Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pişik için acil yardım:(

1. Konu Sahibi : realisttt #1

Pişik için acil yardım:(

22 günlük bir kızım var ve 10 günü geçti pişik!! sürekli bezini değiştiriyorum, her alt değiştirmede altını yıkıyorum zaten iki günde bi kendini de yıkıyorum. ara ara havalandırıyorum. geçmiyor geçmiyor!! zeytinyağ kullandım, bepanthen kullandım. zaten pişik olmadan önce pişik önleyici krem kullanıyodum. pişik olduktan sonra da oksitin, beklazon, trosyd, desitin kullandım.. geçmiyor geçmiyor... miniş gaz çıkartırken bile can acısından ağlıyor. ne yapmam ne kullanmam gerekiyor bilemiyorum artık. tecrübelerinize ve yardımlarınıza ihtiyacım var:(mafoldumben

2. Konu Sahibi : realisttt #2
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    canim özel pisik kremleri var bebekler icin
    ya doktorundan ya eczaneden al ve kullan
    emin ol cok iyi gelicek
    ve faydasinida göreceksin

altini islak mendille diilde ilik suyla temizle kagit havlucu ilik suya batir
    ve güzelce kurula islak kalmasin
    sonrada kremi sür
    HAYATIMDA ALDIGIM EN GÜZEL HEDIYEMSIN

3. Konu Sahibi : realisttt #3
    geçmiş olsun canım ama özel ğişik kremlerinden al demekki bebeğin çok hassas eczacina söylersen yardımcı olur

4. Konu Sahibi : realisttt #4
    pişik için wee baby birebir ben kullanıyorum çok memmunum...

5. Konu Sahibi : realisttt #5
    Merhaba canım öncelikle bebeğin hayırlı olsun güle güle büyüt. benimde 19 aylık bir oğlum var ve cildi kesinlikle çok hasas ben altını sildiğim mendilin bile markasını değiştiremiyorum bu yüzden. ben onun pişikleri için trosyd,bepanten ve hematan mvi kutu olan bu üçünü bir yerde karıştırıp sürüyorum doktor tavsiye etmişti bize çok iyi geliyor istersen bir dene canım ama eğer çokta kötüyse hiç vakit kaybetmeden bi doktara göster bazen pişikler mantarada dönüşebiliyor

6. Konu Sahibi : realisttt #6
    iki ayrı doktora gittik söylediğim kremleri onlar verdi ama on gündür kullanıyorum hiç faydasını göremedim. artık yara gibi oldu kabarık kabarık. altını ben hep yıkıyorum. yıkayamadığım zamanlarda da pamuğu ılık suda ıslatıp siliyorum. ıslak mendil bile kullanmıyorum. ama hiç geçmiyor. ne yapacağımı şaşırdım..

7. Konu Sahibi : realisttt #7
    travokort ve exelderm diye kremlerin ikisini avucunda karıştırıp sabah akşam günde 2 sefer sürmeyi dene bizim pişik sorunumuzu bu iki krem çözmüştü hala arada kullanırım. geçmiş olsun.

8. Konu Sahibi : realisttt #8
    canım sana kesin tavsyem bebeğin altını ıslak menille kesinlikle silme benimde 1 aylık oğlum var ilk doduğunda hastanede mendille sildik çok kötü pişik oldu yavrum hemen pmuk aldık eve gelincede 2 gün bepanten kullandım hemen geçti hemen ıslak mendili bırak pamukla sil pamuğu ılık suyla ıslat güzelce sil hemen iyileşiğini göreceksin

9. Konu Sahibi : realisttt #9
    fito diye merhem var çok iyi geliyor.

10. Konu Sahibi : realisttt #10
    Canım kullandığın bebek bezinin markasını değiştirdin mi hiç ? Bazen en kaliteli markalar bile her bebeğin cildine uymuyor. Eğer bunu denemediysen denemeni tavsiye ederim.

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon