Hamile olma ihtimalim var mı sizce?

Günaydin kizlar, hala adet olmadim...
testi yarinmi yapsam, yada beklesemmi biraz daha?
Negatif cikarsa, kesin yokmu demektir:KK43:

sevgilerrrrrrrrr

evet canım 5 dk bekle 5 dk sonrası geçerli değil eğer o 5 dk içinde iki çizgide görünürse hamilesin 1 çizgi görünürse değilsin hayırlısı inş.

kızlar şimdi adetim ayın 30unda olacaktı ama bu sabah peçeteyle silince açık pembe bi leke gördüm dedimki tamam adet oldum ped koydum 3 saat oldu sadece 2 damla kahverengi leke gelmiş biraz kasıklarım ve belim ağrıyor acaba yerleşme olabilirmi?
yerleşme kasıkta veya belde ağrı yaparmı?

:KK43: bence regl oluyorsun. Yani içime öyle doğdu ama inş. yanılıyorumdur. ben hala beklemedeyim.:bbo:

Son düzenleme:
Selamlar...

pptya 87, umarim adet degildir, ama zaten 30 da olacan belli olur zaten...
ne oldu diye yaz lütfen merak ediyom:)

bende bu sabah test yaptim ama negatif cikti, ve bugün cok kötü sancim oluyo, bi de sendeki kahverengi leke bendede oldu, yani basta pembemsi bisey, ped koydum bisey yok, ( dün aksam) sabahta testi yaptim negatif:KK43:.
deminde bahs ettigim, kahverengi leke sildigimde, ped temiz ama...

Ne oluyo ya, anlamadim... ben halen umutluyum....

Günaydınlarr
Pptya87 n durumdasın merak ediyorum
bize son durum hakkında bilgi verirmisin?

kızlar günaydın bugün 37.gün ama hala adet olmadım.dün dedim bi test alim neyse gece aldık.sabah yaptım.sonuç NEGATıF.eee niye adet olmuyrum ben şimdi. neyse yarın dr a gidicem.bu aralar çok stresliyim acaba ondan olabilir mi?ayy olmadıkça daha çok stres oluyrm.

hamile olabilirsinde, bu taéstlere güven olmaz fazla!
yazarsin yarin, ne oldu diye?
allah gönlüne göre versin...

saol cnm. bebek düşünmüyoruz,korunuyoruz da aslında ama korktum işte olmayınca bir türlü.

X