Göz Makyajı Yeşil gözlüler nasıl makyaj yapmalı??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kar_delen_nur

Makyaj Tutkunu
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2009
96
2
Yeşil gözlüyüm ve gözlerimin rengini de beyenirim ama gözlerim uzaktan bakılınca kahverengi gibi görünüyor ancak yakından bakılınca yeşili belli oluyor hatta bazen "aa senin gözün yeşil miiydi?" gibi sorularla bile karşılaşıyorum alsanaalsanasmile
Yani kısacası gözlerimin rengini gösterebileceğim ve ağır kaçmayacak makyajı nasıl yapabilirim onu merak ediyorum ve unutmadan da söyleyeyim ben daha lisede olduğum için çok ağır makyajlar önermezseniz sevinirin yerimseniben

resimdeki senin gözün mü canım? ona göre bişeyler önerelim

içine siyah kalem çekmen gözlerının rengını bıraz dha ortaya cıkarır dıye düşünüyorum yaşına göre yakışanı hafif bir kalem olur zaten renkli farlar fazla kullanma hafif pembemsı tonlar yeşil gözü gösterir hafif onu sürüp içinede siyah kalemını çekıp birde hafıf rimel sür ve bana da cevabını yaz buradan bakalım olucakmı çünkü benjım göz rengımde ela yeşil sayılmaz ama böyle yapınca gözümün rengi daha cok ortaya cıkıyor kolay glsn cnm öptum senıkaydirigubbakcemile3

siyah değil canım.. yeşil göze kahve kalem ve kahve farlar sürmelisin..benim gözlerim açık yeşil. rengi çok daha çarpıcı oluyo öyle.. bu bi güzellik uzmanı tavsiyesiydi bana.. yeşil göze kahve kalem

siyah kalem benim gözlerimin rengini de kapıyor :/
mavi gözlü olsa neysede.. yeşil göze de kahve..
ela gözlüler de yeşil gözüksün diye siyah sürüyolar

Ben yeşil gözlüyüm yeşil ve mor renk makyaj yapınca göz rengim belli oluyo
Bide derler ya yeşil gözlüler yeşil renk makyaj yapmasın diye hiç öyle bişey yok

valla bilmiyorum dediğim gibi benim göz rengim aslında ela ama siyah kalem ve koyu renk farlar gözümün rengini daha açık gösteriyor hatta birde resim koyayımda görünn kıslarrrrropuyorumnanaktanbakın bakalım dediğim doğrumuymuş değilmiymiş:nazar:

escada35 cok haklisin ama senin göz rengin konuyu acan
üyeninkinden cok daha acik bir renk.. ( bu arada harika olmus öyle :KK66: )
bence bu yüzden kar_delen_nur acik renkler sürmeli
bende kahverengi diyecektim..
ama denesin bize resmini cekip göstersin bencezemuszemus

elvaven evet resimdeki benim gözüm ve tavsiyelerin için çok teşekkür ederim ama ben gözümün içine kalem çekmekten hoşlanmıyorum bana yakışmıyor içine çekmek.
Ama gözümün altına ve göz kapağıma eyeliner tarzında sürerim genellikle onun için hangi renkleri önerirsiniz acaba??

escada35 göz rengine bayıldım çok güzel. benim gözlerimde ela ama biraz daha koyu seninkinden.

Kızlaar önerinize uydum ve kahverengi kalem çektim gözlerimin dışına, içine de beyaz kalem çektim mii olduu bayanssulusmile

Eklentiler

• $Fotoğraf0777.jpg
    $Fotoğraf0777.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 136
  • $Fotoğraf0781.jpg
    $Fotoğraf0781.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 116
  • $Fotoğraf0779.jpg
    $Fotoğraf0779.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 109

benim de bu renk canım. hemen hemen benziyo ikimizinki de.. harika olmuş makyaj, bak gördün mü

Son düzenleme:
elvaven gerçekten harika olmuşlar çok abartılı da durmuyorlar ayrıca gözlerin rengini de ortaya çıkarmış kısacası bayıldım !! alkisalkisalkis

evet ben de abartılı göz makyajı sevmiyorum tatlım..ben de senin koyu yeşil gözlerine bayıldım..yıllarımı verdim anlamak için en belli eden rengi hangi renk kalem diye..kahve en iyisi kesinlikle.. bi sürü tonunu kullanıyorum

escada35 göz rengine bayıldım çok güzel. benim gözlerimde ela ama biraz daha koyu seninkinden.
aa saol bebeğim benım o halde senınkılerde oldukça güzel mckkkaydirigubbakcemile3 bende elvavenınkılerı cok begendım nkdr hoş bir renk ama gözlerın kızarmış orda uykusuzmuydun?

Son düzenleme:
kahve göz kalemi ve kahverengi rimel yeterli, lisedeysen başka da bişey sürme hoş olmuyor, hele cildine sakın fondöten pudra dokundurma:eek:lmaz:

aa saol bebeğim benım o halde senınkılerde oldukça güzel mckkkaydirigubbakcemile3 bende elvavenınkılerı cok begendım nkdr hoş bir renk ama gözlerın kızarmış orda uykusuzmuydun?

saol hayatım..normalde gözlük kullanıyorum ama çıkarıp çektiğimde gözlerim sulandı kaydirigubbakcemile3 ...

valla bilmiyorum dediğim gibi benim göz rengim aslında ela ama siyah kalem ve koyu renk farlar gözümün rengini daha açık gösteriyor hatta birde resim koyayımda görünn kıslarrrrropuyorumnanaktanbakın bakalım dediğim doğrumuymuş değilmiymiş:nazar:

Haklıymışsın.Çok etkileyiciler...

X