Ankarada acil temizlik işi arıyorum

zirem.06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
124
4
ARKADAŞLAR EMİNİM DAHA ÖNCE KARŞILAŞTINIZ AMA İNANIN ZOR DURUMDAYIM 29 YAŞINDAYIM EVLİYİM 8-9 YILDIR EV TEMİZLİĞİNE GİDİYORUM EĞER İHTİYACINIZ YA DA YAKIN ÇEVRENİZDE İHTİYACI OLAN VARSA GÖRÜŞELİM senağlama

nerde oturuyorsunuz ve ne kadar emeğinizin karşılığı...bi arkadaşım haftada 2 yarım gün arıyor..ona tavsiye edebilirim...özel msj atabilirseniz sevinirim

özelden mesaj atamıyorum ama yarım gün 40 tam gün 75 e gidiyorum eğer kesin olursa bir cavap yazın çünkü daha önce de 2-3 tane böyle dendi bi deneyelim bir görüşelim diye ama devamı gelmedi bu biz iş arayanlar için çok kötü oluyo çalışanlar işsizlerin durumunu anlamıyorlar istisnalar hariç tabi şimdiden teşekkürler

nerde oturduğunuzu öğrenebilir miyim? yarım günde hangi işleri bitirebilirsiniz?

KeÇıÖrende oturuyorum ortalıĞı toparlayıp yerlerı alıp sılınebılır ama ev bÜyÜk mÜ acaba durumuna gÖre

100 metrekare..yarım günde bu kadar mı iş biter?banyo mutfak cam kapı koltuk vs için tam gün mü gerekiyor?

..................

...Bu mesaj iletişim bilgileri girildiği için silinmiştir...
Telefon numarası,açık adres ve yazışma adresi vermek yasaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Slm ıncirli'de oturuyorum. Acil haftanın üç günü için temizlik ve ütüye yardımcı bayan arıyorum. e mail adresinizi bildirirseniz görüşebiliriz. Tşk.

KeÇİÖrende oturuyorum ortalıĞı toparlayıp yerlerİ alıp sİlİnebİlİr ama ev bÜyÜk mÜ acaba durumuna gÖre

100 metrekare..yarım günde bu kadar mı iş biter?banyo mutfak cam kapı koltuk vs için tam gün mü gerekiyor?

100 m2 ev için yarım gün ortalığı topla sil çok az değilmi.bilmiyorumkismile Tamam belki bütün işler cam silme, kanepe koltuk kapılar, halı malıdan bahsetmiyorum ama en azından birkaç tanesi yapılabilir yada banyo filan temizlenebilir.

tabiki banyoda yapılır ama kapı cam koltuk diyorsunuz ben hepsini hallederim diyende olacaktır yarım günde emin olun temizlik temizliğe benzemeyecektir

[ Aslında yakınmışda bana, bende kadın arıyorum ama yarım gün için 40 lira vermem. heleki sadece ortalığı toplatmak için asla

yarım günde ortalığı toparlar yerleri,tozları alır silinebilir ama kusura bakmayın bizimkide can kapı mutfak cam onlar yapılamaz yarım günde en azından benim için çünkü yaparım deyip baştan savma pis bir ev bırakamam doğrumudur

arkadaşlar tüp bebek tedavisine başladım yeniden biliyorsunuz o da çok masraflı oluyor hafta da 2-3 gün bir yer bulabilirsem eşimide işten çıkardılar lütfen yardımcı olun. gündeliğim 80 yer önemli değil

X