Op. Dr. A. Emre İlhan için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.376
92.020
Op. Dr. A. Emre İLHAN
Doktor - İstanbul
Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı
Operatör Doktor - KBB Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı-Burun Cerrahisi

Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları

• Estetik Burun Ameliyatları
  • Revizyon (Düzeltme ) Burun Ameliyatları
  • Fonksiyonel Burun Ameliyatları
  • Kepçe Kulak Ameliyatları
  • Sinüzit Ameliyatları(Endoskopik Sinüz Cerrahisi)
  • Çene Ucu Estetiği
  • Horlamanın Ameliyatla veya Ameliyatsız Tedavisi
  • Tüm Çocuk Kbb Ameliyatları
  • Allerji Tedavisi
  • Endoskopik Gözyaşı Kanalı Tıkanıklığı Tedavisi
  • Migren Tedavisi (Cerrahi ve Botox ile)
  • Kulak Mikrocerrahisi

ışte bu süper olmuş...Bence doktorların ayrıca bu şekilde bir alt forumda konuşulmasına şiddetle ihtiyaç vardı...Burada istediğimiz gibi yorumlarımızı paylaşabiliriz...Çünkü bir süre sonra topicler günlük konuşmalara dönüşüyor...Aralarından işimize yarayanı çekip çıkarmak için sayfalarca okuyoruz, vakit kaybı oluyor bence.. Emre ilhana ameliyat olanları ve olacakları, olmayı düşünenler buraya bekliyorum arkadaşlar...

bence de çok güzel olmuş bu topik
ama keşke daha önce açılsaymış demekten kendimi alamıyorum
böyle bi topiğe en başından beri ihtiyaç vardı olumunekankayizsmile

bence de çok güzel olmuş bu topik
ama keşke daha önce açılsaymış demekten kendimi alamıyorum
böyle bi topiğe en başından beri ihtiyaç vardı olumunekankayizsmile

Sizden alıntı yapıyorum ama eleştirim size değil lütfen üzerinize alınmayın !

Tek yaptığınız şikayet etmek ve eleştirmek. Eleştiri yaparken bir kişinin aklına da gelmiyor ÖNERı'de bulunmak. Önerisi veya çözüm yolu olmayan eleştiriler bizim için birşey ifade etmiyor. Herşeyi eleştirebilirsiniz, işin can alıcı kısmı ÖNERı SUNABıLMEKTıR ! Bunu da şu ana kadar kimse yapmadı.

Güzel paylaşımlar diliyorum.

Sizden alıntı yapıyorum ama eleştirim size değil lütfen üzerinize alınmayın !

Tek yaptığınız şikayet etmek ve eleştirmek. Eleştiri yaparken bir kişinin aklına da gelmiyor ÖNERİ'de bulunmak. Önerisi veya çözüm yolu olmayan eleştiriler bizim için birşey ifade etmiyor. Herşeyi eleştirebilirsiniz, işin can alıcı kısmı ÖNERİ SUNABİLMEKTİR ! Bunu da şu ana kadar kimse yapmadı.

Güzel paylaşımlar diliyorum.

alındığımı sanmayın kaydirigubbakcemile3
bizim arkadaşlarla en başından beri böyle bi düşüncemiz vardı ama faaliyete geçiremedik bazıları banlandı ve de dedik şimdi açarız kapanır bi türlü cesaret edemedik eyvahedigeldismile
ama bu topik tam bizlik oldu
teşekkürler sositososito

Evet herkes bir tarafa dağılmıştı artık buradan devam ederiz...delikafadulden

Arkadaşlar daha evvel defalarca türlü topiclerde de yazdım ama madem buradan devam edeceğiz, o zaman yine yazayım.. Ben Emre beye revizyon olmayı planlıyorum..Yani fanatik değilim henüz ama araştırmalrım sonucunda epey bir sempatizanı olduğumu söyleyebilirim...ınşallah fanatik olmayı da düşünüyorum, ameliyatımın sonucunda...21 ocakta muayene olup, izlenimlerimi ve dahasını burdan yazmaya devam edeceğim...Ayrıca birde revizyon da çok iyi olduğunu biliyorum...kaydirigubbakcemile2

merhaba cevoo, bugüm emre beye gittim tasarım aşamasını da geçtik artık. senden bahsettik. senin burnunu düzeltebileceğini söyledi. ancak şu an sadece sana sabırlı olmanı tavsiye edebilirim. revizyon burunlar daha zor oturan burunlar biliyorsun ki. 21 ocakta benim fotolarıma da bak mutlaka. emre beye sana göstermesini söyledim.

Hoşgeldin canım.Ben sana özelden de yazmıştım..Çoook mutlu oldum, yazdıklarına..Mutlaka bakıcam senin fotolarına canım benim..Ne güzel haberler verdin..Tasarım nasıl gidiyo bu arada? Beğendin mi doktorun yaptığı tasarımları.........

merhaba cevoo, bugüm emre beye gittim tasarım aşamasını da geçtik artık. senden bahsettik. senin burnunu düzeltebileceğini söyledi. ancak şu an sadece sana sabırlı olmanı tavsiye edebilirim. revizyon burunlar daha zor oturan burunlar biliyorsun ki. 21 ocakta benim fotolarıma da bak mutlaka. emre beye sana göstermesini söyledim.

canım seninde mi revizyondu
ameliyat tarihi aldınız mı ne düşünüyorsun

Evet canım benim...Bende senin izindeyim..Hayırlısıyla çok güzel bir buruna kavuşacaksın..DEsteğin için çoook teşekkür ederim...

çok sevindim kellyr
hayırlısı olsun canım

Bende fanatiğiiim Emre beye buradan çook teşekkür ederimmmm...:))))
Hayatımda yaptığım en iyi şey Emre beye burun ameliyatı olmaktı..:)))
Kellyr senin için dua ediyorum canım..:)

dualarınız içi teşekkür ederim sizlere, az kaldı sabırla bekliyorum...

hayırlısı olsun canım benim..çook memnun kalırsın inşallah..ve güzel şeyler paylaşırsın bizimle umarım..şimdiden geçmiş olsun..

arkadaşlar, ben de revizyon olmak durumundayım,
yazılanlardan sonra emre beyle görüşmeyi düşünüyorum.

lütfen revizyon yapılacak durumu daha ayrıntılı açıklayabilir misiniz?

benim ciddi sorunlarım var ve düzelebilecek mi endişesi yaşıyorum

arkadaşlar, ben de revizyon olmak durumundayım,
yazılanlardan sonra emre beyle görüşmeyi düşünüyorum.

lütfen revizyon yapılacak durumu daha ayrıntılı açıklayabilir misiniz?

benim ciddi sorunlarım var ve düzelebilecek mi endişesi yaşıyorum

merhaba wishy, ben bu ctesi revizyon ameliyatı olacağım. revizyonda emre bey çok başarılı, hiç kimsenin yapmak istemediği burunları düzeltiyor. görüşmende fayda var. herşeyi ayrıntısıyla anlatıp seni aydınlatacaktır.

merhaba wishy, ben bu ctesi revizyon ameliyatı olacağım. revizyonda emre bey çok başarılı, hiç kimsenin yapmak istemediği burunları düzeltiyor. görüşmende fayda var. herşeyi ayrıntısıyla anlatıp seni aydınlatacaktır.

çok teşekkür ederim,
umarım herşey gönlünce olur ve iyi haberlerini alırız.

Emre beyi düşünüyorum ben de. Arayıp bilgi alacağım bakalım nasıl geçecek.

tekrar sevgiler, başarılı bir ameliyat geçirmen dileklerimle

X