Hamile olma ihtimalim var mı sizce?

pptya87

tesekkürler canim, umarim hamileyizdir... bekliyecem bi-iki gün, test yaptiririm sonra... ama bu belirtiler,bas dönmesi, SIK idrara cikma, kasik agrilari ve sinirli olmam, iyice sinirlendiriyo beni:)
.....ya sabir..

kızlar merhaba aranıza yenı katıldım ocak 13 te catlama ıgnesı yaptırdım 28 ocak adet gunum adetıme ıkı gun kala yanı bu gun kan tahlılı yaptırdım sonuc 4.73 sızce bu sonuc ne anlama gelıyor lutfen yardım edın

datca83 canım 21 gün ile 35 gün arası görülen adet normaldir herkes 28 günde bir adet görecek diye bir kural yok korkulacak birşey yok adetlerin normal canım.

ne bilim insan korkuyor yani...şu an hiç bebek düşünecek gibi değiliz.yani olsa da iyi olur tabi ama durumlar müsait değil.neyse biraz daha beklim bakalım olmadı dr a giderim.

selam bayanlar... ortalama olarak 31 günde bir adet oluyorum. tabi arada değiştiği de oluyor... eşimle şüpheleneceğimiz bir birlikteliğimiz olmadığı halde içime kurt düştü... sat 17 aralık artık regl olmam gerekiyor fakat hala olmadım... göğüslerimde şişlik, kasıklarımda ağrı var ve biraz da bel ağrısı... 2 defa test yaptım biri adet günüme yakın biri de adet gününü geçtikten sonra... acaba hamile olabilir miyim fikirlerinize ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler:eek:klava:

selam bayanlar... ortalama olarak 31 günde bir adet oluyorum. tabi arada değiştiği de oluyor... eşimle şüpheleneceğimiz bir birlikteliğimiz olmadığı halde içime kurt düştü... sat 17 aralık artık regl olmam gerekiyor fakat hala olmadım... göğüslerimde şişlik, kasıklarımda ağrı var ve biraz da bel ağrısı... 2 defa test yaptım biri adet günüme yakın biri de adet gününü geçtikten sonra... acaba hamile olabilir miyim fikirlerinize ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler:eek:klava:

canım iki kere test yapmışsın testlerinin sonucunu yazmamışsınkafamçokkarıştı bende göğüslerim şiştimi bilki reglim yakın

bende gebelik belirtileri yaşıyorum ve yumurtlama günlerimi eşimle değerlendirmiştim:kedi:
acaba olabilirmiyim diyorum ama kasıklarımdaki batmalar belki üşüttüğüm içindir gögüslerimdeki şiş ve sızı adet yaklaştığı içindir halsizliğim soguk havadan dolayıdır deyip kendimi umutlandırmıyorum.
adetimede 3 gün kaldı böyle vajinamda bile bi ağırlık hissi gibi birşey hissediyorum hayırlısı artık.

bence çok umutlusun pptya87. okurken ben bile heyecanlandım. benimde son adet tarihim 4 ocak sen gibi bekleyenlerdenimzemuszemus

umutta etmesek zaten yıkılırız napcazsın birazcık bi yerimiz ağrıdı hamileyim acaba diyoruz demekki ne kadar çok istiyoruz inş hamileyizdir.

dayanamadım az önce gidip feminan adlı testten aldım. sonuç negatif:1no2:

selamm kızlar? bn aralığın 23' de adet olmuştum ve bugün ayın 19'u tam 28 gün oldu bizler 28 günde bi adet oluyorsak benimde olmam gerekmiyor mu? ama bnde hiç adet belirtisi yok? CADIARZU çok mu acele ediyorum hamilemiyim acaba test yapayım mı yoksa braz daha bekleyim mi? kaç gün daha bekleyim kendimi fazla ümitlendirmek istemiyorum sonra hep hayal kırıklığıyla bitiyo inşallah hamileyimdir çok istiyorummm eğer kesin olarak hamilelik varsa bunu en iyi nasıl anlarımm lütfennnn deneyimi olan bana yardımcı olsun eyvahedigeldismile.....

Bence biraz bekle cnm.bende 18 aralıkta olmuştum en son 28 günde bir oluyordumbu ay bir hafta geçti hamileyim sandım test yaptım silik çıktı 2.çizgi ama 2 gün önce hasta oldum.benimde ağrılarım yoktu hasta olacağıma dair hiçbir belirtide olmadı.üzerinden 10 gün geçsin bence.ama çokta merak ediyosan bi test al yap derim.

dayanamadım az önce gidip feminan adlı testten aldım. sonuç negatif:1no2:

benim okadar cesaretim bile yok 2.5 yılda 4 kere inanarak test yaptım diğerleri saymıyorum bile hepsi negatif artık cesaretim yok test yapmaya ama bence bir kaç gün sonra yine tekrarla oncomed gebelik testiyle yap.

Selam kizlar,
benim adetim dün gelecekti, ama gelmedi daha:lepi:, bende sabirsizlandim... Bel agrilarim, kasik agrilarim bugün dahadaha hissetiriyo kendisini...Gögüslerimde cok sisikinlik var, olmazdi bende normalinde, idrara sik gitme, bas dönmeleri felan,,,, ay cok heyacanlandim...

Ne dersiniz, hamilemiyim, yoksa adet belirtilerimi ( bende bu kadar sanci olmaz normalinde adet döneminde)...
Umarim hepimizin birer bebisi olur,allah herkesin gönlüne göre versin....
selamlarrrrrrrrr

Selam kizlar,
benim adetim dün gelecekti, ama gelmedi daha:lepi:, bende sabirsizlandim... Bel agrilarim, kasik agrilarim bugün dahadaha hissetiriyo kendisini...Gögüslerimde cok sisikinlik var, olmazdi bende normalinde, idrara sik gitme, bas dönmeleri felan,,,, ay cok heyacanlandim...

Ne dersiniz, hamilemiyim, yoksa adet belirtilerimi ( bende bu kadar sanci olmaz normalinde adet döneminde)...
Umarim hepimizin birer bebisi olur,allah herkesin gönlüne göre versin....
selamlarrrrrrrrr

slm.ümidini kırmak istemem ama bende de aynı şeyler oldu.hatta 1 hafta da gecikti adetim.hiç ağrım yoktu.ama baş dönmesi midemde yanma gögüslerimde şişlik vardı.test yaptım 2.çizgi silik çıktı doktora gittim şüpheli dedni kan testi değerim 94.1 di ama 2 gün önce adet gördüm ve bugüne kadar olmayan ağrıyı çektim.bence biraz bekle 10 gün kadar:) tabi dayanabilirsen o kadar.acele etme ama kendine de dikkat et ne olur ne olmaz.

@smraym

yyyyyyyy, bilmiyom ya, bi taraftan seviniyom kesin olur diye, diger taraftanta hayal gibi geliyo....

bu belirtiler olmzasa, aldirmam fazla, oluruna birakacam, ama belirtiler beni ister oistemez, ya olduysalara takip hayaller kurduruyo....
test yapmiyimmi simdi, ne dersin???
sevgiler

@smraym

yyyyyyyy, bilmiyom ya, bi taraftan seviniyom kesin olur diye, diger taraftanta hayal gibi geliyo....

bu belirtiler olmzasa, aldirmam fazla, oluruna birakacam, ama belirtiler beni ister oistemez, ya olduysalara takip hayaller kurduruyo....
test yapmiyimmi simdi, ne dersin???
sevgiler

cnm test için erken bence..negatif çıkınca sonu kötü oluyor:))
bi kaç gün bekle 3-4 gün mesela...

X