Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarını evde sarıya boyayanlar

banueralp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
526
4
41
merhaba arkadaşlar.
ugraşlarım sonucu kırmızı bakır olan saçlarımı su anda sarıya çevirdim. güzel bir sarı oldu. ama içinde dorelik var azıcık. ama köü durmuyor. b undan sonra saçlarıma bir sarı boyayla devam edicem. ama dorelik olsun istemiyorum. evde saçlarını sarıya boyayan arkadaşlar hangi marka ve numaraları kullanıyosunuz paylaşalım. platin istemyrum ama sandre sarısı gibi güzel b ir sarıya dönsün istiyorum. siz hangi sarı boyaları kullanıyorsunuz.zemuszemus

merhaba arkadaşım
sen peki evde mi bakırdan sarıya döndün?? kendi ana saç rengin nedir?benim saçlarım şu an da sarı 2 sene önce kuaförde bakırdan dönmüştim

canım ya ne güzel başarmışsın tebrikler
peki dipleri için ne uygulyorsun sarı olması için benimde derdim evde diplerini sarı yapabilmek ama hep bakır gibi bir renk çıkıyor,saçının ana rengi nedir acaba?

ya cnm ben sana şöle söliyim daha dp boya yapmadımm. yapıklarımı anlatıyım sana. önce 2 ay önceydi küllü kumrala boyadım 15 gün sonra 2 kere açık küllü kumral sonra küllü sarı 2 kere en son yani 2 gün öncede palette açıcıyla açıp, çok çok açık dogal sarı diplerim gelmeden yaptım. şimdi bu ay beklicem dibim gelene kadar. ama dibim gelince 15 dakka diplere sürüp sonra uçlara yedircem boyayı ama hangi rengi alıcam karar veremedim. güzel bir sarı hangi renkte var

işte cnm dipler içinde öle bi renk olmaliki kızartmasın saçı. dorelemesin. bende onu arıyorum. fildişi veya inci sarısı boya var ama kullanan varmı acaba. bide ben kuaförde sarı yaparken saçımı fön tutarlardı sarıp.

dip rengini öğrenebilir miyim? ıgoranın sarıları çok güzel ama dip rengin çok önemli

dip rengim açık çok açık ama kahve koyu kumral gibi koyu kahve veya siyah değil saçım cnm

ıgoranın yoğun açıcı sarıları var 12 serisi ,onlara bakmanı tavsiye ederim çünkü saçının ana rengi açık

cnm ya bnde sarı yapmak istiorm ama nsl desem çok açık deil buğday rengi gibi saçımda açık küllü kumral ne yapmam gerekio bnada fikir verebilrmisinz

kızlar dün arkaadaşımın saçını loreal castıng bal rengine boyadık sonuç süper çaglanın teni rengi varya ondan bir ton açık oldu tatlı bir sarımsı renk oldu. saçlarınız koyu değil küllü sarı açık lüllü kumral veya açık kumralın tonların da boyalıysa yapın ben yapıcam ama bi kaç gün beklemem gerekiyor. yapar yapmaz koyucam foto

kızlar dün arkaadaşımın saçını loreal castıng bal rengine boyadık sonuç süper çaglanın teni rengi varya ondan bir ton açık oldu tatlı bir sarımsı renk oldu. saçlarınız koyu değil küllü sarı açık lüllü kumral veya açık kumralın tonların da boyalıysa yapın ben yapıcam ama bi kaç gün beklemem gerekiyor. yapar yapmaz koyucam foto

1 ay olmuş foto isterizzz

boyadığın sarıyla uyumlu küllü sarı alıp karıştırırsan olur diye düşünüyorum küllü boyalar doreliği nötrler tatlım

banu avatardaki gibi yapabilmissen sacını valla bravo :lepi:
bakırdan bukdr acman inanılmaz yani

Merhabalar arkadaslar benim de bir sorum olacak. Saclarim 30 luk orialle acildi once sonra morfose 7 ve 8 karisimi boyandi. Renk hafif turuncumsu oldu. Ustune lorealin 9 numarasina boyadim. Bu deha sari oldu ama cok soluk bir sari. Simdi platine donmek istiyorum ne yapabilirim.

X