Beyaz ten,koyu renk saç için allık öneriniz

OVERnight

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
586
6
Yıllardır hiç begendigim bir allığım olmadı , arada düşünüyorum araştırıyım alıyım bitane dye ama sonra vazgeçiyrum,gözlerime daaha çok koyu renk gölgeli makyaj yapıyorum sizce hangi allık tonları yakışabilir bana, lütfen kaliteli markalar önerin kızlar:kedi:

beyaz ten koyu renk sac diyosun. seker pembe hic denedin mi cok hafif olcak ama oyle pespembe degil yani. bi dene yakisir gibime geliyor.

şeftali tonlarıda olur,pembe tonları da.
top allık al, zaten her renk mevcut toplarında:)

Arkadaşlar geçen gün bir allık aldım gerçekten çok güzel. Adı Blush Bourjois.Normalde aldığım diğer allıklar gün içersinde uçardı. Ama bu sabah sürüyorum gece makyaj temizleyene kadar kalıcılığını koruyor.ılk aldığımda simli diye tereddüt etmiştim ama yüze uygulandığında simden eser yok

bende beyaz tenliyim arkadaşlarım hasta mısın diye sorup duruyor ruh gibi geziyorum yani dediğiniz gibi pembe tonlarda alacağım bakalım inş yakışır:KK43:

bende beyaz tenli kahve saçlıyım, clinique kullanıyorum gayet güzel şeker pembesi güzel olur. şimdi bourjois alıcam sanırım.o markanın ambalajlarına bayılıyorum:)

bende beyaz tenli siyah saçliyim nerdeyse her renk alligim var makyajima gore suruyorum ama maybelline den koyu pembe bi allik aldim çok hos duruyo plum yaziodu ama basindada bisi vardi galiba ben ozellikle az makyaj yaptigimda kullaniorum onu gece içinde super olur bence :)))))

bende beyaz tenli,koyu kahvesaçlıyım ve yıllardır kullandığım ,asla vazgeçemiceğim,arkadaşlarımında bayıldığı canım allığım..opuyorumnanaktan beyaz tenli herkese tavsiye ederim çünkü bu allığı saçlarım sarıykende,kahveykende,karamelkende hep kullandım ve harika..sositososito

Max Factor Flawless Perfection Blush - 225 Mulberry - Allık

Yanaklara saf, doğal bir renk verir.

• Doğal ve kolay yayılan bir üründür.
• Saf bir görünüm verir.
• Doğal, yumuşak bir görünüm sağlar.
• Kolay ve eşit miktarda dağılır.
• Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Sadece renk vermekten fazlasını sunan, saf, yumuşak dokulu bir pudra allık olan Flawless Perfection Blush, çok ince öğütülmüş pudra ile çok az miktarda sıvılaştırıcının karışımıdır.

Son düzenleme:
lancome subtil blush şeftali rengi mükemmel özellikle beyaz tenlilere harika duruyor ve ben sabah evden çıkarken sürüyorum gün boyu kalıyor tavsiye ederim

bencede şeftali allık kullan koyu renk göz makyajıyla harika duruyo bnde kullanmaya başladım şeftali rengi ve daha başka renk kullanıcağımı sanmıyorum:)

X