lh hormonu yüksekliği?...

estamp

sonunda...
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
1.282
2
bu ay pregonla aşılma sürecine girdik,8 gündür kullanıyorum,hiç bir yumurta gelişmemiş...
lh ım 10,39 çıktı,doktorum ona bağladı...
moralim çok bozuk kızlar ya....nasıl düşücek bu lh?...:gitme:

hayırlısı olsun üzmeyin kendinizi.benim de lh 8di yumurtam gelişti. bildiğim kadarıyla lh yumurtanın çatlamasıyla ilgili.incir kürü yapmanızı tavsiye ederim yumurta gelişimine yardımcıymış.ben de yapmıştım çokşükür şuan hamileyim.allah gönlünüze göre verir inş.

bu ay pregonla aşılma sürecine girdik,8 gündür kullanıyorum,hiç bir yumurta gelişmemiş...
lh ım 10,39 çıktı,doktorum ona bağladı...
moralim çok bozuk kızlar ya....nasıl düşücek bu lh?...:gitme:

merhaba estamp bende de hep yüksek çıkıyorsu hayıt tohumu kullandım faydasını da gördüm canını sıkma lütfen moral de etkiler

benim durum sizinkinden daha vahim sanırım benm lh 16.4 ya bu incir kürü işe yarıomu gercekten denemek istiyorm..

benim durum sizinkinden daha vahim sanırım benm lh 16.4 ya bu incir kürü işe yarıomu gercekten denemek istiyorm..

hayıt tohumu iç canım,bana inanılmaz faydası oldu,hatta 8e düşmüş,devam edicem bakalım,suda çay demler gibi yap,günde 1-2 kez iç ,ben çok düzenlide içemedim ama faydasını gördüm,şükür:lepi:

teş canm. peki nezaman baslamak gerekio ve ne kadr kullanmak gerekio? bide ben ilçda kullanıorum beraber bi sakıncası varmıdr acaba..

teş canm. peki nezaman baslamak gerekio ve ne kadr kullanmak gerekio? bide ben ilçda kullanıorum beraber bi sakıncası varmıdr acaba..

canım bence yok bi zararı. ben bunu sürekli içtim sabah aç karnına 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı demledim akşam yatmadan önce de içiyorsdum çok şükür faydasını gördüm benim benim fsh e2 ıh hepsi yüksekti düzene girmişti ama malesef henüz bebişim olmadı eşinize de çakşır otu içirin

arkdaşlar adetin 4. gününde LH hormonum 16.2 çıktı doktor hiç açıklama yapmadı..gebe kalamamamın sebebi bu olabilir mi:KK49:

merhaba arkadaşım bende de lh değeri aynı şekilde yüksek bu nedenle de yumurta çatlatması meydana gelmiyor ve dolayısıyla hamile kalamıyorsun. diğer arkadaşlarında dediği gibi hayıt tohumu ve testere dişli aslan pençesini kullanabilirsin. oldukça etkili ama önce inanman ve rabbime sürekli dua etmen faydalı olacaktır kanımca.
rabbim inşallah bizlere de en kısa zamanda nasip eder

Arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var lh 13 fsh 6 7 ama yumurtlama oluyo ilaçla falan büyüyo da yumurtalar. Ama hamile kalamıyorum pko da yok. Neden böyle anlayamıyorum. Görünen tek sıkıntım lh ın yüksek olması. Ner yapmalıyım? Nasıl içilir bu hayıt tohumu? O kadar çok kür var ki nereden başlayacağımı bilemiyorum incir aslanpençesi hayıt sogan allak bllak oldum artık...

Neden yüksek bu lh bilsek, doktor da düşürmek için bir şey vermiyor ki... Yumurtlama hapı veriyor. Yine olmuyor, yine olmuyor... Şu lh düşse belki olur:KK43:

arkadaşlar lh yi düşüren mucize bitki hayıttt
kesinlikle herkese tavisye ederiö ben faydasını gördüm

kızlar dün tv de ibrahim saracoğlu vardı LH si FSH hormonundan yüksek ise %99.99 polikistik oversiniz demişti..bende gecen yıl yaptırmıstım benım lh 4.92 hatta doktorda demıstı ancak ben ondan sonra baska bır doktora gıttım bana polikistik dememıstı yanı anlıyacağınız bır senemı boşa gecırdım tedavısız doktorlarada güven olmuyormus onu anladım .bu hayıt tohumunu nasıl kullanıcam bı bılgısı olan varmı

Ben 44 yaşında bir bayanım. aynı gün içinde 2 ayrı hastanede fsh ve lh hormonlarıma baktırdım. lh 20,28 ve fsh 52,3 diğer hastanede fsh 44,72 lh 13,57 çıktı ve her iki doktorda bana menopoza girdiğimi ve çocuk sahibi olmamın mümkün olmadığını söyledi. o an kendimi o kadar kötü hissettimki daha önce ne adet düzensizliği yaşamıştım nede başka bir belrti vermişt. ama araştırdım bir sürü doktorlarla görüştüm. testlerin bikaç kez tekaralanmasını istediler. 2. testi yaptırmak için 1 ay beklemek çok azap verdi . bu arada sitede gördüğüm tüm otları aldım ama bir türlü kullanamadım. doğurganlık masajı yaptırmaya karar verdim 3 seans sonunda günümde kanamam oldu ve 3. gün testlerimi yaptırdığımda sonuçlar inanılmazdı. fsh 7,86 lh 8,88 di ve bana menopoza girdin artık yapılcak bişey yok bu hormonlar düşmez diyen doktorum 1000 kadından birinde bu gerçekleşebilir sana ümit veremezdim dedi ya ben o doktorun dediğiyle hareket etseydim durumu kabullensydim. anladımki moral çok önemli ve yaptırdığım masajın çok katkısı oldu. bundan sonrada allahın izniyle hamile kalıp çocuk doğurmayı düşünüyorum..

X