Saç Rengi ve Saç Boyama Sizce bu renk nasıl kızlar :)

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
Kızlar mrb..saçlarım uzun süredir röfleli..avatarımdada görüldüğü gibi :) ama artık sıkıldım ve röflenin saçımı çok yııprattığının farkındayım fönsüz çıkamaz oldum :KK43: sizce bu renk bana yakışırmı..tenim buğday ve kendi saç rengim koyu kumral..şimdiden teşekkürler a.s.

röfle yakışıyorsa buda yakışır eminim ama umarım sıkılmazsınız bu renkten gözünüz daha açık bir renk olan röfleye alıştığı için,fotoğrafta ışıklar , makyaj vs hoş bir kombine oluşturabiliyor,ben yinede iyi düşünün derim

renge gelince buna benziyor , ama tabi sonuç kutu üzerindeki gibi çıkarsa :)

evet işte bende pişman olmaktan korkuyorum..renkte evet çok benziyo ama dediğin gibi kutunun üzerindeki gibi olması zaten çok zor..cevabın için çok teşekkürler canım a.s.

bence yakısırrrrrr :lepi: hem uzun suredir rofleli dıosun bi deişklik istio insan

bncede yakışır hem röflede teninde soluk duruyodur bu renk te daha canlı görünür :)

kızlarr beni daha da cesaretlendirdiniz çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan boyattığımda sonucu paylaşıcam burdan röfleden sıkılan ve saçı yorulanlara belki cesaret olur a.s.

cnm bnce kesinlikle çok yakışır.röfle hem olgun gösterio hemde saçı yoruoçbu tonlar yüzü daha canlı gösterio güzelliği ön plana çıkarıo bnce kesinlkle böle yap hatta keşke bnde bu renk yapabilsem saçım açık kumral nsl elde ederm bilmiorm:KK43:

cnm ben arkadaşın önerdiği boyayı kullanarak saçlarımı boyuyorum ama sonuç farklı oluyor dur sana fotomuda koyayım nasıl bir renk çıkardığını gör gamyoncuiremsu

cnm bana dedin sanırım benim saçlarımın kendi rengi koyu kumraldı ben ilk kuaförde boyattım ama sonrada çıkan diplerimi kendim yapıyorum aynı renk tutuyor

palettenin sarısına boyadn demek bnde boyamayı düşünüorm içine birazda oriel katsam 1 çay kaşığı kadar bi ton daha açık olurmu acaba.buaralar fena halde sarıya takmş durumdaym:)saol cnm ilgilendiğin için hep tereddüt ediodm güzel bi ton ç.ıkacak demek

evet cnm ama bende artık bundan sıkıldım sarı yapmak istiyorum.içine birazda daha oriel koysan turuncumsu olabilir bence iyi düşün

ya biri içine 1 kaşık oriel ve 40 volümlük oksidasyon koyarsan koyudan açığa dönerken istediğin rengi elde edersin demişti ama ulaşamadm bnde soru sormuş girmio heralde.kendiside saç yapıomuş evde kuaförlük deneyimi var yani.bide çok açık sarı olsun istemiorm erkek arkadaşım istemio birden sırıtmasın bideguclubacismile o yüzden çok kararsızm kuaföre gitsem istediim sonucu alamıcam die korkuorm en azından kendm takip ederm istediğim zaman müdehale ederm hem elimdende gelio saçımı kendim kestiğimde oluo

aman kötü bişey olsa nolcak koyu bir renge boyarsın geçer gider :) ama bu palette 9 numara ile benim saçımın aynısını elde edersin cnm

zaten bnm kadar saç deiştiren yoktur herlade küçüklüğmden beri boya üstüne boya saç kalmıcak yakında:KK70: olmadı boyarm yine bi renge kapanır gider şuana kadar tek denemediğim renk sarı oldu balyaj attırmıştm ama tamamını yapmadım onuda deneym bakalım:İ) saol yardımın için ii geceler arkadaşım bi deişiklik yaparsan haberdar ethihoyyyt

X