Tüp Bebek Merkezleri Kızlar çok acil Bursa'da tüp bebek merkezi ve doktor tavsiye edebilir misiniz?

nesemese

Mevlam bizi koru..
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
3.621
6
Kızlar 34 yaşımdayım. 2008 Mayıs ayından beri yumurtlama tedavisi görüyorum 2 başarısız aşılamam var ve bu ay doktor artık tüp bebeğe geçicez dedi. Çok acil Bursa'da tüp bebek ve doktor tavsiyelerinize ihtiyacım var. Son 3 aydır prolaktinimi düşürmesi için parlodel kullandım. Salı günü düşüp düşmediğini öğrenicez. Şimdi adetliyim. Sanırım hiç istemesem de tüp bebek aşamasına geldik. Bu aşamaya geleceğimi hiç düşünmezdim bu yüzden araştırma yapmamıştım. Diğer sayfalara göz attım. Acıbadem'de Şahin Zeteroğlu ve üniversitede Osman Develioğlu isimlerinin sıkça geçtiğini gördüm. Ne olur bana tavsiyede bulunun. Benim durumumdaki arkadaşların da faydalanabileceği bir konu olsun. Bilgi ve tecrübeleriniz benim için çok önemli. Bilgilerimde İstanbul yazıyor ama ben farklı bir şehirde oturuyorum. Eşim KK girmemi istemiyor ve özellikle tüp bebek konusuna soğuk. Evlenir evlenmez hamile kalacağını düşünen ben şimdi bu işin en yıpratıcı bölümüne geldim. Lütfen yaşadıklarınızı paylaşırsanız çok sevinirim. Hepinize çok teşekkür ediyorum...

canım benim dr um şahin bey..bence git öngörüşme yap..ücretsiz..ne kadar ilgili olduğunu görüceksin...

canım benim dr um şahin bey..bence git öngörüşme yap..ücretsiz..ne kadar ilgili olduğunu görüceksin...

Canım doktorum da acıbademi söyledi, köklü ve güvenilir bir kuruluş dedi. Bir de Osman Develioğlu isminde bir dr ismi duydum. Ne yapacağımı şaşırdım..Canım eşim de tüpe karşı. Offfffffffff ki ne offfffffffffff....

merhaba arkadaşlar ben şahin zeteroğlu hastasıyım 3 defa başka merkezde aşılama yapyırdım sonuç alamadım...4.kez başka merkezde tüp bebek denedim yinede sonuç alamadım.şahin zeteroğlunda ilk denememizde mutlu sona ulaştık.ve şuanda ikiz bebeklerim var.ve ben bu bebeklere sahip olduysam önce allahın sonrada şahin zeteroğlunun sayesindedir.çünkü şahin bey profosyenel bir hekim olarak hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadı.bursa acıbadem hastahanesi şahinzeteroğlunu herkese tavsiye ederim.ayrıca 15 yıllık evlilikten sonra hamile kaldım ve ikiz bebek sahibiyim...

kızlar tüp bebek yaptırıcaz kısmetse ve jimer de düşünüyoruz jimer hakkında bilgi sahibi olanlar ya da orada tüp bebek yaptıran arkadaşlardan bilgi istiyorum.
Yardımcı olur musunuz?

X