Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya Suyuyla Sac Rengini Acan Var Mi?

saçlarım açık kumral 4-5 kez denedim papatya suyunu güneşe de çıktım ama çok az fark etti istediğim düzeyde bi açılma olmadı..ben de extrait dora diye içinde papatya özleri olan bi sprey aldım eczaneden.onu da 3 kez kullandım ve çok memnun kaldım.hem kısa sürede açtı saçımın rengini hem de güneşe ihtiyaç duymadan.yalnız içinde az miktarda peroksit var.ama saçımı yıpratmadı daha yumuşak yaptı sanki..

işte ben de bunu diyordum, aynı şekilde ben de açık kumralım şu ana kadar papatya suyundan pek verim alamadım ama bu sprey çok etkili tabi peroksit hafif bi turunculuk verdi ama daha 2 kere uyguladım, devam etsem mi etmesem mi kararsız kaldım acaba daha da turunculaşır mı yoksa sarılaşır mı bilemiyorum. ayrıca az miktarda peroksiti düşündüm de boyanın verdiği zararın yanında lafı bile edilmez bence kötünün iyisi.

ben de bugün denedim gerçi daha ilk gün ama pek bi değişiklik göremedim başkalarının hemen belli oluyormuş ama benim olmadı..
devam edeceğim bakalım açılma olacak mı sonuç ne olacak çok merak ediyorum güneşte, sıcakta uğraştığıma değse bari .. :)

bir de bir şey soracağım kızlar bu kullanacağımız papatya beyaz papatya mı olacak sarı papatya mı???

Son düzenleme:
işte ben de bunu diyordum, aynı şekilde ben de açık kumralım şu ana kadar papatya suyundan pek verim alamadım ama bu sprey çok etkili tabi peroksit hafif bi turunculuk verdi ama daha 2 kere uyguladım, devam etsem mi etmesem mi kararsız kaldım acaba daha da turunculaşır mı yoksa sarılaşır mı bilemiyorum. ayrıca az miktarda peroksiti düşündüm de boyanın verdiği zararın yanında lafı bile edilmez bence kötünün iyisi.

canım ben iki günde bir kullanmaya devam ediyorum başta turunculuk verdi benim saçıma da ama şimdi daha bi sarıya döndü sanki çok hoş oldu bence sen de devam et kullanmaya eminim memnun kalıcaksın

kızlar ya ben duş alıyorum ondan sonra papatya suyunu sürüyorum beklettikten snra geri yıkamıorum öle papatyalı kalıo yıkanması gerekiomu cvplarınızı bekliorum :kedi:

ben de yıkamadım ertesi gün yıkadım zaten etki etmiyor bari saçımda beklesin dedim kaydirigubbakcemile3

cnm öle çok açılmadı tabiki ama annemde bende farkedioruz işte bide benim kullandığım şampuanın içindede papatya var oda yardımcı oldu açılmasına kaydirigubbakcemile2

bide hani öle evdeyken aşırı derecede anlaşılmaz güneşe çık bak o zmn daha ii anlaşılıo

bide hani öle evdeyken aşırı derecede anlaşılmaz güneşe çık bak o zmn daha ii anlaşılıo

benim saçım güneşe çıkınca zaten biraz parlıyo
çok değişik bi saç yapım var ya
ara ara bakıyorum keçi kılı gibi simsiyah kalın saçlar var :)
ama neredeyse platin sarısı böyle sapsarı saçlar da var
güneşte altın gibi parlar
papatyanın pek bi etkisi olmadı bende
belki de sabırsız olduğum içindir haftalarca uğraşamadım
ama başkaları ilk günde bile sonuç almış
3 kere denedim güneşte çok yandım koruyucu kremler sürmeme rağmen
yorulduğumla kaldım yani :KK43:

bende 3 kere yaptım daha olmuosa uğraşma madem cnm ya bşuna yrma kendini banada yapmak uzun gelio böle zarar vermeden daha koly açan bişi olsa kşke CADIARZU

bende 3 kere yaptım daha olmuosa uğraşma madem cnm ya bşuna yrma kendini banada yapmak uzun gelio böle zarar vermeden daha koly açan bişi olsa kşke CADIARZU

canım ben aslında saçımı siyaha boyatmak istiyordum
forumda başlık açtım arkadaşlardan öneriler aldım
herkes açık renklerin yakışacağını söyledi
siyaha boyatırsan doğal rengine bir daha kavuşamazsın dediler
gözüm korktu
ama değişiklik yapmayı çok istiyordum çünkü çok sıkılmıştım artık
papatya suyunu duydum onu denedim ama bi sonuç alamadım
şimdi işime çok daha yarayacak bir formül duydum
saçımın rengini koyulaştırmak için 3 yağın karışımı.. :)
tam da ihtiyacım olan şeydi ama inşallah yine hayal kırıklığı yaşamam papatya suyunda olduğu gibi :KK43:
pazartesi deneyeceğim bakalım :KK66:

inş etkili olr da istediğin saçlara kavuşursun opuyorumnanaktan

inşallah canım ya papatya suyu konusunda senin kadar şanslı olamadım malesef :1no2:
ama kader işte hep siyah istiyordum iyi ki tutmadı papatya suyukaydirigubbakcemile3
doğal olarak siyah yapmanın yolunu buldum :hooray:

Benim saçlarım açık kumral,geçen sene yaklaşık 2 hafta kadar papatya suyuyla yıkayıp güneşte kuruttum.

Saçlarım koyu sarıya dönmüştü,çok hoş ve doğal bir görüntü elde etmiştim.

Ama saçları biraz kuruttuğu doğru.Bunu önlemek için saçımı kuruttuktan sonra saç kremi kullanmıştım ben.

Saçları açık tonda bir kumral olanlara öneririm.

Benim saçlarım açık kumral,geçen sene yaklaşık 2 hafta kadar papatya suyuyla yıkayıp güneşte kuruttum.

Saçlarım koyu sarıya dönmüştü,çok hoş ve doğal bir görüntü elde etmiştim.

Ama saçları biraz kuruttuğu doğru.Bunu önlemek için saçımı kuruttuktan sonra saç kremi kullanmıştım ben.

Saçları açık tonda bir kumral olanlara öneririm.kaydirigubbakcemile2

X