Çamaşır makinesi hakkında acil yardımınıza ihtiyacım var

baypipo

annesinin birtanesi
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
946
0
temmuzda düğünüm var aşkım evimizi aldı şuan yapılıyor müteahhit holde wc ile banyo yanyana düşünün onun arasında isteyene boşluk yapıyor oraya çamaşır makinası koymak için bende mutfağa koymak yerine oraya koyim üstünede dolap yaptırır havlularımı koyarım diyorum ama holden geçerken makina orda çirkin durur makinayı kapatacak şekilde oraya dolap olurmu acaba bana fikir verin lütfen orayı yaptırmayıp kapattırırsam dış kaPInın ordaki girişim dahada büyüyor 2 kapaklı dolap yerine 4 kapaklı dolaP oluyor.ama ben mutfakta sevmiyorum çamaşır makinasını bana fikir verin makina sığacak kadar bir alan bıraktırsam makinayı koysam wc ile banyo arasına oraya 2 kapaklı kapı gibi bişey yaptırabilirmiyim 2 güne kadar karar vermem lazım çünkü örülüyor evimiz. yardım lütfena.s.

insanın evini kendi yaptırması ne hoş bişey yaa alhaım bizede nasip eder inş..
cnm bende mutfakta sevmeyenlerdenim ama bnm makinem mutfakta kiracı olduğumuz için..bence o araya yaptır ve dolapta yaptır gayet hoş olur..

evinin nasıl daha güzel gözükeceğini sen bilirsin ama benim makinem mutfakta ve hiç iyi olmuyor onu söyleyebilirim

çamaşırları mutfağa taşımaktan hoşlanmıyorum

insanın evini kendi yaptırması ne hoş bişey yaa alhaım bizede nasip eder inş..
cnm bende mutfakta sevmeyenlerdenim ama bnm makinem mutfakta kiracı olduğumuz için..bence o araya yaptır ve dolapta yaptır gayet hoş olur..

inşallah canım allah inş. nasip eder dolap olur dimi çünkü holden geçerken gözükmesi hoş olmaz tam makina sığacak şekilde ara yapmışlar olur dimi ya mutfakta istemiyorum makinayı ama orda nasıl durur bilmiyorum ama fkir verin lütfenbilmiyorumkismile

evinin nasıl daha güzel gözükeceğini sen bilirsin ama benim makinem mutfakta ve hiç iyi olmuyor onu söyleyebilirim

çamaşırları mutfağa taşımaktan hoşlanmıyorum

şuan yapım aşamasında olduğu için yani inşaat halinde tam karar veremedim ama mutfakta makina hoş olmuyo holde nasıl durur makina sığacak şekilde ara yapmış isteyene bende istersem yapacak nasıl olur acaba holde makina dolap yaparlarmı oraya uygun

bu iyi olabilir sanırım..
güle güle huzurla otur arkadaşım evinde,mutluluklar dilerim:)

not;bu resimleri başka bi topikte görmüştüm..

Son düzenleme:
meg çok tşk ederim:) allah herkese huzur mutluluk versin amin:) gerçekten güzel örnek vermişsin peki makinanın önünü kapatabilirmiyim hani gözükmesi diye örnek çok hoşuma gitti makina gözükmesin diye kapak olurmu acaba üstündeki dolap tam istediğim gibi ama çok saol.

Canım holde olan boşluğa koy kesinlikle..
Ve yukarıda resimleri olan dolaplar gibi değilde.. Normal mutfak dolapları portmantolar yapan mobilyaclara o boşluğa tavana kadar 2 kapaklı bir gömme dolap yaptır.. Alt kısmı makienin yüksekliğinde olur üstüne de tavana kadar istediğin kadar raf yaptırırsın...

meg çok tşk ederim:) allah herkese huzur mutluluk versin amin:) gerçekten güzel örnek vermişsin peki makinanın önünü kapatabilirmiyim hani gözükmesi diye örnek çok hoşuma gitti makina gözükmesin diye kapak olurmu acaba üstündeki dolap tam istediğim gibi ama çok saol.

rica ederim canım:)
bence çamaşır makinesinin olacağı bölmeyi kapaklı düşünebilsin..
hem makine görünmez,hem de daha mobilya havasında durur:KK66:

rica ederim canım:)
bence çamaşır makinesinin olacağı bölmeyi kapaklı düşünebilsin..
hem makine görünmez,hem de daha mobilya havasında durur:KK66:

holden geçerken bende makinanın görünmesini istemiyorum işte oraya 2 kapaklı dolap yaptırsam duvarlardan monteli olurmu 2 kapılı dolap gibi ama duvarlara monte olacak mecburen nasıl olurki yaa offf düşünmekten deliye döndümbilmiyorumkismile

gömme çamaşır makinesi dolabı gibi olucak yani..
çok güzel olur bence..

Son düzenleme:
tabiki yaptırabilirsin
ona göre boyurlandırır yapacak kişi
sen ona söyle bura olsun ama kapalı bi dolaba yeleştirilecek maine
ona göre ölçü alın de
hallederler

tabiki yaptırabilirsin
ona göre boyurlandırır yapacak kişi
sen ona söyle bura olsun ama kapalı bi dolaba yeleştirilecek maine
ona göre ölçü alın de
hallederler

tşk ederim anladım kötü durmaz değilmi öyle 2 kapaklı dolap gibi yaptırınca beyaz lakeden güzel olur herhalde bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

gömme çamaşır makinesi dolabı gibi olucak yani..
çok güzel olur bence..

gömme çamaşır makinası nasıl oluyo benim anlattığım gibimi ben pek bilmiyorum da bana fikir verin oraya makina için yer ayırmışlar makina oraya girecek üstüde tavana kadar açık yani makina eninde bir boşluk düşünün tavana kadar oraya 2 kapılı dolap olurmu beyaz lakeden??

tatlım olur tabii neden olmasın..
ister ceviz renginde,ister lake dolap çok da güzel olur,mobilya havasında..
benim eklediğim resimlerdeki gibi olucak işte,duvarın arasında kalıcak,baktığında gayet şık dolap olarak görünücek..

tatlım olur tabii neden olmasın..
ister ceviz renginde,ister lake dolap çok da güzel olur,mobilya havasında..
benim eklediğim resimlerdeki gibi olucak işte,duvarın arasında kalıcak,baktığında gayet şık dolap olarak görünücek..

ewet senin ekledğin resimlere bayıldım zaten öyle düşünüyorum yaptırırsam ama ben makinada görünmesin istiyorum öyle yaptırırken makinayı da kapatsalar daha iyi olmazmi??bilmiyorumkismile

tatlım,makineni yerleştirdiğin bölüm,açılır kapanır şekilde kapaklı olucak işte..(tek kapılı yada çift kapılı)
dolap havasında durucak yani..

tatlım,makineni yerleştirdiğin bölüm,açılır kapanır şekilde kapaklı olucak işte..(tek kapılı yada çift kapılı)
dolap havasında durucak yani..

hııııı anladım çok saol yaaa süper olur öylee a.s.a.s.a.s.

X