Ankastre ama hangi marka ??

SERSELL

ayserile cicibici işler
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
111
1
Merhaba hanımlar. mutfağımızı yaptırıcaz. ankastre istiyoruz, ama markaya karar veremedik. Bilinen markalar çok pahalı geliyor diğerlerinde de insan güvenemiyor çok duyulmadığı için. ICF ya da MEKKAPA markalı ankastre ürünleri kullanan varmı acaba. Bunların çok uygun fiyatlı setleri var.

Bir de cam ocak düşünüyorum siyah, ama biyerde okudum ocak patlamış. siyah emaye olan ankastreler var onlar nasıldır acaba fikri olan var mı??

yardımcı olursanız çok sevinirim...

benim yengem kullanıyor mekappa markalı ocağı ve aspiratörü var ankastre olarak ama aygazdan hiç memnun değil.düğmeler çok çabuk olarak kırıldı.silindiğinde içine az bi su kaçır ses çıkartıyor yanarken aygaz sonuçta sürekli kullanılan bişey.birde ne ile silnirse silinsin su bile leke bırakıyor.yani anlayacağın pek memnun değil.ama öteki marka için bişey diyemem bilmiyorum çünkü.ama her zaman ucuz olanda bişey aramak lazım.bayanssulusmile

benim yengem kullanıyor mekappa markalı ocağı ve aspiratörü var ankastre olarak ama aygazdan hiç memnun değil.düğmeler çok çabuk olarak kırıldı.silindiğinde içine az bi su kaçır ses çıkartıyor yanarken aygaz sonuçta sürekli kullanılan bişey.birde ne ile silnirse silinsin su bile leke bırakıyor.yani anlayacağın pek memnun değil.ama öteki marka için bişey diyemem bilmiyorum çünkü.ama her zaman ucuz olanda bişey aramak lazım.bayanssulusmile

teşekkürler . Bunu akımda bulundurucam. mekkapayı hiç bilmiyodum bi mutfakçıda gördüm ama ICF' nin SİMTAŞIN olduğunu biliyorum SİMTAŞ malum bilinen bir marka ama kendim kullanmadım hiç. bir de emaye ankastre kullanan ar mı siyahını gördüm cam ocağa tercih edicem gibi sanki....

ben olsam tercihim kesinlikle siemens olurdu
geçen kış ankastre bir fırın aldım ve acayip memnunum

Arkadaşım paranıza kıyın en kalitelisini alın. Yıllarca kullanıcaksınız çünkü, olmadı acil ihtiyaçlarınız kalsın ama ne yapılırsada iyisi olsun.

Ben ICF nin üçlü setini almıştım fırınım ve ocağım ankastre ocağım siyah cam fırınım çok kullanışlı ocağın da düğmelerine su kaçırmazsam çok iyi ama su kaçtığında çıtlamaya başlıyor ve kurumadan geçmiyor.Davlumbazıda çok iyi çekmiyor.Bunların dışında temizliği emayeye göre çok daha kolay.ınşeallah yardımcı olabilmişimdir

Teşekkürler Fibe.
ben de ICF düşünüyorum en çok. senin aldığın set hangisiydi. şu camlı davlumbazı olan benim beğendiğim set..ama olmazsa da tek tek alıp set yapıcam artık davlımbaz iyi değilse.

eğer yıllarca kullanmak istiyorsan siemens ya da bosch dan şaşma derim..

X