Saç Rengi ve Saç Boyama -Azeri Kızı Günelin Saçları-

bu renk bronz tenlilere esmerlere yakışıyor açık tenliler ve soluk sarı tenliler asla yapmamalı bana görede karamele benziyor azda olsa bakırlık var gibi yoğun karamel olabilir

barbi bu renk hakikaten çok güzel.rengini nasıl öğrenebiliriz.acaba evde bu tonu yapsak hangi markadan kaç numaraları karıştırırız.bu işten iyi anlayan birileri varsa lütfen burada bizi bilgilendirsin.kuaförlere gidiyoruz istediğimiz saç rengini bir türlü çıkartamıyorlar tarif ediyorum saçlarımı rezil ediyorlar.zaten iki tel saçım var .....bilgilendiren arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum.burası çok güzel bir site.opuyorumnanaktan

hadi bilen görenler iş başına:)

ben kendi tahminimi söylüyorum tarçın ve bakır karıştırılmış
araya paketler halinde uygun sarı tonlarında bir renk atılmış
üstüne karamel boya yapılmış cila olarak, böylece alttaki renklerin baskınlığı giderilmiş
hepsi vurgulanmış

üfff amma salladım ama belki de doğrudur kaydirigubbakcemile3

mantığına katılıyorum , aslında tarçın bakır ile bakırın karıştırılmasına gerek bile olmayabilir ,bak fotoğraftaki tarçın bakır üzerine dediğin işlemler olursa renk elde edilebilinir ama çabuk akacağından sık sık cila atılması gerekecek

Eklentiler

• $Resim 196.jpg
    $Resim 196.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 62
sacımı dun boaydım barbıııı süperrrrrrrrrrrr olduuuuubayanssulusmile
creme gloss cıkolata karemel
azrenın 2 ton koyusu oldu akınca bırebır aynısı olcak garantı veriyorum ama benım sacım platın sarıydı kyuda böle cıkmazopuyorumnanaktanbayanssulusmile
ohhh sonunda erdım muradımaaaa

sacımı dun boaydım barbıııı süperrrrrrrrrrrr olduuuuubayanssulusmile
creme gloss cıkolata karemel
azrenın 2 ton koyusu oldu akınca bırebır aynısı olcak garantı veriyorum ama benım sacım platın sarıydı kyuda böle cıkmazopuyorumnanaktanbayanssulusmile
ohhh sonunda erdım muradımaaaa

joyyyyy acilen resimlerini bekliyorum tatlım çooook merak ettim yaaaaaaaaa

canım cila atmak ne demek nasıl yapılıyor bu konuda bana lütfen bilgi verirmisiniz,nasıl uygulanıyor nasıl yapılıyor :)

ben cila derken kendi adıma şundan bahsetmiştim

alttaki renklerin baskınlığını ortadan kaldırmak için üste bir kat boya vurulması.
ama boyacağımız boyanın oksidanı yani açıcısı az olucak içine biraz su katıcaz..

pipiriklinin ciladan kastı ne onu bilmiyorum
ama büyük ihtimalle benim gibi alltaki boyanın çiğliğini ve baskınlığını köreltmek için
üste boya vurmaktır dediği onunda bilmiyorumkismile

X