İzmir 'de Bahhçe Düğün Salonu

papatyam2011

.:AŞIK:.
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2010
1.782
3
kızlar sırınyerde baahce dugun salonuna gıtmıs olan varmı aranızda? Ben ınternetten sıtesını gordum cok hosuma gıttı. Benım dugunum bıdakı subatta olucak ve kapalı bır yer arıyoruz. Daha once orda dugune gıtmıs olan varsa bana bılgı verebılırmı? Cok tesekkurlerrrr.

Benim düğünüm orada oldu,havuz kenarında..Buca da bulabileceğin en güzel düğün mekanlarından..Kapalı salonu da çok güzel.Geçen sene yaptılar ve çok masraf etmişler.Herşeyi yeni.Tavsiye ederim.Salonunda hiç kolon yok ve çok geniş.Birebir gidin ve görüşün.

Canim çok sagol cevap yazdigin için. Fiyatlari nasil biliyormusun? Gerçekten çok güzel bir yere benziyor. Bu arada tebrikler diliyorum.

Düğünün şubatta olacakmış,kış aylarında fiyatlar yarı yarıya düşüyor.Hem salon fiyatı kır ve havuz bölümünden daha uygun diye biliyorum.Gidip görüşürseniz uygun fiyata anlaşırsınız.Şimdiden mutluluklar:)

tesekkurler canım ya. Daha arayıp bı fıyat sormadık gıdıp gorusmek ıstıyorum ama erken gıbı geldı bana yaza dogru gıdıp gorussek daha uygun olur herhaldı. Ama subat olcagı ıcın fıyatların daha uygun olcagını dusunuyorum senınde dedıgın gıbı.

Fıyatını bılmıyorum su anda canım ogrenır ogrenmez yazarım. Ben ya yemeklı yada kokteyl olarak dusunuyorum, benım cok hosuma gıttı salon gercekten bızede cok yakın.

X