Örgü bunlarda benim patiklerim

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
bunları giymeye kıyamazki insan:sinifsinif: hepsi birbirinden güzel. emeğinize sağlık

corap2.jpg
alıntı

Son düzenleyen: Moderatör:
bu modeller netden alıntı yazmıştım benim tahminim kenardan başlanmış örmeye ön tarafa gelince arttırma yapılmış arttırmalarda kısa çizgiler varya oradan yapılmış sonra diğer tarafı örülerek bitirilmiş....

$patik2ia1l.jpg

alıntı

ev terliği içine keçe veya ayakkabı için konulanlar varya onlardan yapılıyor yapımı kolay.misafirlik için süper güzel bence

Son düzenleyen: Moderatör:
çok güzeller cnm ellerine sağlık çok begendim ilk baştaki kendi yaptıklarını nasıl yaptıgını anlatır mısın

babet patikler alttan zincir çekilerek başlanır.tahminı 25-27 arası sonra üzerine dolgu yapılarak örülür ön kısmına gelince ayağınıza göre arttırma yapın.birkaç sıra örün ve ara ara eksiltin ve bitirin bu kadar.sonra istediğiniz şekilde süsleyin...

Ellerine saglık çok hoş modeller özellikle bebek babeti :hulya:ama bide becerip bende yapabilsem :)

sevğili hanzadem hepsi birbirinden güzel olmuş bunları nasıl yaptıgını şişlemi tığlamı kaç ilmek tarif edersen ben de yapmak istiyorum örğü bilmiyorum deneyecegim ellerine sağlık

X