Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya Suyuyla Sac Rengini Acan Var Mi?

zuhahaha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
49
0
siyah boyali saclarimi acmak icin oryali sordum bir cok arkadas oryal kullanma dedi. ben de cesaret edemiyorum dogal olarak ama beklemek te istemiyorum cunku kendi sacimla boyali olan yerlerde cok renk farki var.papatya suyunu duydum acaba ise yarar mi.nasil kullaniliyor? deneyen arkadaslar siz ne diyorsunuz.beni aydinlatirsaniz cok sevinirim.tesekkurler.

canım sacın siyah boya varsa acılması imkansız.papatya suyunun hiç yararı olmuyo.ben denmiştim.

papatya suyunu saçına sürdükten sonra güneşe çıkarsan rengini açar,ama beklediğin düzeyde değil,peroksit ya da oreal gibi değil.

Bende papatya suyunu sürüp günese cikmak gerektigini biliyorum ama cok koyu saclarda cok belli olmaz bence.

ben denedim saclarım zaten sarıydı ve orjinaldi(boyasızdı) altın rengi oldu pasparlak olduu ama bi zaman sonra gecti boyalı sacta işe yarıcagını pek sanmıyorum ama..

benim de saçlarım siyah boyalı hernekadar kendime çok yakıştığını düşünsem de yavaş yavaş sıkılmaya başladım kuaför bana da oriel ile açılacak başka yapabileceğin bişey yok dedi :KK43:

papatya suyunu tekrarlı olarak kullan..ılk sürdüğünde kahverengi gibi olur daha sonra gene uygulu ve güneşe cık bunu bır ıkı hafta falan yaparsan baya acılır herhalde.. ama papatya suyunun saca zararı var diye duydum ne kadarı doğru bilmiyorum...

siyah boyali saclarimi acmak icin oryali sordum bir cok arkadas oryal kullanma dedi. ben de cesaret edemiyorum dogal olarak ama beklemek te istemiyorum cunku kendi sacimla boyali olan yerlerde cok renk farki var.papatya suyunu duydum acaba ise yarar mi.nasil kullaniliyor? deneyen arkadaslar siz ne diyorsunuz.beni aydinlatirsaniz cok sevinirim.tesekkurler.

saçın açık renk olsaydı olurdu. benim açık kumral ben boya varkende denemiştmolmuştu ama senin saçın syah bence hiç deneme.

evlacım bence oksijenli suyu hiç denemeyin hiç tavsiye etmiyorum çünkü ben eskiden çok az sürmüştüm saçımın rengini açtı ama az sürdüğüm için az ama az sürmeme rağmen saçlarım çok yanmıştı bence kalın telli saçı olanlar yaptsın benim saçlarım ince telli ve dayanamıyo bide benimde saçımda siyah boya vardı yani sarı vardı sonra siyaha boyattım bence papatya suyunu hiç denemeyin çünkü tüm boyalı saçları farklı renklerde yapıyo ben denemiştim saçımın yarısı kırmızı yarısı sarı olmuştu vede siyah saçı açmıyo unuda çok berbat bi kızıl yapıyo bence hiç denemeyin saçınızın rengini biraz açtırın kahverengi yapın ondan sonra deneyin

boyalı sac oreal surmeden acılmaz.kendin rengin olsaydı papatya acardı ama boya boyayı acmıyor malesef.sacında boya olmayan arklar icin california sun die bi spreyi onerebilirim.bi kac yıl once kullandım saclarım koyu kahveydi bal rengi oldu cok ta doal durdu.papatya suyu daha işlevsiz gelio bana cok az acıyo ve turuncu yapıo.yerimseniben

bu arada papatya suyu ve bahsettigim sprey icin soluorum.gunese cıkmadan kullanın denmesinin tek sebebi ısıyla acılması.yani spryi sıkıp fon makinasında ısıyı verdiğinizde aynı gunesteki sonuc oluyor cunku ben yazın guneste kısın da bu sekilde acıodum iki yıl once ordan bilioruma.s

evde uygulamak istiyenler için ucuz ve o kadarda sağlıklı
eczanelerden ve kozmetik magazalarından temin edebilrsiniz..
Saçlarınızın bakımı ve Rengi için diyor beyaz değil sarı papatya kurutulmuş vede 1lt suya ekleniyor

Özellikleri;
*-Kepekleri yok eder.
*-Saçların dökülmesiniz önler.
*-Saç diplerindeki yara ve konakları yok eder.

*-Bir hafta müddetle,güneşli havada papatya suyu ile taranan saçlar,Kumral renkten Altın Sarısına döner..
fiyatı: 1,50 YTL
bu bilgiyi sizinle paylaşmak istedim Şeniztatlicadiarzu

evet cnm bende saclarımın rengını acmak ıcın ıkı kez yaptım
ıkı kere yaptım ama ogun sansıma hıc gunes yoktu gunes vardıda oyle cok sıcak deıldı esıyodu beklemedım onun ıcın...ama hıc beklemedıgım halde (zaten normaldede saclarım kumraldı)arkadaslarım acıldıgını soyledıler..yrn devam etmeyı dusunuyorum.cunku tam sonuc ıcın bır hafta gereklı galıba..:)
emınım faydalanmak ısteyenlerde olcaktır paylasımın ıcın tesekkurler:)

Alman papatyası aldım ama yapsam mı yapmasammı saçım açık kumral boyasız çok sarı olurmu
denize giderken yapmayı düşünüyorum da..

X