yumurtalıkta görünen nedir?Yardım lütfen

syavuzz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
1.016
0
arkadaşlar geçen hafta vajinal muayenede yumurtalık içinde küçük bir miyom gibi bişey gördüler ama her kadında olabilir önemli bişey değil dediler fakat ben 5 aralıktan beri regl olmuyorum acaba o gördükleri miyom değilde bebiş olabilirmi?

benım yengemde boyle bı durumla karsılastı o dusuk yapmıstı aradan 2 ay sonra doktorlar bısey gorunuyor demıslerdı kıst olabılır fılan demıslerdı ama 15 gun sonra onun bebiş olduguna karar verdıler dılerım senınkıde mıyom deılde bebısındır

pco olabilir bebiş olabilir herşey olabilir...son adet tarihinin 5aralık olduğunu halen adet olmadığını söylemeliydin yada en azından doktora gidip düşüncelerinden kurtul istersen bizler sadece fikir yürütebiliriz..

2 hafta önce falan hastanede yattım over kist 4 cm di ilaç serum falan 3 cme düşürdüler son kontrolde yumurtalık içinde miyoma benzer bişey var merak ettiğim aslında bebek olsa yumurtalık içindemi oluşur ?çünkü aralık 5ten beri regl olmuyorum farlutal verdi doktor düzenlesin diye daha tık yok anlıycanız.

pco olabilir bebiş olabilir herşey olabilir...son adet tarihinin 5aralık olduğunu halen adet olmadığını söylemeliydin yada en azından doktora gidip düşüncelerinden kurtul istersen bizler sadece fikir yürütebiliriz..

yumurtalıkta myom olmaz yumurtalıkta bebekte olmaz
yanlış anlamışsın yumurtalıkta gözüken şey ya olgun güzel bir oosittir, kisttir veya corpus luteumda olabilir
bebek rahim içinde olur ve kese gözükür hala adet olmadıysan pko olabilirsin veya sebebsiz amonore

yanlış anlamadım çünkü 1 hafta kanamalı over kist ile ilgili hastanede yattım 4 cm di ilaç serum falan 3 cme düşürdüler farlutal verdiler regl düzensiz diye ama 5 aralıktan beri olmuyorum.bir çok kişi bebeğin yumurtalık içinde oluştuğunu ve daha sonra yumurtalıktan yırtılarak oluşumunu gerçekleştirdiğini söylediler benimde kafan karıştığı için bilgi almak istedim anlıycan.peki sence neden hala regl olmadım bir tahminin varmı?

yumurtalıkta myom olmaz yumurtalıkta bebekte olmaz
yanlış anlamışsın yumurtalıkta gözüken şey ya olgun güzel bir oosittir, kisttir veya corpus luteumda olabilir
bebek rahim içinde olur ve kese gözükür hala adet olmadıysan pko olabilirsin veya sebebsiz amonore

Yumurtalıkta bebek oluştuğunu senden duyuyorum ilk. YUMURTALIKTAN ATILAN Yumurta ve sperm okuduğum kadarıyla fallop tüplerinde birleşip rahime yerleşir canım. Yumurtanın içinde bebek olmaz.

herkes bişey söylüyor bende onların yalancısıyım valla ne diyeceğimi ne yapacağımı bilemiyorum adet olmadım ama hamilemiyimde bilmiyorum.deliricem yakındır

Yumurtalıkta bebek oluştuğunu senden duyuyorum ilk. YUMURTALIKTAN ATILAN Yumurta ve sperm okuduğum kadarıyla fallop tüplerinde birleşip rahime yerleşir canım. Yumurtanın içinde bebek olmaz.

X