Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal ve teotema sılver şampuan kullanlar

regina75

garginin annesi
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
79
0
:1rolleyes:SELAMLAR KIZLARRR
bende burdaki yorumlar üzerine silver şampuan aldım ,amacım dip röflem ve dip boyamın rengini küllü yapmaktı ama başarılı olamadım

kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabiirmi ???CADIARZU

:1rolleyes:SELAMLAR KIZLARRR
bende burdaki yorumlar üzerine silver şampuan aldım ,amacım dip röflem ve dip boyamın rengini küllü yapmaktı ama başarılı olamadım

kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabiirmi ???CADIARZU
------------------------------------
selam ben bu sampuanı bulamıyorum baya sordum ama yok sen nerden aldın lütfen söyleyebilirmisin canım ben saçlarımı boyadım ve iğrenç bir turunculuk kaldı onun gitmesini istiyorum eğer yazarsan sevinirim byeeyvahedigeldismile

selam milly
loreal çoğu kuaförde var,teotemayı kadıköyde bi depodan buldum,son bir tane vardı,ama kullanım sonrasını anlatayım benim derdim diplerdeki turunculuktu uçlarında bir problemim yoktu ama diplere hiçbir etkisi olmadı,diğer yerler ise küllü platin oldu

teşekkür ederim ben hiç denemedim ancak yine kadınlar kulübünde konuşulan bir sayfada okudum bir bayan çok memnunum demişti yıllardır kullanıyormuş sarıya boyanınca saçta bir turunculuk oluşur ya onu gideriyor yazmıştı bilemiyorum ne yapsam benim hemen bir yol bulmam lazım şu turunculuğu nasıl yok edebilirim bu nedenle ne renge boyasam akıyor ve gene aynı rezillik off

teşekkür ederim ben hiç denemedim ancak yine kadınlar kulübünde konuşulan bir sayfada okudum bir bayan çok memnunum demişti yıllardır kullanıyormuş sarıya boyanınca saçta bir turunculuk oluşur ya onu gideriyor yazmıştı bilemiyorum ne yapsam benim hemen bir yol bulmam lazım şu turunculuğu nasıl yok edebilirim bu nedenle ne renge boyasam akıyor ve gene aynı rezillik off

valla arkadaşım bir dene istersen tabi ki ama ucuz bişeyde değil ki hemen al diyeyim sana,saçın komplesinde dorelik varsa yardımcı olabilir belki ürün sana,bende zaten yapılan yorumlardan etkilenip almıştım açıkcası ama ben beklediğimi bulamadım,şampuanı 4 gündür yarıya indirdim dorelik olan diplerde gram değişklik olmadı ,kimseyi de yanlış yönlendirmek te istemem tabiki ,turunculuktan tek kurtulduğum zaman benim yaz ayları havuz deniz den sonra geçiyoryerimseniben

Bi baska konu icinde watson's da bulabilinecegi soylenmisti ama bulamadim acaba net disinda nerede bulabilirim bilen var mi?

Arkadaşlar ben de pinoda buldum ama başka bi markanın silver şampuanı
birazdan deniycem sarılık turunculuk var saçlarımda, böyle ilk günler boyadığımda çok güzel oluyor küllü boya da katıyorum çünkü ama sonra yıkadıkça sararıyor turunculaşıyor onu önlemek için, işe yararsa yazcam :)

arkadasları ben natur vıtal aldım saclarımı cok yıprattı kullanmayın bence yaza dugunum var saclarım cok kurudu ne yapcam bılmıyorum banada kuruluk ıcın yardımcı olun lutfen

bende bu şampuandan umutluydum saç diplerimdeki turunculuktan nefret ediyorum ama madem almayım bende bir işe yaramıyorsa o kadar para verip :/

canım işe yaramasını geç sacları mahvedıyo sakın oyle bı hataya dusme gıt kullu kumral yap ıcıne grıy boyaylar mavı boya kat bıraz oyle kurtul ben dun o sekılde boyadım kurtuldum sukur

X