Saç Rengi ve Saç Boyama -Azeri Kızı Günelin Saçları-

karamele azcık bakır katılmış gibi..tarçın bakırı sarıyla karıştırıp cırtlaklığı alınmış gibi...ama müthiş bir renk olmuş.....

işte buuu

Eklentiler

• $Resim_107.jpg
    $Resim_107.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 49
Koyu tenlilere yakışıyor bu renk haberiniz olsun kesinlikle açık tenliler yapmasın yıllar önce saçım bu renkti kuaförde oryalle açılarak elde edilmişti ama ben beyaz tenliyim yaşımdan çok büyük gösterdi beni soğan kabuğu deniyor bu renge.

harika bie renk ya nasıl yaptın canım ya bende istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bende palatin olan saç rengimi değiştirem de acaba banada sana yakıştığı gibi yakışırmı ya ama bende istiyorummmmmmmmmmm:dance::dance:

yaaa bi bilsem tam olarak nasıl oldu bu renk:1rolleyes:
anlatayım..şimdi efendim ben 7 yıl önce falan koyu kahve(doğal)saçıma balyaj yaptırdım..o biraz oturarak güzel bi renk oldu..başta beyaz gibiydi..sonra üstüne koyu sarı dore boyadım..dipten geldikçe boyadım kalan boyayı üstüne attım derken bu renk oldu..şahane bir saçım vardı ve belime kadar uazdı..ben esmerim buğday tenliyim ama herkes yakıştığını söylerdi..şimdi saçlarım koyu kestane..aynısını yapmayı deniyorum ama vaktim yok..

gerçekte çok açık kumralım ama siyahtan döndüğm için saçımı 6.30 la boyamıştı kuaför bnde snra 6.35 aldım..

X