Lazer Epilasyon Light Age Epicare Alexandrite Lazer epilasyon aletini kullanan var mı?

matmazelll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
817
2
ilk defa lazer epilasyon yaptıracağım ve çok tedirginim. gideceğim lazer merkezi Light Age Epicare Alexandrite Lazer cizhazını kullanıyor. acaba bu cihazla lazer epilasyon yaptıran var mı? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevineceğim teşekkürler...

Benim ki Alexin Candela modeli, ama bildiğim kadarıyla ikiside mükemmel canım yerimseniben

cnn2009 canım sen hangi bölgelere uygulatmıştın? gerçekten 3.seansta bile bu kadar etkili olabiliyor mu?

merhaba bende cok arastırdım ve alexsandırayt cihazı olan hatta kadınlar kulübü yorumlarına bakarak amerıkan lazer merkezine gittim 2. seansım bıttı ama ınanılmaz azaldı sanırım bacak 4. seansta bıter. genıtalda en fazla 5 gıbı kesınlıkle bu cıhazı olan bır yer bul ve hıç acı cekmıyorsun...

Ankara'da kol ve yüz için lazerden sonuç alanlar var mı?

Benim bir arkadaşım gidiyor bahçelide bir yere. Epilazerdi sanırım adı. Yeni başladı; ama yüz için bile jiletle tüyleri tıraş etmesi gerekiyor. Makineler anca belirgin kıl köklerini görüp yakabiliyormuş. O yüzden ince tüyleri önce kalınlaştırmak gerekirmiş. Mesela ben başka bir yere kolumu gösterdim, net sonuç alamazsınız dediler. Açıkçası koluma jilet vurmak da istemedim şimdi. Kimbilir koyu koyu çıkana kadar ne kadar zaman geçer.

ben bugün görüşme yaptım ve genital bölge koltuk altı ve dudak üstü için anlaştım umarım faydalı olur memnun kalanlar varsa yazsın en azından içim rahat eder bende size yazarım sizinle paylaşırım... söylediklerine göre altı seansta bitiyomuş

Benim gittiğim yerde bu cihazı kullanıyor bende de inanılmaz azalma oldu en çok genitali merakla bekliyorum kaç seansda bitecek diye:)

ilk defa lazer epilasyon yaptıracağım ve çok tedirginim. gideceğim lazer merkezi Light Age Epicare Alexandrite Lazer cizhazını kullanıyor. acaba bu cihazla lazer epilasyon yaptıran var mı? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevineceğim teşekkürler...

Ankara'da önerdiğin bir yer varsa yazabilir misin?

X