4gün önceden gebelık testı yapılabılırmı?

cansuyum26

Guru
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2009
90
20
37
arkadaşlar benım adetıme 10 gün kala sol kasığımda müthiş bi ağrı belırdı. göğüslerim fena halde sızlıyordu. 24 ocak adet günüm. bugün 4 gün var göğüslerimde kaşıntı ara ara sızlama ve ağrı var yıne kasıklarımdada aynı şekilde ağrı var. ben bu ay bal tarçın çörek otunu kullandım. acaba etkısı olup hamılelık belırtısımı bunlar.. yoksa yıne adet belırtısımı. ama adetime 5 gün kala benım ağrım başlar son iki gündede göğüslerim ağrırdı. bugün test yaptım negatif. erkenmı yaptım yoksa yınemı yok hamılelık:KK43: yardımlarınızı tavsıyelerınızı beklıyorum

ben yedi gün önce yapmıştım çıkmıştı ama tanıdığım arkadaşlarda hamile olduğu halde 7 gün sonra yapıp çıkmayanlar oluyo yani belli olmaz çıkmadı diye hamile olmadığın anlamına gelmez inşallah hamiledirsin arkadaşım

canım benim tam olarak aynı durumdayız bende çörek otu bal tarçın karışımını denedim benim adettimde 25 ocak bizde 3 aydır deniyoruz ne stresliymiş ben hemen bi kerede olcak sanıyordum :KK43: her gece rüyamda bebekle ilgili şeyler görüyorum yarın bende test yapıcam Allahım yüzümüze gülsün ve tez zamanda hamile kalalım inş.

inş canım. bende çok rüyalar görüyorum geçen aydan beri. doğurduğum emzirdiğimi gördüm bi erkek çocuğunu. yine bilezik taktığımı gördüm. gelinlik giydiğimi gördüm. ben bugün test yaptım negatif çıktı. çöpe attığım halde gelip gidip baktım yok malesef. ama göğüslerimde bi tuhaflık damar damar olmuş ve çok belirgin. kaşınıyo arada. sızlıyor ağrı sürekli var. kasıklarımda dahil. adet olacağım ağrı değil bu. bakalım hayırlısı artık. 6 aylık evıyım korunmuyorum çokta istiyorum. çok istediğimiz içinmi olmuyor anlamadım.

merhaba arkadaşlar moralınızı bozmak istemem ama ben idrar testının hiç yanlış çıktığına rastlamadım.ben kaç aydır yapıyorum negatif ise gerçekten negatiftir.

ben hamileligimde iki gun kala yapmistim cikmamisti
adet gunumu uc gun gectikten sonra yaptim cok silik bi cizgi cikti .. hemen belli olmuyo yinede sizi umitlendirmek istemem
kizlar size bi tavsiye zaten olacagi varsa oluyo kendinizi dinlemeyin
adet gunu gecmedende test yapmayin ..
beninde hamile oldugum icime dogmustu
her aydan farkli bi agri vardi karnimda kasiklarimda goguslerim felaket sismisti surekli kasiniyordu bi sekilde anlamistim bi gariplik oldugunu .. negatif cikmisti ilk testim ama ben yinede biliyordum hamile oldugumu
insallah en yakin zamanda saglicakla bebislerinizi kucaklarsiniz ..
benim ikiz oglusum var nisanda iki yasina girecekler
inanin gunler su gibi akip gidiyor bugun bebek icin ugrasiyorsunuz yarin bi bakicaksin kocaman oluveriyorlar

içimi rahatlattın bıraz canım. çünkü aynı ağrılar ve negatif çıksada içimde hamıle olduuma dair bi his var. vucudum hiç böle olmamıştı mesela... sütyen bile takamıcak kadar ağrım var göğüslerde. ve damar damar. hayırlısı olsun artık. dilerim rabbımden tüm isteyenlerın kucağı dolar bır an önce hayırlısıyla. Allahım sizinde çocuklarınızı size bağışlasın..

eylül ayında göğüslerim şişmişti acıyordu çamaşırımı takamıyordum dokunamıyordum yanıyordu resmen dedilerki gebelik belirtisi 15tane test yaptım çıkmadı ve adet oldum sonunda yani ilk kez bir belirti yaşamıştım sonrada ekim ayında stresten 25gün gecikmişti vücudunu ve kendini dinleme güzelim adetin gecikince yap ben şimdi çok rahatım eve gebelik testi almıyorum adetim gecikmedende alıp yapmam artık negatif görmekten iyidir opuyorumnanaktan

eylül ayında göğüslerim şişmişti acıyordu çamaşırımı takamıyordum dokunamıyordum yanıyordu resmen dedilerki gebelik belirtisi 15tane test yaptım çıkmadı ve adet oldum sonunda yani ilk kez bir belirti yaşamıştım sonrada ekim ayında stresten 25gün gecikmişti vücudunu ve kendini dinleme güzelim adetin gecikince yap ben şimdi çok rahatım eve gebelik testi almıyorum adetim gecikmedende alıp yapmam artık negatif görmekten iyidir opuyorumnanaktan

ya evet artık psikolojim bozuldu yani. ağrıyo demekten eşime gına geldı. ama ağrıyo işte napıyım. birde hiç böle olmazdı dıye. ilk defa test kullandım ondada negatifi gördüm:KK43: bu arada yanlış hesap yapmışım benım adetıme henüz 5 gün var. nasıl olduysa dört gün demiştim:) teşekkürler ilginize arkadaşlar

merhaba arkadaşlar ben adet oldum hemde günümden iki gün önce. nıye böle oldu onuda anlamadım
sadece 1 gün gecıkme yaşardım ya 28 günyada 29 gün arayla olurdum. şimdi 26 gün olmuş oldu. bal tarçın çörek otu küründenmı böle oldu anlamadım

benim 5 gün önce çıkmıştı

mavi ege sen hamilesin galiba bilirsin ben bu gün test yaptım 2, çizgi açık pembe çıktı ve 2 sonra regli olcam acaba hamilemiyimdir.eğer hamileysem ben 12 saatlik yola gitcem bu hafta bişey olurmu yolda biliyomusun.gidince orda doktora baktırıyim diyordum ama ne yapcamı bilmiyorum yada yarın test alıp bir daha mı yapsam beni aydınlatır mısın

mavi ege sen hamilesin galiba bilirsin ben bu gün test yaptım 2, çizgi açık pembe çıktı ve 2 sonra regli olcam acaba hamilemiyimdir.eğer hamileysem ben 12 saatlik yola gitcem bu hafta bişey olurmu yolda biliyomusun.gidince orda doktora baktırıyim diyordum ama ne yapcamı bilmiyorum yada yarın test alıp bir daha mı yapsam beni aydınlatır mısın

canım yüksek yüksek ihtimalle hamilesin...çünkü ikinci çizgi olmayan bir gebeliği var göstermez aklında bulunsun..oluşan embriyo BHCG hormonu salgılar ve o aldığın testte o salgılanan hormona bağlı olarak ölçüm yapar....istersen bir test daha al yap ama bence hamilesin canım...

diğer sorun,yolculukla falan düşmez bebeğin..yani zor bir ihtimal..

bende adetime 4gün varken test yapmıştım idrar testi.
ve ikinci çizgi çıktı...sonra adet günüme kadar bekledim tekrar test yaptım bu sefer daha net ikinci çizgi çıktı ve hamileydim ben bile bukadar erken çıktığına inanamadım.

canım yüksek yüksek ihtimalle hamilesin...çünkü ikinci çizgi olmayan bir gebeliği var göstermez aklında bulunsun..oluşan embriyo BHCG hormonu salgılar ve o aldığın testte o salgılanan hormona bağlı olarak ölçüm yapar....istersen bir test daha al yap ama bence hamilesin canım...

diğer sorun,yolculukla falan düşmez bebeğin..yani zor bir ihtimal..

teşekkürler cevabın için canım yarın hastaneye kan testi yaptırcam ,daha da testlere para verip durmiyim dedim direk hastaneye gideceğim o zaman

bende adetime 4gün varken test yapmıştım idrar testi.
ve ikinci çizgi çıktı...sonra adet günüme kadar bekledim tekrar test yaptım bu sefer daha net ikinci çizgi çıktı ve hamileydim ben bile bukadar erken çıktığına inanamadım.

hayırlı olsn cnm ,ıns bnde snn qbı gebe kalırım cok ıstıyorum:KK43:allahm ıstyn hrkese hayırlı saqlıklı evlat vrsn ınş

bende cok ıstıyorum gebe kalmayı ama bı turlu kalamıyorum her adetıme 1 hfta kala heveslenıyorum ama husranla bıtıyor:KK43:ALLAHIM Ins bnada bebıs ıstynlerede nasıp edr

X