Çocuk Hastalıkları Bez alerjisi

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

azrahira

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
19
0
Arkadaşlar merhaba.
kızım 7 aylık. şimdiye kadar hep prima kullanmıştık Ama bez popoSunun kaba etinde avuç içi kadar kıpkırmızı alerji yaptı.merhem kullandık orası iyileşti doktor bezi değiştirin dedi,haggies e geçtik oda belini komple bezin kemerinin olduğu yeri alerji yaptı.şimdide canbebeyi deniyoruz ev bez kaynıyor.Aranızda benzer bir sorun yaşayan var mı acil bigi paylaşırsanız çok sevinirim çaresiz kaldık...Acaba daha pamuklu bir bezmi kullanmak gerekiyor oda hangisi onu bilmiyorum.senağlama

canım prima dendiği kadar emici değil bebeğin poposunu çoook ıslak bırakıyor ama huggies çok iyi ben gündüz prima geceleride huggies kullanıyorum...geceleri prima kullanırken bebeğim sabah ıslak kalkıyordu arka arkadaya defalarca grip oldu şimdi huggies ile sabah rahat ve kuru kalkıyor...huggies dene derim...

ASLINDA BEN PRİMADAN MEMNUNDUM AMA ALERJİ OLUNCA MECBUREN BIRAKTIM.BİZİMİ SORUNUMUZ ALERJİ YAPMASI ISLAKLI VEYA PİŞİK DEĞİL..ANTİ ALERJİK BEBEK BEZİ YOKMU ACEP YAW....bilmiyorumkismile

slm canım bende prima ve diğer bezleri kullandım ama pk hoşuma gitmiyodu bebeğim 6.5aylık dün bim den bez aldım diğer bezlerden çok çok iyi inceliği aynı prima gibi beli lastikli emiciliği süper bide onu dene istersen:emir_bebek:

bende huggies kullanıyorum prima kullandım bi ara heryerimiz sidik oluyodu hiç emici değil huggies kullandığımdan beri kupkuru kalkıyo yavrym bizdede ilk başat bel bölgesinde alerji oldu ama orayı biraz daha dışarı katladım lastik kısmını alıştı sonra

Arkadaşlar benim çevremdeki huggies den memnun olanlar genelde erkek çocuk annesi benim bebişim kız sizim bebeklerinizini cinsiyeti ne acaba?

jenny willy canım ben haggieside denedim ama çok kalın geldi bana belinde kızarıklık yaptı

huggies benim kızımın belini mahvetti 1 haftadır onu kurtarmaya çalışıyorum kortizonlu kremlerlerle...şimdi can bebe fena değil gibi alerji açısından ama oda poposunu kızarttı daha 2 gün olmadı...sırada molfix var onuda deniycem galiba...evdeki yarım bez deposunuda heralde çocuk esirgemeye yolluycam...ne zor işmiş yaw.

evt canım insan bebeği için en iyisini istiyo ama dediğim gibi ben bu bezden çok memnun kadım tabi her bebeğin cildi farklıdır allah kulaylık versin canım

ben primadan çok memnunum..benim bebegimde kız ama hiç öyle sabahlari falan ıslak uyandigimiz olmadi..ama canbebeden hic memnun kalmadim..bir gece bağladim sabah bir baktimki tişörtleri hep ıslanmiş heme degistirdim..huggıs de çok kalın geliyor bana..molfixde aynen öyle belini hep kızartti..ama primadan çok memnunum..

slm ben daha dogum yapmadım ama prıma bez aldım ıkı paket mega boylardan 98 adet var içinde ınsallah ıyı gellır yoksa kotu olur ne yaparım esım hiç anlamz oyle bezdır boyudur fılan bende dısarı cıkamam ama ne yapalım bakalım annenemızde prımanın 3numarasını almıs 2 pkt :) kayınvalıdem kalacak yanımda okuması yok onu markette yolla arkasından kendın gıt bakalım ne olcak

offf yaaa offfff.........doğumdan 6,5 aya kadar bende prima kullandım kalitesi tartışılmaz birkez bile sızdırmadı diğer bezlerden 10 gömlek üstün ama gel gelelim alerji yaptı belinin latını.birsürü küçük sivilcemsi şeylerin birbirine yapışmış halini düşünün..doktor acil bez değişin dedi ama ..huggiesi denedim oda belini komple alerji yaptı..ben artık sızdırmayan değil alerji yapmayanın peşine düştüm..can bebe alerji yapmıyor ama sızdırıyor birde poposunu pişirecek sanırsam...yandık yani bir tarafı kurtaralım derken diğer tarafı gidiyor...primaya 2-3 ay sonra geri dönün dedi doktor..o günü sabırsızlıkla bekliyorum..meğer ne kadar kolaymış primayla herşey.......

X