Kadın olmak ne zor diyenler;dertleşelim

gizemli83

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
7.010
3
41
KADIN OLMAK

Hem yemek yapacaksın,
Ama bi yandan evinde temiz olacak,
Eşini memnun etmeyi unutmayacaksın,
Bakımlı olacaksın devamlı ince ve formda,
Ha bide becerebilirsen hamile kalacaksın,
Eğer zor zanaat becerdiysen unutma bunların yanında iyi anne de olacaksın.
Eğer beceremediysen vay haline kıvranıp duracaksın.....

Kadın olmak zor iş arkadaşlar herşey bizim üstümüzde..omuzlarımızda ki yükü azaltacak tek şey ise böyle hemcinslerimizle dertleşmek..Hadi buyrun bakalım DÖKÜN İÇİNİZİ.....

offfffff offffffff! Kadın olmak mı zor, evli olmak mı, evli olup eşinden uzak olmak mı, eşinden uzak hamile olmak mı! durup durup ağlamaktan çok sıkıldım. eski günlerime dönmek istiyorum. bıktım bu bunalımdannnnn!

evet canım zorluğu var ama bence bunlar aynı zamanda çok güzel şeyler.kadın olduğumuz için çok şanslıyız.örneğin ben şu an bebeğimin hareketlerini içimde hissedebiliyorum.ama eşim hissedemiyor:sinifsinif: onu karnımda taşıyıp anneliği her an hissedebiliyorum.
bakımlı olmaya gelince ben evli de bekar da dünyada hiç erkek kalmasa da bakılı olacak bayanlardanım.bu içimden geliyor içimden gelmese yapmam.
eşini memnun etmeye gelince o zaten dünyanın en zevkli işi sadece ben onu değil o da beni memnun edecek tabi:eek:
yemek yapmayı da çok severim hiç gocunmam terapi gibi gelir bana.bunların içinde bir tek temizliği sevmem onu da biraz eşim,biraz annem,biraz ben hallediyoruz bir şekilde.
yani kadın olmak çok güzel iyi ki de kadınım.hihoyyyt

kadin olmak hem cok guzel hemde cok zor...erkeklerin kiymetimizi iyi bilmesi gerekiyor...her turlu aciyi biz cekiyoruz...

işte listemiz

Eklentiler

• $listem.jpg
    $listem.jpg
    5,3 KB · Görüntüleme: 71
kadın olmak cidden zordur ama hele hele de Bizim ülkemizde daha da zordur.. sevişmek Bize yasak erkeğin erkeklik göstergesi, hovardalık erkeklere yakışır, kadın alnına damgayı yer.. bu ülkede kadın olmak çook daha zor o yüzden..

kadın olmak cidden zordur ama hele hele de Bizim ülkemizde daha da zordur.. sevişmek Bize yasak erkeğin erkeklik göstergesi, hovardalık erkeklere yakışır, kadın alnına damgayı yer.. bu ülkede kadın olmak çook daha zor o yüzden..

haklısın canım sonuna kadar katılıyorum sana ama el mahkum türk doğduk ve katlanıcaz napalım

açıkcaısı bana en cok zor gelenler
herzaman temiz ve bakımlı olman lazım, agdasıydı vs. bunlarla ugras dur.. en nefret ettigim sey bu ama dinende temiz olmamız lazım..
cocuk dogurmak gibi büyük birşey kadınlara bahşedilmiş.. zor ama mucizeyi biz taşıyoruz bu yönden güzel..lakin vucudun bozulacagını dusununce ..

açıkcaısı bana en cok zor gelenler
herzaman temiz ve bakımlı olman lazım, agdasıydı vs. bunlarla ugras dur.. en nefret ettigim sey bu ama dinende temiz olmamız lazım..
cocuk dogurmak gibi büyük birşey kadınlara bahşedilmiş.. zor ama mucizeyi biz taşıyoruz bu yönden güzel..lakin vucudun bozulacagını dusununce ..

walla el benden o kadar napıcaksın biz seçmedik ki ciniyetimiz bend ekadın olmaktan memnunu ama zor yani çok zor kadın olmak anne olmak allah bize kolaylık versin

Aslına bakarsan erkekler için de nikah kıymadan bir kadınla birlikte olmak yasak, hovardalık ne erkeğe nede kadına yakışır bence. Ona bakarsanız şu anki toplumumuzda bunu kadında erkek de yapıyor maalesef. Sevişen yine sevişiyor kim takıyor ki. Hovardalık mı yapmak istiyorsunuz ulu orta? Bunları yapamıyor olduğunuz için mi kadın olmak zor?
Ben katılmıyorum bu düşünceye.

Kadın olmak güzel bence. Hele bir de zarif ve asil olunca. Bakımlı olmak zor gelmiyor aslında bana. Ben bakımlıyken iyi hissediyorum kendimi. Bana sadece evde sabahtan makyaj yapmak zor geliyor. Eşim evden çalıştığı için beni en azından rimelli görmeyi seviyor.

Çocuk doğurmak da çok güzel bir şey. Allah inşallah hepimize nasip eder. Yani isteyenlere. Mucizevi bir şey. Ne zaman olacaksa o zaman oluyor aslında. Ne kadar mücadele de etsek, dışarıdan müdahale etmeye de kalksak (tüp bebek, aşılama gibi) yazılmadıysa olmuyor. Tutsa bile düşebiliyor.
Olmasa da üzülmemeli.

zayıf olmak zorundasın ,ağda yapmak zorundasın,kaş almak bıyık yolmak siyah noktalar,ilk gece, doğum, yemek çamaşır bulaşık pöff-tatlicadiarzu-

Aslına bakarsan erkekler için de nikah kıymadan bir kadınla birlikte olmak yasak, hovardalık ne erkeğe nede kadına yakışır bence. Ona bakarsanız şu anki toplumumuzda bunu kadında erkek de yapıyor maalesef. Sevişen yine sevişiyor kim takıyor ki. Hovardalık mı yapmak istiyorsunuz ulu orta? Bunları yapamıyor olduğunuz için mi kadın olmak zor?

Kadın olmak güzel bence. Hele bir de zarif ve asil olunca. Bakımlı olmak zor gelmiyor aslında bana. Ben bakımlıyken iyi hissediyorum kendimi. Bana sadece evde sabahtan makyaj yapmak zor geliyor. Eşim evden çalıştığı için beni en azından rimelli görmeyi seviyor.

Çocuk doğurmak da çok güzel bir şey. Allah inşallah hepimize nasip eder. Yani isteyenlere. Mucizevi bir şey. Ne zaman olacaksa o zaman oluyor aslında. Ne kadar mücadele de etsek, dışarıdan müdahale etmeye de kalksak (tüp bebek, aşılama gibi) yazılmadıysa olmuyor. Tutsa bile düşebiliyor.
Olmasa da üzülmemeli.

Ben kadın olmak kötü demedim, aksine iyi ki Bu cinsiyette doğmuşum. Kadının iradesi, duygusal zekası, duyarlılığı ve anaçlığı hiç bişeye değişilmez. Ben toplumun çifte standartı yüzünden kadın olmanın zorluğuna hele de Bizim ülkemizde zorluğuna her zaman üzülmüşümdür. Bu çifte standart yadsınamaz Bir gerçektir..

off en zorlarından Biri de gece canım istediğinde tekel Bayiye Bira almaya tek başıma gidemiyorum :nazar: ama erkekler ohh saat kaç olursa olsun çıkaBiliyorlar. onlara da tehlike var elBette ama Bize olduğu kadar tehlikeli değil sokaklar geceleri..

Olmasa da üzülmemeli.

sevişek konusunda bende katılmıyorum hem kadın hem erkek bakire olsa keşke herkes korusa kendini

Ben kadın olmak kötü demedim, aksine iyi ki Bu cinsiyette doğmuşum. Kadının iradesi, duygusal zekası, duyarlılığı ve anaçlığı hiç bişeye değişilmez. Ben toplumun çifte standartı yüzünden kadın olmanın zorluğuna hele de Bizim ülkemizde zorluğuna her zaman üzülmüşümdür. Bu çifte standart yadsınamaz Bir gerçektir..

Ben kadın ve erkeğin hiç bir zaman eşit olabileceğini düşünmüyorum. Kadının yaradılışı farklı erkeğin yaradılışı farklı. Kadın ince yapılı, narin yaratılmıştır. Erkek ise güçlü kuvvetli.
Bu yüzden var çifte standart. Dünya'nın kanunu bu. Erkekler askere gidiyor, savaşıyor, kadınlar onlara yemek yaparak, yaralarının sararak,vs yardımcı oluyorlar.

off en zorlarından Biri de gece canım istediğinde tekel Bayiye Bira almaya tek başıma gidemiyorum ama erkekler ohh saat kaç olursa olsun çıkaBiliyorlar. onlara da tehlike var elBette ama Bize olduğu kadar tehlikeli değil sokaklar geceleri..

Onlara da var dediğin gibi tehlike. Neden bize olduğu kadar değil? Fark ne? Bize ne gibi farklı tehlikeler var? CADIARZU Eşit olmayı istiyen, o saatte dışarıdaki tehlikeyle de başetmeyi bilecek.
Hem gece oluşan tehlike sadece bizim memleketimizde mi var? Her memlekette var.

kadınnn olmak çooook zor her çile bizim sırtımızda bide bu yetmezmiş gibi kimisi anne bile olamıyor sizce nedennnnnnn

X