Cilt Bakımı Ürünleri kara üzüm çekirdeği kremi kullanan var mı ???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

sibelozlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
7
0
merhaba arkadaşlar. ben bugün aktarcılardan mecit efendinin kara üzüm çekirdeği kremini aldım. aslında niyetim kayısı çekirdeği kremini almaktı ama aktarcı bana üzüm çekirdeği kremini tavsiye etti. kayısı kremi uzun vadede tüylenme yapabilir dedi. siz hiç kara üzüm çekirdeği kremini kullandınız mı? düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim ...a.s.

Son düzenleme:
evet ben kullandım gÖz kenarlaıdakıkırıŞıklara ıyı gelıyoruŞ ayrıca..ve morluĞu gıderıyormuŞ.etkılı bır Şey

Ben kremini değil de sabununu kullanıyorum bir süredir..Çok memnun kaldım.Başta sabun olması beni korkutmuştu kurutur falan diye ama hiç öyle olmadı, çok da güzel kokuyor..Ama kremini bilmiyorum..

teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz cevaplarr için. yüzüme çok fazla şeyler sürmek istemiyorum aslında. güzel olsun diye uğraşırken daha beter olur diye korkuyorum. sonuçta içinde ne var ne yok nasıl üretiliyor belli değil ki :KK43:

merhaba arkadaşlar. ben bugün aktarcılardan mecit efendinin kara üzüm çekirdeği kremini aldım. aslında niyetim kayısı çekirdeği kremini almaktı ama aktarcı bana üzüm çekirdeği kremini tavsiye etti. kayısı kremi uzun vadede tüylenme yapabilir dedi. siz hiç kara üzüm çekirdeği kremini kullandınız mı? düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim ...a.s.

canım bende sabununu kullanıyorum çok memnunum ama yaklaşık iki senedir kayısı çekirdeği kremini kullanıyorum bayılıyorum bu kreme inan çokkkkkkkkk memnunum

merhaba ben yeni katıldım aranıza
arapkızı kremi ne işe yarıyor acaba

ergovan arkadaşımın sorusu vasıtası ile şunu söyleyeym kızlar arap kızı kremini yüzünüzdeki iltihaplı sivilceleriniz için kullanın. ben kullanıyorum ve tavsiye ederim. ciddi sivilce problemlerim oldu, her gece yatmadan önce ;temiz olan yüzüme sivilce olan bölgeye iiyice yedirerk sürün, iki güne kuruyo ve ciltteki eski sivilce lekelerini de zamanla yok ediyo. bnm yüzümde gözle görülür bir değişim oldu. bana tavsiye eden arkadaşıma da çok tşkkür ediyorm her gördüğümde.

Kızlar merhabalar aranızda kore kozmetik markalarını kullanan varmı bir arkadaşım yeşil üzüm kremi varmış jel kıvamında müthiş faydasını görmüş .markasıda baviphat gibi bişey ama tTÜrkiyede bulamadım bilen varsa lütfen paylaşsın çünkü arkadaşımda bir haftada mucize yaratmıştı oda bulamıyor şimdi.

Kızlar merhabalar aranızda kore kozmetik markalarını kullanan varmı bir arkadaşım yeşil üzüm kremi varmış jel kıvamında müthiş faydasını görmüş .markasıda baviphat gibi bişey ama tTÜrkiyede bulamadım bilen varsa lütfen paylaşsın çünkü arkadaşımda bir haftada mucize yaratmıştı oda bulamıyor şimdi.

Gpgus icinmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X