem aynısını yapmış hatta benim beklentimden çok daha iyi oldu diyebilirim:) eda sen bayağı araştırıyosun, korkuların var sanırım Muhammed Dilber'i düşünüyodun diye hatırlıyorum inş doğru doktora karar verebilirsin... Bence doktorların ikisiyle de görüş canlı burunları görmeden karar verme fotoğraflar yanıltıcı olabiliyo çünkü

evet canım baya araştırıyorum ve çok yoruldum gerçekten.. Tam karar veriyorum bir şeyler çıkıyor. emre ilhanla görüşmenin ve randevuların geç olduğunu duydum ama dediğim gibi hiç araştırmadım şimdiye kadar. bence de sanırım en iyisi görüşmek... hatta ameliyat olmuş hastları görebilsem bana göre en iyi o da, biraz zor tabi.

Benim icin 27-3-2012 benim yeniden dogdugum gundur. Emre Ilhana o gun burun ameliyati oldum, hala cok memnunum. Allah Emre beyden cok razi olsun, ellerine kuvvet versin..Benim icin en onemlisi, annemin bu ameliyata senelerce karsi gelmeseydi ve yaptirdiktan sonra "keske daha onceden olsaymissin" demesi oldu. Hic bir sikayetim yok, size tek tavsiyem, tasarim yaparken, Emre beyinde fikirlerini alin, basil burun bana yakisir diye. Emre Bey israrla kavis sana yakisir dedi, ben yok olmasin dedim ve son gunu cok hafif kavis olsun dedim. Keske dinleseymisim Emre beyi ve az biraz daha kavis isteseymisim ama inanin yinede cok memnunum. Emre bey son kontrolumde istersem bir yil sonra kavis yapabilecegini soyledi, cevremdekiler bu burunun bana cok yakistigini soyluyorlar ve gun gectikce kavisli olmaya basliyor. Sadece kalin derili oldugum icin gec iyilesiyor ve hala cok odem var. Uzun yillardir gorduklerim anlamiyorlar bile, guzellesmisisn diyorlar, oysa bilmiyorlarki Emre beyin sihirli ellerinden gectim :KK1:

Ameliyat olacak olanlara simdiden gecmis olsun diyorum, hala doktor arayisinda olanlarada, kesinlikle bir kere Emre beyle gorusun derim. Kimsenin vebalini almak istemem, memnun kalmadiginizda bende vesile olmus olurum, ama ben gonul rahatligiyla Emre beyi oneririm sizlere. Sorulariniz olursa seve seve cevaplarim. Kolay gelsin sizlere kizlar.

slm Sevgi emre beye burun ameliyati olmusun ...burun sirtini düze yakin bi kaviz olsun diye istemisin..keske emre beyi dinleyip daha fazla kaviz verseydim yazmisin..peki gün gectikce burnun gittikce daha kavizli oldumu? bide ikinci ameliyat teklif etmis emre bey..ikicni ameliyatan ücreti nekadr ? özelden yazabilirsin istersen:)

Son düzenleme:
Kizlarr emre beye ameliyat olali bi ay oldu ve dikis izi hala belli acaba ne zaman gecer ? Birsey surmeeme gerek var mi? Yardimci olursaniz sevinirim...

Kizlarr emre beye ameliyat olali bi ay oldu ve dikis izi hala belli acaba ne zaman gecer ? Birsey surmeeme gerek var mi? Yardimci olursaniz sevinirim...

Arjin o bunyeye gore degisir kardesimle annem de emre beye oldu onlarin 1 ayda baya yok oldu ama benimkinin tamamen gecmesi 2 3 ayi buldu ama cok belirgin degildi 1. Ayda ben bakinca anliyodum disardan cok belli degildi seninkide oyledir bildigin icin gozun takiliyodur:) bisey surmene gerek yok 1 2 aya kalmaz iz :)

Aynen pek belirgin degil ama insan hergun bakinca burnusa :)bin bir türlu sorular akklima geliyiorr..tskler canimm icim rahatladi..:)

Aynen pek belirgin degil ama insan hergun bakinca burnusa :)bin bir türlu sorular akklima geliyiorr..tskler canimm icim rahatladi..:)

Cok normal canim biz de oyleydik:) benim 17 ay oldu hala inceliyorum:) merak etme geciyor o iz hic kalmiyor sen bile inceleyince goremiyosunnyok oluyo:)

daha önce yazdımj buraya da yazayım dedim,
öncelikle doğuştan dudak burun deformitesi olan biriydim.Biriydim Çünkü dudak problemimi aradan çıkardım ama burun kaldı..Çünkü dudak yarığına bağlı bir burnu hiçbir doktor yapmaya yanaşmaz kolay kolay.İşte tam da bu yüzden burada esen estiren,haberlerde,tv programlarında magazinlerde gazetelerde atıp tutan diplomada profesör sözümona doktorlardan sonra Naci beyle yolumuz kesişti.Kendisiyle ilk görüşmem 2006 yılında olmuştu..o zaman 17 yaşındaydım ve dudağımın tam düzelmeyeceğini söyleyerek burnumu tam düzelteceğini söylemişti ama olmadım... 2. görüşmem 2008 yılındaydı ve o dönemde Naci Bey'i daha kararlı ve kesin konuşurken bulmuştum.Bu defa "tamamen yapılabilir" diyordu.sanırım aradan geçen sürede burnum ve dudağım tam oturduğu için daha iyi gözlem ve öngörüde bulunabiliyordu.ama bu defa da ameliyata maddi açıdan gücüm yetmediği için olamadım...

ve şimdi..

şu anda üst dudağımdaki yarık kapatıldı ve ucu neredeyse tamamen düşmüş,kocaman,burun tababında doğuştan kıkırdak eksikliği olan,üstelik bir deliğinde kemik bir deliğinde et olan gayet sorunlu bir burunla gittim kendisine.

Burada adı geçen,araştırarak bulduğum,duyduğum Ayhan Numanoğlu,Emre İlhan,Haluk Duman,Alman hastanesi,John Hopkins vs vs vs onlarca uzman onlarca profesör gezdim ama hiçbiri yaparım demedi.Aksine hemen hemen hepsi ya yapamam dediler,ya yapamayacakları için geçiştirdiler,ya da başkasına yönlendirdiler.Ve en sonunda tekrar Naci Bey'e randevu aldım.Çünkü burada anlatıldığı gibi hiç ilgisiz değildi.Benimle 2006'da da 2008'de de çok ilgilenmişti.Zaten en sonunda tekrar ona gitmemin sebebi buydu.Zira 2008'de kendisini 2. kez siyaret ettiğimde karşıma geldiğinde "kafadan burnunun inceltilip kaldırılması lazım" demesi adamın tek kelimeyle uzmanlığını gösteriyordu.Çünkü ben bunu şu yukarıda adı yazılı doktorların hepsine söylediğimde bile yok yok diyorlardı.hatta Haluk Duman'a uyuyamıyorum dayak yemiş gibi uyanıyorum dediğimde bana "yaşın ve kilon uyku apnesine müsait değil,kbb'a git sen" demişti.(yasım 25 kilom 70).adam resmen yalancı muamelesi yaptı.Emre İlhan'a 10 tane mesaj attım hiçbirine cevap alamadım.

Neyse..5 yıl aradan ve araştırmadan sonra cumartesi günü (iki gün önce) Naci Bey'le 3. görüşmeme gittim.
Beni asistanı Hanife Hanım karşıladı,gayet güleryüzlü ve iyi bir bayandı.yaklaşık 16.15'de görüşmeye girdim.
muayene öncesinde Naci bey yaklaşık 20 dk hikayemi,beklentilerimi ve şikayetlerimi dinledi. Daha sonra yaklaşık 10 dk titizlikle muayene etti.10 dk sürdü çünkü her adımında bana dönerek detaylı ve açıklayıcı şekilde durumu da anlatıyordu sağolsun.
muayene de bittikten sonra Naci Bey yaklasık yarım saat daha benimle bir bir adım adım neler yapılacağını nasıl yapılacağını hatta yönteminden detayına ameliyat sonrası oluşabilecek risklere kadar herşeyi konuştu.o kadar rahattım ki konuşurken kendisiyle tıpkı bi ev sahibinin bi mimarla ne olacağına karar vermesi gibi herşeye uzun uzadıya beraber konuşup beraber karar verdik.İnanılmaz nazik ve kibar biri,bu bir saat süresince bir saniye sıkılma belirtisi göstermeden benimle ilgilendi.
Güleryüzü ve herşeye cevap vermesi,her konuştuğunuzu dikkate alıp onlara bile cevap vermsi insana kendini saygı gördüğünü hissettiriyor.Tüm bunlardan sonra kendisine ameliyat olmaya karar verdim.Bugün iş yerime de söyleyip ameliyat tarihi için asistanından gün aldım.2 hafta sonra ameliyatım var. ve doğru karar verdiğimi düşünüyorum.

buradan sürekli birilerini karalayan veya sürekli birilerini kusursuzmuş gibi göstermeye çalışanlara sesleniyorum: HANGİ AJANSIN ELEMANLARI SINIZ? YA DA SİZCE DÜRÜST MÜSÜNÜZ? buradan daha önce tecrübesi olan insanlara bakıp onlara inanıp doktor seçen bir sürü insan var.Ama sizin gibi tipini sesini şiir gibi konuşmasını beğenip de 5 bin 10 bin liraları rahatça verebilecek insanlar yok.

Burun veya estetik ameliyat olmak isteyen arkadaşlar size tavsiyem,tüm doktorlarla yüz yüze görüştükten sonra karar verin.Bakın bakalım burada birilerinin anllattıkları kadar kusursuzlar mı? burada anlatılan kadar ilgileniyorlar mı?

Öncelikle geçmiş olsun. Ancak sizinle aynı düşüncelere sahip değilim. Burada herkes yaşadıkları olumlu olumsuz şeyleri paylaşıyor olması hepimiz için çok faydalı.zaten kk da bulunmamızın amacı da bu olsa gerek. Hasta yorumları bizler için en iyi kaynak . Kendi adıma söyleyim ben buradaki yorumlar olmasaydı belki bu ameliyatı hiç olmayacaktım. Şuan 7 ay oldu ameliyat olalı ve sonuçtan çok memnunum.. Herkes gibi öncesi ve sonrası fotoları mı da paylaştım fazla söze gerek yok sanırım. Ben de revizyon hastasıyım ve inanın ben de çok araştırdım. Bütün doktorların hasta yorumlarını okudum. Aklıma yatan EMre İLhan oldu. Hiç kimsenin sadece burdaki yorumları okuyup direk bıcak altına yattığını da düşünmüyorum.İllaki aklımızdaki doktorlarla yüzyüze görüşüp hepimiz öle karar veriyoruz. Emre beyin çok yoğun olduğunu hepimiz biliyoruz. Mesaj atmak yerine direk randevu alıp dilediğinizi sormanız daha uygun olurdu.heleki revizyon için hangi doktor yüzyüze görüşmeden bilgi verebilir.Ben de randevu için 3 aya yakın beklemiştim. Ama kararlıydım ve revizyon olacağı için inatla bekledim. İlk görüştüğümde ve sonrasında da buradaki yazılanların ne kdr doğru olduğunu bir kez daha inandım. Bence herkes dilediği doktorla görüşüp içine hangi doktor sinerse ona olmalı.

daha önce yazdımj buraya da yazayım dedim,
öncelikle doğuştan dudak burun deformitesi olan biriydim.Biriydim Çünkü dudak problemimi aradan çıkardım ama burun kaldı..Çünkü dudak yarığına bağlı bir burnu hiçbir doktor yapmaya yanaşmaz kolay kolay.İşte tam da bu yüzden burada esen estiren,haberlerde,tv programlarında magazinlerde gazetelerde atıp tutan diplomada profesör sözümona doktorlardan sonra Naci beyle yolumuz kesişti.Kendisiyle ilk görüşmem 2006 yılında olmuştu..o zaman 17 yaşındaydım ve dudağımın tam düzelmeyeceğini söyleyerek burnumu tam düzelteceğini söylemişti ama olmadım... 2. görüşmem 2008 yılındaydı ve o dönemde Naci Bey'i daha kararlı ve kesin konuşurken bulmuştum.Bu defa "tamamen yapılabilir" diyordu.sanırım aradan geçen sürede burnum ve dudağım tam oturduğu için daha iyi gözlem ve öngörüde bulunabiliyordu.ama bu defa da ameliyata maddi açıdan gücüm yetmediği için olamadım...

ve şimdi..

şu anda üst dudağımdaki yarık kapatıldı ve ucu neredeyse tamamen düşmüş,kocaman,burun tababında doğuştan kıkırdak eksikliği olan,üstelik bir deliğinde kemik bir deliğinde et olan gayet sorunlu bir burunla gittim kendisine.

Burada adı geçen,araştırarak bulduğum,duyduğum Ayhan Numanoğlu,Emre İlhan,Haluk Duman,Alman hastanesi,John Hopkins vs vs vs onlarca uzman onlarca profesör gezdim ama hiçbiri yaparım demedi.Aksine hemen hemen hepsi ya yapamam dediler,ya yapamayacakları için geçiştirdiler,ya da başkasına yönlendirdiler.Ve en sonunda tekrar Naci Bey'e randevu aldım.Çünkü burada anlatıldığı gibi hiç ilgisiz değildi.Benimle 2006'da da 2008'de de çok ilgilenmişti.Zaten en sonunda tekrar ona gitmemin sebebi buydu.Zira 2008'de kendisini 2. kez siyaret ettiğimde karşıma geldiğinde "kafadan burnunun inceltilip kaldırılması lazım" demesi adamın tek kelimeyle uzmanlığını gösteriyordu.Çünkü ben bunu şu yukarıda adı yazılı doktorların hepsine söylediğimde bile yok yok diyorlardı.hatta Haluk Duman'a uyuyamıyorum dayak yemiş gibi uyanıyorum dediğimde bana "yaşın ve kilon uyku apnesine müsait değil,kbb'a git sen" demişti.(yasım 25 kilom 70).adam resmen yalancı muamelesi yaptı.Emre İlhan'a 10 tane mesaj attım hiçbirine cevap alamadım.

Neyse..5 yıl aradan ve araştırmadan sonra cumartesi günü (iki gün önce) Naci Bey'le 3. görüşmeme gittim.
Beni asistanı Hanife Hanım karşıladı,gayet güleryüzlü ve iyi bir bayandı.yaklaşık 16.15'de görüşmeye girdim.
muayene öncesinde Naci bey yaklaşık 20 dk hikayemi,beklentilerimi ve şikayetlerimi dinledi. Daha sonra yaklaşık 10 dk titizlikle muayene etti.10 dk sürdü çünkü her adımında bana dönerek detaylı ve açıklayıcı şekilde durumu da anlatıyordu sağolsun.
muayene de bittikten sonra Naci Bey yaklasık yarım saat daha benimle bir bir adım adım neler yapılacağını nasıl yapılacağını hatta yönteminden detayına ameliyat sonrası oluşabilecek risklere kadar herşeyi konuştu.o kadar rahattım ki konuşurken kendisiyle tıpkı bi ev sahibinin bi mimarla ne olacağına karar vermesi gibi herşeye uzun uzadıya beraber konuşup beraber karar verdik.İnanılmaz nazik ve kibar biri,bu bir saat süresince bir saniye sıkılma belirtisi göstermeden benimle ilgilendi.
Güleryüzü ve herşeye cevap vermesi,her konuştuğunuzu dikkate alıp onlara bile cevap vermsi insana kendini saygı gördüğünü hissettiriyor.Tüm bunlardan sonra kendisine ameliyat olmaya karar verdim.Bugün iş yerime de söyleyip ameliyat tarihi için asistanından gün aldım.2 hafta sonra ameliyatım var. ve doğru karar verdiğimi düşünüyorum.

buradan sürekli birilerini karalayan veya sürekli birilerini kusursuzmuş gibi göstermeye çalışanlara sesleniyorum: HANGİ AJANSIN ELEMANLARI SINIZ? YA DA SİZCE DÜRÜST MÜSÜNÜZ? buradan daha önce tecrübesi olan insanlara bakıp onlara inanıp doktor seçen bir sürü insan var.Ama sizin gibi tipini sesini şiir gibi konuşmasını beğenip de 5 bin 10 bin liraları rahatça verebilecek insanlar yok.

Burun veya estetik ameliyat olmak isteyen arkadaşlar size tavsiyem,tüm doktorlarla yüz yüze görüştükten sonra karar verin.Bakın bakalım burada birilerinin anllattıkları kadar kusursuzlar mı? burada anlatılan kadar ilgileniyorlar mı?

Umarım sorunsuz bir şekilde ameliyatınızı olur sıkıntınızdan kurtulursunuz ama bu sayfaya bunu yazmanızın amacını anlayamadım ben. Herkesin aklı var kimse kimseyi kandıramaz kaldı ki somut örnekler zaten ortada,lafla kandırsanız bile hastalarının öncesi sonrası fotoğraflarını görünce gerçekler ortaya çıkıyor, size şöyle katılıyorum burda doktorlar adına çalışan,prim yaptıran insan çok ama inanın anlaşılıyor. İllaki bi yerden patlak veriyor ama olumsuz yorumu olmayan doktorları da aynı kefeye koyamayız o biraz acımasızlık olur hepsini mi doktor yönlendiriyor böyle birşeyin imkanı var mı :) bu site bütün bayanlara açık bir site ve herkesin evinde internet mevcut memnun olmayan biri girip burda yazabilir buna kim engel olabilir? Bazı doktorlar çok dürüst ve bu bazı insanların hoşuna gitmiyor tabi duymak istediklerini duyamadıkları için. En azından ben kendi doktorum için konuşayım çok şanslıyım en başından beri bana olabilecek en küçük riski bile söyledi %1 bile ihtimali olsa söyledi ama kendisine güvenmemi de sağladı ameliyat öncesi da sonrası da desteğini hiç eksik etmedi,ince ayrıntıya bile takılan büyüten biri olarak hiç bir sorun yaşamadım aksine çok mutluyum siz de doğru seçimi yaptığınızı düşünüyorsanız ne mutlu size umarım gönlünüzce olur. Ve her zaman herkese söylediğim gibi kimsenin lafına bakarak değil, aklınızdaki doktorlarla yüzyüze görüşerek karar verin en doğru kararı öyle verebilirsiniz :KK34:

reklam amaçlı siteye giriş yaptığı kesinlikle ortada. 5 yıl boyunca araştırma yaptığından bahsediliyor. 5 yıl araştırma yapmış olan birinin kk üyeliği 2 gün önce başlar mı???? burada hepimiz araştırma yaparken bir çok kişiye arkadaşlık teklifi gönderip fotolarını görmek istiyoruz. sermarine nickli şahsın arkadaşı olmaması ve 2 gün önce siteye üye olup direk emre beyin sayfasına bunları yazıyor olması kesinlikle reklam amaçlı bir üyelik.... bahsettiği doktorun sayfasına yazdığı mesajı direk buraya kopyalama da amaç belli değil mi? asıl sizin gibi kişilerin gereksiz övgülerle ve başka başka doktorları kötüleyerek reklam yapması ne kadar doğru.
10 tane mesaja cevap verilmemiş :))) olumsuz bir şey bulamadığınızdan olsa gerek bunu yazma ihtiyacı duymuşsunuz. biz hastaları olarak 7/24 Emre beye ne zaman soru sorsak o kadar yoğun olmasına rağmen hep geri dönüş yapmıştır. bu ameliyat öncesinde de böyleydi ve sonrasında da hep bu şekilde devam etmiştir. kusura bakmayın ama bu şekilde dürüstlükten bahsetmeyin.kim dürüst ortada...

Emre bey çok başarılı olduğu için bizi mutlu ettiği için överiz tabiki kimseyi ilgilendirmez albümler açık yorumlara inanmayan fotoğraflara baksın... İnsanlar Emre beye ameliyat olabilmek için aylarca beklemeyi tercih ediyor bu durum bazı kişileri rahatsız etmiş ki kendi doktorunu övmek için Emre beyin sayfasına yazma gereği görmüş ayrıca bizleri eleştirip doktorunu övmesi ilginç olmuş:))

X