Ütü tavsiyesi istiyorum arkadaşlar...

hard_disc

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
1.546
6
Arkadaşlar, ütü almam gerekiyor, düğünden önce "eşim nasılsa var sonra alırsın istersen" dedi, şimdiye kaldım...

Braun Textile Protector almıştım göreve başladığımda, bekarken kullanınca anneme bıraktım onu da. Çeşitli markaların kamanyaları da var bu aralar, sizler de kullandığınız marka modelleri ve de memnuniyet derecenizi belirterek iyi bir ütü seçmemde bana yardımcı olursanız sevinirim.

canım abalam ewlendi geçen sene ona tefal süpergliss almıştık çok memnundu bizde ewe aldık buhar gücü felan süperr çok memnun kaldık ekimde düğünüm war kendi çeyizimide aynısından aldım(tabi hepimizin rengi farklızemuszemus) ben birebir kullandım tawsiye ederim yanii

bende tefal ütü alıcam ama autoclean, ultragliss ve power jeans modellerinin ayrı ayrı birsürü çeşidi var. hangisi iyi bilmiyorum ama genel olarak tefal ütüyü öneriyorlar. şimdi birkaç yerde ütü kampanyası gördüm ama bunların hangisinden alıcağıma karar veremedim bende.

canım abalam ewlendi geçen sene ona tefal süpergliss almıştık çok memnundu bizde ewe aldık buhar gücü felan süperr çok memnun kaldık ekimde düğünüm war kendi çeyizimide aynısından aldım(tabi hepimizin rengi farklızemuszemus) ben birebir kullandım tawsiye ederim yanii

bnde ütüyü tefal tavsiye ediyorum burda philips falan dediler ama modelleri çok kaba renksiz ne bileym hoşlaşmadım tefale 10 tl yatırıyorum bn:KK66::icecream:

Arkadaşlar, ütü almam gerekiyor, düğünden önce "eşim nasılsa var sonra alırsın istersen" dedi, şimdiye kaldım...

Braun Textile Protector almıştım göreve başladığımda, bekarken kullanınca anneme bıraktım onu da. Çeşitli markaların kamanyaları da var bu aralar, sizler de kullandığınız marka modelleri ve de memnuniyet derecenizi belirterek iyi bir ütü seçmemde bana yardımcı olursanız sevinirim.[/QUOTE

kesinlikle tefal. hangi modeli kesene uygunsa onu al. benim supergliss çok memnunum.

Tefalı ÜtÜ konusunda tek geÇerım. Maddı olarak gÜcÜn hangısıne yeterse o kadar yÜksek model alırsın. Rahat edersın. Tefalden memnun kalmayan 1 kıŞı bıle gÖrmedım

Philips Azur kullanıyorum bende çok memnunum

bendede tefal aquaspeed varmış çeyizde şimdi farkettim hihoyyyt
$10058068.jpg

tefali kullananlar memnun genelde :)

Anneme bıraktığım ütüyü alırken Tefal ve Braun arasında kalmıştım (Boyner'den almıştım); eleman "Tefal'de sorun yaşayan (arıza ya da memnuniyet bakımından) müşterilerimiz oldu, Braun'u tavsiye ederim" dedi. ıkisi de güvenilir marka ve de fiyatları da yakın olunca; bir de kumaş koruyucu ek tabanı Braun'u tercih etmştim. Güzel ütüydü ama ara sıra su damlatması rahatsız ediciydi. Tefal oldukça öne çıktı doğrusu kafamda... Paylaşımlarınız & tavsiyeleriniz için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar...

bence kesinlikle philips azur..
tefal çok kendini bıraktı hiçde memnun değiliz tüm ailem evlenen bi çok kuzenim var onlarda aynı şeyi söylüyolar tefal eskiden çok iyiydi artık pazar farklılaştı, her marka kendini gösterme çabasında ve iyi kalitede elektronikler üretilmekte evet tefal bi dönem çok iyiydi ama rakibi olmadığı için iyiydi, şuan keisnlikle philips diyorum ve tüm küçük ev aletlerimi philipsten aldım çok kaliteli, sadece söylentiyle bi markaya bağımlı kalmayın derim iyi günler.

bence kesinlikle philips azur..
tefal çok kendini bıraktı hiçde memnun değiliz tüm ailem evlenen bi çok kuzenim var onlarda aynı şeyi söylüyolar tefal eskiden çok iyiydi artık pazar farklılaştı, her marka kendini gösterme çabasında ve iyi kalitede elektronikler üretilmekte evet tefal bi dönem çok iyiydi ama rakibi olmadığı için iyiydi, şuan keisnlikle philips diyorum ve tüm küçük ev aletlerimi philipsten aldım çok kaliteli, sadece söylentiyle bi markaya bağımlı kalmayın derim iyi günler.

Azur serisinde bir çok model var, sizin ütünüzde su damlatma oluyor mu?

İyi bir ütü almak istiyorum, bu da hatırı sayılır bir miktar ediyor o nedenle ince eleyip sık dokuyorum; o kadar parayı verdikten sonra ütü yaparken hala su damlatma & kireçlenme sorunları yaşamak istemiyorum...

(Halihazırdaki ütüm çalışır durumda olduğundan acele etmiyorum.)

1. Braun
2.Philips derim ben.

Tefal'in ütülemesi güzel ama çok dayanıksız. Çevremde ben de dahil tanıdığım 10-15 kişi maksimum 2-3 sene kullanabildik. Şu an Siemens kullanıyorum memnunum. Buhar jeti var tetikle buhar püskürtüyor.

ben phılıps aldım cok memnun kaldım. tavsıye ederım.
tefal ıse kesınlıkle kötü..

Mutluluklar dilerim arkadaşım..
İlk olarak tefal ütü kullanmıştım. Su akıta akıta bozuldu. Sonra Philips azur serisinden aldım, çok çok memnunum, gözü kapalı tavsiye ederim.

X