Pişik için acil yardım:(

Ara ara altını açık bırakmakta fayda var. Hava alması lazım cildinin.
Açık bırakıp bezini bağlamadan altına koyun. Üzerine de örtün bezinin yarısını .
Kalın bi battaniye örtün ayrıcaki üşümesin.

Hemen Arko kremin classic tüplerinden al ve bolca kremle 1 güne kalmadan iyileşeceğini göreceksin, benim oğlum 2 ay çekti , poposu kanıyordu, hergün sıksık havalandırsamda işe yaramıyordu, pahalı kremleri denedim ama oğlumu pişikten kurtaran arko krem oldu.

öncelikle geçmiş olsun bebeginizin altını temizlerken ılık suya batırılmış pamukla silin sonra kurulayın sakın ıslak kalmasın ayrıca idrarını yaptığında bezini çok uzun süre altında tutmayın.bir arkadaşım arko kremin çok ii geldiğini söylemişti ben oğluma dalinin vazelinini sürmüştüm hemen geçiriyordu. (pişik kremlerini bebeğiniz pişikolduğu zaman kullanın diğer zamanlarda fazla kullanımı da pişik yapar)

bepanthene demişsin ama canım kreminimi merheminimi kullandın
merhemi daha koyu kıvamda olduğundan hemen iyileştiriyor
geçmiş olsun

Son düzenleme:
ben oğlumun pişiğini hametanla geçirdim ve altını hep havalandırdım 2 günde geçti bezini hiç ıslak bırakmamak lazım ve hergün bir kere ılık su ile yıkamak pişik geçtiği andada pişik kremini bırakmak lazım yoksa cilt kendini korumaya alışmıyor

bende kızım için önce yeşil sabun ve ılık suyla yıkayıp yumuşak bir şekilde kuruladıktan sonra sürekli olarak dalin pişik kremi kullandım..gerçekten çok etkili..sürekli kullandığınızda bir daha hiç pişik sorunu olmuyor..umarım çabucak iyileşir kuzucuk..

cnm eczanede hametan diye krem var 1 kerede geçirio her alt aldığında kullanıosun mutlaka dene!!!

Bende Sudocream diye bir kremden çok memnun kaldım.Bebek mağazasından almıştım.

Bak arkadaşım. Benim bebeğimde seninki gibiydi. Altını devamlı yıkadım yıkamadığım zamanlarda ıslak pamukla sildim. Benim bebeğime nivea nın pişik onarıcı kremi çok iyi geldi ayrıca pişikleri eğer açıldıysa bebeğinin fito kre var. Onu al e açıklara onu sür iyice yedir.Diğer yerlere ise nivea pişik onarıcı sür bence işe yarayacaktır.

canım bepantene yazmışsın ama kremmi merhemmi, krem hiç işe yaramaz ama merhem çok etkili, zaten cilt onarıcı, aslında yanık kremi,
bide bezde çok fark ettiriyo, kesinlikle çok emici bi bez olmalı, bebiş gerçekten kuru kalmalı yani, yoksa ne yapsan pişik olur
:hulya:

bepanten 2 çeşit. krem ve merhem olarak satılıyor. sen merhem olanından al. birde pamuğu ılık suda ıslat öyle sil bebeğin altını, kurula merhemi sür. yıkarken hasta da edersin bebişi. soğuk alır Allah korusun...

cnm hematen pomad dermo trosyd ve bephanten plus kullan ıslak mendilleri sıcak suyla yıka bır tasa koy üzerinede kaynamış ılınmış su koy bununla sil altını sonrada kurula kremlerni sür umarım iiyleşir ..

Bebişim yok ama bi arkadaşımın tavsiyesiyle eşimin yeğenine bi krem getirtmiştik onunla büyüdü sayılır çok ii geldi PENATEN CREME

Bebeğim diş çıkartığından dolayı çok pişik oluyor hemen hemen her kremi denedım ama çok birşey değişmedi. İnternet forumlarında pişik kremlerini araştırırken PAVLODERM pişik krem markasını duydum ve en yakın eczaneden satın aldım. Gece bebeğimi en son yatırırken bezini değiştirdim ve poposuna pişik önleyici kreminizi sürdüm sonra bezi kapatıp uyuttum. Sabah poposunu açtığımda bu yaşıma kadar görmediğim etkiyi gördüm, ürün kokusu ile katılığı son derece güzeldi. Artık tüm ürünlerinizi güvenerek kullanıyorum. Herkese tasviye edip duruyorum, sağolunnn. "

O kadar iyi gelen bi krem var ki ama adı ve markası yok ben eczaneden alıyodum pembe bi kutuda eczacı kendisi yapıyordu beyaz bir krem ama bebeğin cildi kremi emmiyor boya gibi kapatıyor idrarı
tenine değmiyor ve pişik aynı gün geçiyor eczanelere bi sorun derim benim için mucize bi krem

Pavloderm pişik kremi tamamen bitkisel olup; çinko oksit içermemektedir. Ayrıca sürüldüğü an etkisini gösteriyor.
Aynı zamanda Sağlık bakanlığı tarafından izinlidir. Memnun kalmayanlara para iade garantisi veriliyor.

X