Dr. Naci Çelik için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.391
92.154
Dr. Naci ÇELıK
Doktor - ıstanbul
Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları

- Yüz estetik cerrahisi operasyonları

• Burun ameliyatları
  • Yüz gençleştirme ameliyatları
  • Kepçe kulak ameliyatı
  • Boyun germe
  • Kaş asma
  • Göz kapağı ameliyatları

- Vücut estetik cerrahisi operasyonları

• Meme ameliyatları: Büyültme, Küçültme, Dikleştirme
  • Karın germe ameliyatları
  • Kol ve bacak germe ameliyatları
  • Liposuction
  • Popo dikleştirme, yağ enjeksiyonu ve protez ile popo estetiği
  • Jinekomasti

- Kadınlarda genital estetik ve tedavi uygulamaları

- Vücut kontur bozukluklarında liposculpture işlemi

- Kanser sonrası alınmış meme rekonstrüksiyonları

- Botox ve dolgu malzemeleri ile ameliyatsız güzellik uygulamaları

- Yarık damak-dudak ve diğer doğumsal anomalilerin düzeltilmeleri

- Nevüs (ben), hemangiom gibi iyi huylu deri lezyonlarının tedavisi

- Kötü huylu deri tümörlerinin tedavisi

- Mikrocerrahi uygulamaları

yalnız yeni yeni gelişmeler olmuyo yaa naci beye yeni ameliyat olanlarr huu huuuu nerelerdesiinizz durumlar nediirr

evet ya kesin olmamakla birlikte burun ucundan vazgeçtim diyebilirim yani komple burun olcam :-) kemiğide törpületicem.ameliyat için para brktirme aşamalarındayım.hemen olamıorumm ben maaleseff :KK43:

Ben de 7.5 aydır bir Naci Çelik hastası olarak sevgili doktoruma bir de bu sayfadan yorum yazarak kendisine teşekkürlerimi sunuyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum!!!! Ayrıca evet kendisinin fanatiğiyim...... :lepi:
(başlığa ve amaca uygun olsun istedim) kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
bu ameliyatı olmaya bir türlü cesaret toplayamadığım için bir önceki sene ameliyatımı iptal ettiğimde dahi bana destek olan, her ihtiyaç duyduğum anda sıkılmadan sorularımı cevaplayan, olmayacak hiçbir şeyin sözünü vermeye yönelik bir çabası olmayan
son derece dürüst, hastasını öncelikle insan olarak değerlendiren, ameliyat sonrasında acı çekerken bile esprileriyle hastasına moral vermeye çalışan , akademik çalışmalara önem veren ve alanındaki gelişmeleri yakından takip eden,bana göre yaptığı mucizevi sonucu,işimin gereğini yaptım diyecek kadar mütevazi olan sevgili doktoruma sonsuz kez teşekkür ediyorum.

kızlar naci beyı yenı tanıdım ıyı bırısı baende ona amelıyat olmak ıstıyorum bana foto larınızı yollarmısınız gormk ıstıyorum

merhaba arkadaşlar, naci bey e ameliyat olmayı düşünüyorum, ama hiçbir resim bulamadım, 1, 2 tane görebilsem içim rahatlayacak çünkü bu benim ikinci ameliyat olacak
ameliyat olupta resmini banada gösterebilecek kimse varmı
yardımınızı rica ediyorum ....

merhaba arkadaşlar, naci bey e ameliyat olmayı düşünüyorum, ama hiçbir resim bulamadım, 1, 2 tane görebilsem içim rahatlayacak çünkü bu benim ikinci ameliyat olacak
ameliyat olupta resmini banada gösterebilecek kimse varmı
yardımınızı rica ediyorum ....

isterseniz sorunuzu uzmanlar ve fanatikler bölümüne değil de direk doktorlar, öneriler sorunlar kısmında naci çelik adına açılmış yere yazın. orada birçok resim paylaşılıyor..a.s.

bende naci beyle görüşmeye gideceğim fikir veren varmı 4 dr arasında kaldım. biride naci bey...

bende naci beyle görüşmeye gideceğim fikir veren varmı 4 dr arasında kaldım. biride naci bey...

hepsiyle görüşüp ondan sonra karar vermeni tavsiye ederim.doktorlarla gidip görüşmeden içine sinmesi zor.sen şimdi Naci Beye karar versen bile nekadar iyi bir doktor olduğunu kıyaslama yapmadan anlaman zor.Ben pekçok detayı Naci Beyle yaptığım görüşmede öğrenmiştim ameliyatlarımla ilgili..

naci beyin yeni fanatiği olarak bu başlık altınaaa bi imzamı atiim dediim.. Mükemmel insan, müükemmel doktor. Teşekkürler.....

aaaa.. Naci Bey için burada da bölüm varmış.. :KK55:Burun ameliyatı olmuştum inanılmaz mutluyum.. Şimdi birikim yapıyorum az kaldı göğüs büyütme ameliyatı da olucam..:21::21:

Bende para biriktiriyorum,bende meme büyütme ameliyatı olacagım innnşallah kendisine.Daha kendisine muayene bile olmadım,telefonda görüştük ama inanılmaz bir elektrigi var kendisinin,inanılmaz moral ve güven verdi bir aksilik çıkmazsa kendisine ameliyat olacagım.Tek korkum istedigim büyüklügü yapmaması,inşallah anlaşırız kendisiyle...

ben buradan bir kez daha sevgili doktorum naci çeliğe teşekkürlerimi sunuyorum..kendi ameliyatım için kendisine güvenmemin ne kadar doğru bir karar olduğunu ortaya çıkan muhteşem sonuç ile gördük...
mutluluktan ayakları yere basmayan ve özgüveni tavan yapan bir insan olmama yardımcı olduğu için doktoruma binlerce kez teşekkür ediyorum ve benim ameliyatımın üstünden bir sene geçtikten sonra benim gibi zor bir vücutta bile müthiş bir sonuç alabilen doktoruma 10 gün önce de ablam ameliyatını oldu,o da çok ama çok memnun..şimdi istediği gibi kıyafet giyebilmenin özgürlüğünü çıkarıyor...

Benim yaptığım gibi ilk ona gidin, zaten onunla görüştükten sonra başka bir doktorla görüşme ihtiyacı bile duymayacaksınız. :KK66:

Doktor anne babanın kızı olarak (bunun hiç iyi bir şey olmadığını samimiyetle söyleyebilirim!) hayatım boyunca yüzlerce doktor tanıdım, çoğunu da sevmedim. İçlerinden sadece iki tanesinin yeri bende çok çok ayrı oldu, biri kadın doğumcum Mebruke Yılmaz, diğeri de Naci Çelik... Naci Bey müthiş bir doktor, harika bir insan...
Bir doktoru iyi bir doktor yapan ne diplomaları ne de referanslarıdır bence, kaldı ki Naci Bey'in eğitim ve meslek hayatı boyunca ne kadar başarılı olduğu da biliniyor. Ama asıl gözlerindeki o insan sevgisi ve empati duygusu onu mükemmel bir doktor yapıyor. Ne demek istediğimi onunla görüştüğünüz zaman anlayacaksınız...

naci bey e hiç secondar burun ameliyatı yaptıran var mı arkadaşlar,gerçekten önemli!varsa eğer memnun musunuz ya da resim görebilir miyim

X