Göz Çevresi Bakımı göz çevresi için krem yapımı?

Aydinaydin

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
753
32
nemlendirici göz kreminin içine, eczaneden e vitamini ve a vitamini alıp katmayı düşünüyorum, belki c vitamini de katarım

sizce etkili olur mu, sadece nemlendirsin ve beslesin istiyorum, kırışık sorunum falan yok 26 yaşındayım

Bende o okuyanlardanım ancak cevap yazanlardanım yerimseniben O eczaneden alınan kapsüllerin cilt tarafından tam olarak emilebildiğine inanmıyorum açıkcası.Bende 26 hatta nerdeyse 27 yaşındayım kırışık sorunum yok kullandığım göz kremi de yok aslında olmalı belki de.Ben kendimce sana bir tavsiyede bulunabilirim o da buğday yağını birkaç damla olarak nemlendiricine karıştırarak E vitamini takviyesi yapmış olabilirsin.Ben şahsen o şekilde kullanıyorum nemlendiricimi hem yüzüme hem gözüme.

e vitamini yağda çözünüyormuş, bikaç damla zeytinyağı ile karıştırılırsa emer cilt belki

nemlendirici göz kreminin içine, eczaneden e vitamini ve a vitamini alıp katmayı düşünüyorum, belki c vitamini de katarım

sizce etkili olur mu, sadece nemlendirsin ve beslesin istiyorum, kırışık sorunum falan yok 26 yaşındayım

ben kullanıom e vitaminli yaq qibi içinde hapı war onu kattım çok qüsel nemlendirio bi zararı yok bence dene...

ben gunduz kremının ıcıne e vıtamını olan kapsullerden kattım ve haftada bırkez kapsulun kendısını goz cevresıne yatmadan evel uyguluyorm.kesınlıkle cok etkılı ama duzenlı kullanım sart .e vıtamını cılşdın tamamı ıcın yararlı ve yanlız kırısık degıl catlaklar gıbı yogun derı sorunlarındada etkılı.benım annem guzellık uzmanı ve yurt dısında egıtım aldı kendısı yıllardır kulanıyor 50 yasında ve goren 37 den fazla demıyor ben 2 yıldır kullanıyorm 27 yasındayım bende 19-20 duruyrm ne goz morlugu ne kaz ayagı 2 mızdede 0 .genetık olarak sanslı dıceksınız alakası yok cunkı ortanca kız kardesım 24 yasında o kullanmadı ve 28-30 yasında duruyor nerdeyse .bence denerım baska hıc bır yardımcı urun kulanmadım sadece gunluk nemlendırıcıye e vıtamını kapsulu ve haftada bır kapsulun kendısını goz cevresıne.
bence deneyın ucuz ve faydalı bır yontem

bence yapma en ince cilt tabakamız göz çevremizde.herhangi bir kremi bile göz altına yanlışlıkla sürdüğümüzde görme bozukluğu yapabiliyor çünkü çok çabuk emiliyor göz çevresinden kremler.bunun için yapılmış kremler var sonuçta adamlar boşuna o kadar paraya satmıyor.çözünürlükleri hesaplanmış zararları aza indirilmiş ürünler oluyor en azından ..yaş 26 ise hafiften kırışıklıklar da başlamıştır bence kırışıklık önleyici avondan yada öriflame dan felan göz çevresi için krem al.zaten epey gider ..ama zararı olmaz :)

e vitamini cilde faydalı aslında. eczacıya sormak lazım.

X