Çorbalar sütlü erişte çorbası(resimli)

akşam bu çorbayı yaptım.ama pek bize göre bir tat değilmiş.yani sütü çok gibi.yinede tarifi yazan arkadaşa teşekkürler

bu akşam denemek istiyorum bunu ama evde süt yok.aslında süt varda diyet süt var.gribim ya markete gitmeyede üşeniyrum.ama bu çorbayı denemek istiyorum.süt aldırıcak birini bulursam yapıcam.nasıl olduğuna dair yorum yazarım:KK1:

akşam bu çorbayı yaptım.ama pek bize göre bir tat değilmiş.yani sütü çok gibi.yinede tarifi yazan arkadaşa teşekkürler

vahiba hoşunuza gitmemiş olmasına üzüldüm tatlım boşuna yordum sizi:KK43: ama damak tadı işte hepimizin ki başka başka..annemle benim bile zevklerimiz bambaşka..yine de hakkını helal et arkadaşım denemeden önce ve sonra yorumladığın için teşekkürler ediyorum..rabbime emanet..:KK16:

vahiba hoşunuza gitmemiş olmasına üzüldüm tatlım boşuna yordum sizi:KK43: ama damak tadı işte hepimizin ki başka başka..annemle benim bile zevklerimiz bambaşka..yine de hakkını helal et arkadaşım denemeden önce ve sonra yorumladığın için teşekkürler ediyorum..rabbime emanet..:KK16:

helal olsun canım olurmu öyle şey.deneyerek anlıycaz herşeyi .denemeden olmazki zaten.yorulmadım merak etme ben çok severim yeni şeyler denemeyi:KK71:

Ben çocukken ince bulgurla yapılırdı. Erişteylede denemek lazım :) paylaşım için teşekkürler:KK3:

X