Tencere ve Çatal Bıçak Takımı

damla_dila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2010
60
0
arkadaşlar merhaba,
hisarın rıo metal tencere takımı ve milano model çatal bıçak takımını almak istiyorum kullananlar varmı ? Özellikle tencereyi metalmi yoksa plastik kulplumu almak gerekiyor. metal kulplu olanını çok beğendim ama kulpları el yakarmı acaba diye düşünüyorum.

metal kulpu ben çok kullanışlı bulmuyorum ne derlerse desinler ısınıyor. bir de tencere takımını içinde kocaman tencereler varsa alma. ilk zamanlar en çok küçük tencereleri kullanıyorsun..

arkadaşım ben çeyizimdeki hem teflon hemde çelik tencereleri ve çatal kaşık bıçak takımını hisardan aldım.profilimdeki albümlerden bakabilirsin istersen. hisar ürünleri kalitelidir. bir de kulpları metal tencereler ne kadar el yakmaz deselerde yakar gibime geldiği için ben tercih etmedim.

songa 84 tşk ederim çeyizlerin gerçekten çok güzel güle güle kullanmanı dilerim çeyizlerine bakarken pihilips in elektrikli süpürgesini gördüm bende ondan almak istiyorum nedersin ?

songa 84 tşk ederim çeyizlerin gerçekten çok güzel güle güle kullanmanı dilerim çeyizlerine bakarken pihilips in elektrikli süpürgesini gördüm bende ondan almak istiyorum nedersin ?

alabilirsin arkadaşım. ben tüm eşyalarımı alırken buradan çok faydalandım yani bu siteden. arkadaşların tavsiyesi çok işime yaradı. almış olduğum tüm eşyaları tavsiye üzerine aldım diyebilirim. henüz hiç birisini kullanmadım ama elektrik süpürgesinde en iyi marka dyson. fakat bu pahalı bir ürün. eğere gücün varsa bundan al derim. ama ona o kadar para veremem diyorsan benim gibi :) o zaman philips almanı öneririrm

ben de hisarın milona altın saten ve diamond line serisini almak istiyorum. ama hem altın kaplama hem de taşlı olunca fiyat iki katı oluyor normal modelin. sadece istiyorum yani, alamıyorum:) çok pahalı:KK43:

ben de hisarın milona altın saten ve diamond line serisini almak istiyorum. ama hem altın kaplama hem de taşlı olunca fiyat iki katı oluyor normal modelin. sadece istiyorum yani, alamıyorum:) çok pahalı:KK43:

X