Saç Uzatma Yöntemleri Sarımsak yağı ,Isırgan yağı ve Badem yağı bakarmısınız!!!

ela.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
2.161
5
merhaba arkadaşlar birkaç sitede bu üçlünün saça düzenli uygulandığında saçları inanılmaz çoğalttığını duydum uygulayanlar varsa lütfen yorum yapabilir mi?ilgimi çekti doğrusu bu müthiş üçlü..

***Isırgan yağı: Saç kaybı ve kepeği önleyici, saçı güçlendirici. Alerjik reaksiyonları önleyici
***Sarımsak yağı: Mikrop öldürücü. Saçın uzamasını sağlayıcı, dökülmesini önleyici. Saçkıran hastalığına kullanılmaktadır.
Badem yağı: Kuru ve çatlak ciltleri , pürüzleri giderici , saç besleyici, saç dökülmesi. Her ciltte özellikle hassas ve kuru ciltlerde uygulanabilir

bir araştırmada yaptım ayrıca ...
kullananların nasıl faydalarını gördüklerini duymak istiyorum buyrun paylaşımda bulunun...

Kızlar bu konu geride kalmış, hiç deneyen yok mu bunları ? ki herkesin övdüğü karışımlar aşağı yukarı?

walla ben kendi yaptigim saç bakim yaginin içine koyuyorum bu uçunude saçlari inanilmaz çogalttigi açisindan bisi diyemem ama annem çogalttigini soyluyor ben çok uzattigini ve guçlendirdigini biliyorum ama en son kuafore gittigimde bana saçlarin ne kadar saglikli ve gur massallah demisti =) ustelik de boyalari çok akmis ve igrenç gorunuyordu saçlarim =) onceden kimse saçlarim konusunda bisi demezken artik herkes ne kadar kaliteli uzun ve guzel saçlarin var diyor =) bn oneririm bakimdan hiç bi sekilde zarar gelmez valla =)

walla ben kendi yaptigim saç bakim yaginin içine koyuyorum bu uçunude saçlari inanilmaz çogalttigi açisindan bisi diyemem ama annem çogalttigini soyluyor ben çok uzattigini ve guçlendirdigini biliyorum ama en son kuafore gittigimde bana saçlarin ne kadar saglikli ve gur massallah demisti =) ustelik de boyalari çok akmis ve igrenç gorunuyordu saçlarim =) onceden kimse saçlarim konusunda bisi demezken artik herkes ne kadar kaliteli uzun ve guzel saçlarin var diyor =) bn oneririm bakimdan hiç bi sekilde zarar gelmez valla =)

haklısın aslında.

senin içine koyduğun bakım yağın nelerden oluşuyor canım?

X