Elimde crınone jel var ücretsizdir

oz80

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2010
245
33
Crinone jele ihtiyacı olan arkadaş varsa irtibat kurabilirler, 1 paket hiç açılmamış var elimde, hiçbir ücret talep etmiyorum. Kargo ile 1 günde elinizde.

Merhaba verdaam,
Senin dışında 2 arkadaştan daha yanıt geldi ihtiyacı olan, ama senin daha acil diye düşünüyorum hemen şu an lazım sanırım ben de o ampullerden çok vuruldum 3er tane ardından 2ye düştü, sabah akşam kullanmıştım jeli ama daha sonra sadece sabaha düşürdü, toplamda 4 hafta kullandıktan sonra da bitirdi, ben de 12 haftalık hamileyim, nerede oturduğum konusuna gelince ben İstanbul Sefaköy tarafındayım fakat sana bunu elden ulaştırma şansım yok, şu an işyerindeyim, jeller evde 1 kutuda 15 tane var, onun haricinde kullandığım kutudan artan 5-6 tane kadar daha oldu onları da gönderebilirim sana dilersen, yarın getireyim yanımda güzel paketleyeyim yurtiçi kargo ile gönderirim senin eline de cuma gibi ulaşır muhtemelen, bana adres, isim veya tlf vermen yeterli canım eğer kesinse, diğer arkadaşlara gönderdiğimi ileteceğim, haber bekliyor onlar da benden.
Yalnız bir problemim var özel msjlara yanıt veremiyorum, bunun için 50 msj atmış olmam lazımmış ama henüz yeni üye olduğumdan gönderemiyorum.

aldım bilgilerini papatyam
hilal arkadaşın mı sen misin canım?
ben özlem adında göndereceğim bilirsin benim olduğumu
zaten kargocu akşam saati geliyor, senin eline ulaşması da cuma gündüz ya da öğleden sonra olur

X