Yatak Odası Dekorasyonu Beyaz Yatak Odam (çizdim)

Selen_Ay

Guru
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
3.215
1.891
39
Kızlar Allah nasip ederse yakında evleniyorum

yatak odamı bende yaptırıcam(az vakit var diye bekliyorum)
beyaz lake

model belirledim, sonra üzerinde biraz değişiklik yaptım (bazalı yatak aldım) ve en son halide aşşağı da çizimde

beenilenbeyazsiyahyatak.jpg

beenilen1.jpg

almal.jpg

bence çok hoş bi model canım güle güle kullan.bende yatak odamı siyah beyaz aldım fakat duvar rengi halı ve perde konusunda kararsızım sen hangı renkler ıle bu mobılyayı tamamlamayı dusunuyorsun

bence çok hoş bi model canım güle güle kullan.bende yatak odamı siyah beyaz aldım fakat duvar rengi halı ve perde konusunda kararsızım sen hangı renkler ıle bu mobılyayı tamamlamayı dusunuyorsun

ben mor ile tamamlamayı düşünüyorum canım
yatak örtümü ve fon perdemi ya da tülü mor alıcam
halımı da mor beyazlı bişey düşünüyorum
istediğim gibi bulabilirsem tabi

gardolap kapıların sürgülümü olucak
ortadaki iki kapı sürgülü
sağ solda ki kapaklar açılır sekilde

çok hoşmuş güle güle kullan inşallah. ben de beyaz mobilya mor perde+yatak örtüsü kombinasyonu düşünüyorum. çok hoş olur bence.

tatlım çok güzel olmuş ama bence fuga detayların sadece düşey kullan............. tabikide özel yaptırtacaksak.................

sonsuz mutluluklar........

çok hoşmuş güle güle kullan inşallah. ben de beyaz mobilya mor perde+yatak örtüsü kombinasyonu düşünüyorum. çok hoş olur bence.

sağol, teşekkür ederim
evet çok hoş olur :) o yüzden bende öyle düşünüyorum
umarım hayal ettiğim gibi rahat ve hoş görünümlü yatak odamı elde ederim ve tabiki sende

tatlım çok güzel olmuş ama bence fuga detayların sadece düşey kullan............. tabikide özel yaptırtacaksak.................

sonsuz mutluluklar........

çok teşekkür ederim pamukelf
sende tasarımcısın, sitenin çok öncelerinden biliyorum seni
özel yaptırıcam evet, her detayı ile oynamak bana kalmış
ne bileyim çizgileri oynamayım aynı kalsın dedim, çok gözüme batacak olursa değiştiririmyerimseniben 1 ay sonra vericem içeriye nasılsa

ne kadar güzel çizmişsiniz program ile çziyorsunuz sanırım. Bende kendi yatak odamı çizmek istiyorum. Ne önerir siniz?

çok güzel canım güle güle kullan..:)
teşekkür ederim

ne kadar güzel çizmişsiniz program ile çziyorsunuz sanırım. Bende kendi yatak odamı çizmek istiyorum. Ne önerir siniz?

çizim için programlar var ama lisanslı ürünler bunlar sonuçta
ve çizimi bilmeniz gerekiyor

Bu arada bende beyaz istiyorum, perdlerimi mor duvarlarımıda duman rengi ile lila arası bir renk düşünüyom.

kendi evim olsa duvarlarımı gri ile mor düşünürdüm ama kirada olacağım için fazla da seçeneği myok açıkcası

Selenay canım ellerine sağlık...ben de bu tarz bişi hayal ediyordum...şimdi ben buradan alsam fotoları...götürsem sitelere yaparlar mı?:) tabi modelimi çaldın deyip beni karakola şikayet etmezsen:eek:

Selenay canım ellerine sağlık...ben de bu tarz bişi hayal ediyordum...şimdi ben buradan alsam fotoları...götürsem sitelere yaparlar mı?:) tabi modelimi çaldın deyip beni karakola şikayet etmezsen:eek:

tabiki alabilirsin hiç sorun olmaz
sende güle güle kullan inş olumunekankayizsmile

Model çok güzelmiş canım.
iyi günlerde kullanırsınız inşallah.

çok hoş cnm güle güle kullan...

teşekkür ederim:1hug:

çok güzel olmuş canım yaa..
Allah güle güle oturmak nasip etsin
amin çok teşekkür ederim

evet canım mutfak dekorasyonu yapıyorum
yalnız sana msj göndermek baya zor oluyor

mutfak ölçülerini de belirtsen daha iyi olurdu
mesela dolabının içine buzdolabı da giricek mi? ya da boy dolabı?

Model çok güzelmiş canım.
iyi günlerde kullanırsınız inşallah.

amin canım sağol, hayırlısıyla görsek o günleri zemuszemus

beyaz olması güzel bende keşke beyaz alsaydım diyorum çünki kahve tonlar hemen bir tüyü bile gösteriyor her gün silsende tozlu gibi duruyor bence sürgülü kapı almayın hemen düşüyor ve kullanışsız birde şifonyer üstü düz daha kullanışlı silmesi falan rahat olur benden tavsiyeler kızlar kullanışada önem verin şimdilik bir kere alınıyor
birde selenaycım yanlarda çekmeceler sabit olursa her odaya sığmıyor bence evine görede düşün ben hatta odam büyük ama çekmeceleri üst üste koymak zorunda kaldım benim pencere ve kapı karşılıklı geliyor mecburen yatakla gardılop paralel geliyor

Son düzenleme:
beyaz olması güzel bende keşke beyaz alsaydım diyorum çünki kahve tonlar hemen bir tüyü bile gösteriyor her gün silsende tozlu gibi duruyor bence sürgülü kapı almayın hemen düşüyor ve kullanışsız birde şifonyer üstü düz daha kullanışlı silmesi falan rahat olur benden tavsiyeler kızlar kullanışada önem verin şimdilik bir kere alınıyor
birde selenaycım yanlarda çekmeceler sabit olursa her odaya sığmıyor bence evine görede düşün ben hatta odam büyük ama çekmeceleri üst üste koymak zorunda kaldım benim pencere ve kapı karşılıklı geliyor mecburen yatakla gardılop paralel geliyor

tavsiyelerin için sağol :)
zaten bende toz gibi şeyler yüzünden beyaz düşündüm
raylı kapakta eğer raylar iyi ise sorun çıkmıyor, onlar genelde kötü raylarda biliyorum çünkü biz müşterilerimizin %95 ine sürgü kapak yapıyoruz ve şimdiye kadar gelen şikayet sayısı % 5 lerde
başlık yanındaki komedinlerde başlığa sabit değil ayrılabilir yaptırdım resimde güzel görünmesi açısından birleşik duruyor
birazdan yatak odamın ham halini eklicem
boyahneye sonra giricek, dayanamadım :)

Son düzenleme:
X