Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Üç gündür içmiyorum çok kötüyüm çok barut gibiyim

1. Konu Sahibi : seksibebek #1

Üç gündür içmiyorum çok kötüyüm çok barut gibiyim

arkadaşlar merhaba şimdi krizden yeni çıktım hüngür hüngür ağladım::çok üzgünüm:senağlama ham reglle dönemi hemde sigarayı bıraktım bugün üçüncü günüm evde kıyameti kopardım çok zor bırakmak. bu kadar çaba harcadım geride dönmek istemiyorum. iyi bişey de değil sigara. onu 7 yıldır kullanıyorum ama nefret ediyorum sigaradan. başlamak kolay olmuştu ama bırakmak çok zormuş meger. arkadaşlar benim ricam eğer bırakanlarınız varsa bu krizler daha ne kadar sürüyor ne zaman bitçek bu kabus artık kurtumak istiyorum bu illetten aklıma dahi gelmesin hayatıma birdaha sokmıcam bi kurtulayım da tamamen:oklava:

2. Konu Sahibi : seksibebek #2
    canım hadi sigarayı bırakalım diye bir topik var orada bırakan arkadaşlarımızın yorumları var oradan takip et istersen, orada arkadaşlar bir kitaptan bahsediyorlar onu oku eminim faydası olacaktı. sakın pes etme, ben bir aydır içmiyorum ve çok rahatım şu an.

3. Konu Sahibi : seksibebek #3
    Aşkolsun seksibebek bu kadar bırakmak istiyosun devam dönmek yok.Bunların hepsi beyinimizin yanlış algıları acil olarak allen carr ın kitabını internetten bul ve acil olarak oku.Ben değil stres yaşamak uykum bile düzene girdi.Bırakalı 2hafta olacak.

4. Konu Sahibi : seksibebek #4
    Aklına sigara geldikce fındık fıstığa sar bence yada duşa gir ben öle yapmıştım kaydirigubbakcemile2

5. Konu Sahibi : seksibebek #5
    Giriş tarihi
    Nov 2009
    canım benimde 4 gün oldu normalde 5 saat dayanamıyordum allen carr sigarayı bırakmanın kolay yolu diye bir kitap var onu okudum bende aynı senin gibi krizlere girerdim hiç birşey yok hatta kardeşim inanmıyor sen iş yerinde içiyorsundur diyo yani o kadar sakinim

6. Konu Sahibi : seksibebek #6
    Giriş tarihi
    Nov 2009
    Alıntı nehiyy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Aklına sigara geldikce fındık fıstığa sar bence yada duşa gir ben öle yapmıştım kaydirigubbakcemile2
    canım öyle yapacağına derin nefes al ve sigarasız hayatında neler yapacağını düşün bol bol su iç yanından şişeni ayırma hem kiloda almamış olursun temzi koktuğunu düşün ben mesele bu 4 günde sigara alacağım parayı ayırdım pazar günü kendime birşey alcam vbu tarz düşün ve ben sigaradan daha küçlüyüm ona yenilmeyeceğini kendi kafanda kendini ikna et:teytey::teytey:

7. Konu Sahibi : seksibebek #7
    yaa çok sağolun kızlar yazılarınız bile bana dstek oldu kendimi yalnız hissetmiyorumkaydirigubbakcemile5. uzun süredir misafir olarak takılıyodum ama şimdi bende sizlerin arasındayımolumunekankayizsmile ve bu ilk konum ve mesajımdı. çok bırakmak istiyorum sigara sevilecek birşey değil k:1no2:i. sigarasız bir hayat mutsuz gidecekmiş gibi gözüksedeCADIARZU

8. Konu Sahibi : seksibebek #8
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    tebrıkler umarım tamamı ıle kurtlulursunuz..
    agzınıza sakız atın devamlı yada nıkotınlı sakızlar tuketın..
    en yakın zamanda kurtulursunuz yeter kıa zımlı olun reglı bahanenız olmasın..

9. Konu Sahibi : seksibebek #9
    sende sağol kar tabiki regl bahane değil de , dahada zorlaştırdı diyelim. fiziken istiyorum fakat zihnen istemiyorum umarım bırakıcam.inşallah bırakmak isteyen herkes kurtulur

10. Konu Sahibi : seksibebek #10
    Alıntı mmeerrwee kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım benimde 4 gün oldu normalde 5 saat dayanamıyordum allen carr sigarayı bırakmanın kolay yolu diye bir kitap var onu okudum bende aynı senin gibi krizlere girerdim hiç birşey yok hatta kardeşim inanmıyor sen iş yerinde içiyorsundur diyo yani o kadar sakinim
    Kitabı bir tanıdık mail yolu ile göndermişti ,okumaya başlarken asla sigarayı bırakıcam diye okumaya başlamadım.Ama mucize gibi bir şey oldu ve bıraktım.Aynen sizin gibi acaip sakinim,eşim bile çok sakin uyuyorsun diyor.Kitapta yazdığı gibi sigara içerken daha gergindim.Sizin tat alma durumunuz nasıl?Yediklerimden eskisi gibi tat almıyorum,umarım geçicidir.

Sayfa: 1/3 123 SonSon