doğum kontrol hapını vermiyorlar mı??????

sunset

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
559
0
ben kisti mi küçültmek için doğum kontrol hapı istedim ama doktorum vermedi eskiden kullanıyorduk. şimdi hastalarımıza vermiyoruz dedi böyle bişey var mı??fisfisfis

eee şimdi ne veriyorlar peki doğum kontol hapıda kisti eritir ama senin kistin varsa sana tavsiyem soğan syu iç hemen eritir benim kistim 6 santimdi 15 gün kullandum erimişti

soğan suyu içiyorum ilaç vermediği için.peki senin adetin düzene girdiği için mi kistin eridi:eek:

Kız benimki 2.5 cm öleyim mi ben kaydirigubbakcemile3 erir erir merak etme. Ama doktor bana da verdi doğum kontrol hapı. Kullanıyorum bakalım üç tane kaldı bitince tekrardan muayeneye gidicem. Çok umutluyum ama.

ben doğum kontrol hapı sayesinde 6 kistimden kurtuldum .........dr vermişti banada 2 sene önce ...niye vermediki ? e onu vermiyosa başka bi tedavi önermesi gerekmez mi?hayret

size vermiş bana vermediiiiCADIARZU kist için hormon tedavisi dedi ama hormon tedavisi pek işe yaramazda dedi gittiğimde bu tedaviyi denerm olmazsa. kendi kendine küçülse daha iyi olur.soğan suyuna devammmmirmirmirmir

X