Op. Dr. A. Emre İlhan için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

aaaaaaaaa ben doktorcuğumun nasıl fanatiği olmam :))))
ben ameliyat olmadan önce zaten fanatiğiydim ama şimdi fanatik kelimesi az kalır heralde :)
serenades dediğine katılıyorum benimde yaptığım en doğru şey Emre ılhan'a ameliyat olmaktı.. fındık burnuşuma sahip olmanın yanı sıra, müthiş bi insan tanıdım :)

Merhaba arkadaşlar

öncelikle ameliyat olup mutlu olanlar adına çok sevindimm kaydirigubbakcemile5

bende burnumdan öncelikli olarak radyo frekans ile ameliyat olmalıyım
nefes almada büyük sıkıntı yaşıyorum ve %20 kullanabiliyormuşum burnumu
yaptığım araştırmalar sonucu emre ilhana oradan da bu güzel yorumlara ulaştım opuyorumnanaktan
ssk lıyım ve kocaelideyim
bi an önce ameliyat olmak istiyorum
az önce emre beyin muayenehanesini aradım

ameliyat olan arkadaşlara toplamda ne kadar maliyet çıktı ssk dan yararlanabildiler mi
bunları merak ediyorum
cevaplarınızı bekliyorum olumunekankayizsmile

Merhaba arkadaşlar

öncelikle ameliyat olup mutlu olanlar adına çok sevindimm kaydirigubbakcemile5

bende burnumdan öncelikli olarak radyo frekans ile ameliyat olmalıyım
nefes almada büyük sıkıntı yaşıyorum ve %20 kullanabiliyormuşum burnumu
yaptığım araştırmalar sonucu emre ilhana oradan da bu güzel yorumlara ulaştım opuyorumnanaktan
ssk lıyım ve kocaelideyim
bi an önce ameliyat olmak istiyorum
az önce emre beyin muayenehanesini aradım

ameliyat olan arkadaşlara toplamda ne kadar maliyet çıktı ssk dan yararlanabildiler mi
bunları merak ediyorum
cevaplarınızı bekliyorum olumunekankayizsmile

canım ssk malesef bi işe yaramıyo
emre beyin söylediği alacağı ücretten ekstra ilaç parası verirsin(ameliyat sonrası için antibiyotik-ağrı kesici-burun spreyi) başkada masrafın olmaz canım

antibiyotiğini ağrı kesicini yazdırırsın bi sağlık ocağında.. ssk karşılıyo.. ben öyle yaptım.. boşuna para vermemiş olursun.. spreyini sen alıcaksın oda zaten max 30 tl gibi bişey..

Sevgili doktorumuz Emre ılhan 1 hafta önce annesini kaybetmiştir. Toprağı bol olsun, kendisine sabır diliyorum Allahtan. Siz de arayıp bir başsağlığı dilerseniz hoş olur..

öncelikle çok sağol canım..yağlanma nurunda tabi oluyo küçük sivilce ama bi önemi yok bugün benim tam 1 ay oldu ve bişey bile kalmadı sivilce derken yani.inan çok memnunum ve emre bey herkese aynı burnu yapmıyo bana da söyledi ama kalın diye ama etli düşük gördüğün üzre zor bir burundu ve çok tedirgindim gerek yokmuş.ameliyat sürecinde sabah gittim işte 12 saat açlık oluyo tabi.ben bi de öğlen 1 de girdim.odada zaten sakinleştirici yaptılar.ameliyathaneye gidene kadar leyla gibiydim düşünsene ben ameliyathanede sedyeye kendim geçtim gayet iyi yani hiç abartılcak bişey yokmuş bence.4:30 gibi de çıktım.odaya gidene kadar zaten çok bişey hatırlamıyosun.hiç ağrım olmadı desem yeridir.şişlik ve nefes alamama seni rahatsız eden o gece 1 gece kalıyosun sabah tekrar bi ayrı kesici ve anitibiyotik veriyolar.1 aya yakın da zaten antibiyotik kullnıyosun canım.hani aman aman olmadı yani canım inanki korkmak saçma ve hiç gerkek yok...şimdiye kadar bile boşuan beklemişim.ama iyi ki emre bey gibi birine olmuşum diyorum...

asilzade merhaba öncelikle,ben ameliyat olmalı bugün tam 1 ay oldu ve bende Emre bey e olduğum için çok şanslıyım sanırım kesinlikle haklısın puff diyorumm burda canım sana :)))
benmde deviyasyonda var dı sol tarafımdan özellikle rahat nefes alamıyordum hani estetikten ziyadesi vardı anlayacağın.baş ağrılarım olurdu özellikle sabah kalktığımda ben 1 aydır nefes alabiliyorumuşum diyorum yani.estetikliği de maşallahhh:)) cabası zaten,,Emre bey herkese aynı burunu yapmıyor zaten şöle kontrollerde dikkat ettimde kızlar herkesin yüzüne,hattarına göre hatta bugün puff lada konuştuk onun fındık burnuda süpper görünüyor yanii sana da maşallah canım benimm..demem şu ki;keşke Emre bey i daha önce tanısaydım da daha erken olsaydım çünkü bende de çok acabalar oldu sizi anlıyorum ama bir kez daha tabi allah korusunda hani başa alsaydık yine olurum derim..gözünüzde büyütmeye hiç gerek yok arkadaşlar...

arkadaşlar merhaba ben de burun estetiği yaptırmayı planlıyorum ancak şu an sadece planlama aşamasındayım. forumda okuduğum konulardan sonra emre beye yaptırmayı düşünüyorum çünkü olumlu yorumların sanırım ortak noktası emre bey. henüz gidip görüşmedim. malesef öğrenci olduğum için fiyat konusu beni en fazla düşündüren şey onun dışında bu ameliyatı yaptırmaya çok kararlıyım. sizlerden rica etsem özelden de olabilir emre beyin ameliyat fiyatını yazabilir misiniz?? çook teşekkür ederim şimdiden..

vee şunu söyliiym canım Emre beyle görüş ki ilk görüşme ücretsiz o zman daha iyi karar verirsin zaten akşamları muayenehane de sonuçta.

you tube da çıkıyormuş ama ben giremiyorum birtürlü neyse artık kaldı....

sizce emre beyin yanındaki bayanın burnu nasıl?programı izleyenler için diyorum.

X