DHEA hormonu yüksekliği?

Sevgili arkadaşlar, bende DHEA 25 mg 3 aydan fazla oluyor kulanıyorum 2. aydan sonra faydasını gördük fsh hormunum düştü sonra nedense tekrar yükseldi buda bizleri şaşırttı moralımız bozuldu nasıl yapacaz nasıl olacak anlaymadık gıtı doktor bey devam edınız dıyo ama işte 4. ay olacak nerdeyse sankı çok fazla değişen bir şey yok bu konuda paylaşmak isteyen ve bu soru işaretleri ve kafamızı kurcalıyor sıkıntı yapıyor ne yapacağımızı şaşırdık kaldık allah bebeği olmayalanrın yardımcı olsun herkese hayırlı evlat versin (amın)

Sevgiler.

gerçi sacece o değil kombine düşünmek lazım tüm hormonları ama DHEA hormonunun yüksekliği kıllanma yapıyor diye biliyorum

gerçi sacece o değil kombine düşünmek lazım tüm hormonları ama DHEA hormonunun yüksekliği kıllanma yapıyor diye biliyorum

evet kıllanma yapıyor sivilce.dhea-so4 hormonundan mı bahsettin?bende dhea-so4 hormonu yüksek.hamile kalmakta zorlanıyorsun.çünkü yumurtayı büyütmüyor ve kalitesini düşürüyor bildigim kadarıyla.normal degerler 98 ile 340 arası bende ise 544 çıktı.3 ay diane 35mg ve androcur 50 mg kullandım 412 ye düştü.ilacı biraktım 1 ay kullanmadım 546 ya çıkmış.başka dr.a gitti.o da beni endokrinolojiye yönlendirdi.

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürederim,27 yaşındayım, (dhea )hormunum ve ( fsh)hormonum yüksek,fsh 15 ten aşağı düşmüyor .doktorum biran önce çocuk doğurmalısın dedi,ikinci çocuğu menapoza girmemek için doğurmak zorundayım ,fakat fsh değerlerim bunu engelliyor.

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürederim,27 yaşındayım, (dhea )hormunum ve ( fsh)hormonum yüksek,fsh 15 ten aşağı düşmüyor .doktorum biran önce çocuk doğurmalısın dedi,ikinci çocuğu menapoza girmemek için doğurmak zorundayım ,fakat fsh değerlerim bunu engelliyor.

Arkadaşım benimde sadece dhea-so4 hormonum yüksek.Fsh normal çıkıyor.Dhea hormonun kaç?

(DHEA) hormonum 575,doktorum endokrinoloji bölümüne gidip tekrar tahlil yaptırmam gerektiğini söyledi..

hayır gitmedim,sanırım basite aldığım için çaba göstermedim,çok önemli bir durummu acaba?bilmiyorum..

hayır gitmedim,sanırım basite aldığım için çaba göstermedim,çok önemli bir durummu acaba?bilmiyorum..

canım normal degerler kaç bu hormonunda.bende 98 ile 340 arası.benim hormon ise 544 çıktı.senin kağıtta ne yazıyor normal degerlerde.Canım bildiğim kadarıyla yumurtanın kalitesini bozuyormuş.Büyümesini engelliyor.Sen evlimisin ve çocugun var mı?Sen ne zaman gideceksin doktora?

normal değerlerin üstünde,bir tane çocuğum var,adet düzensizliği için doktora gitmiştim,yapılan tahlillerle fsh ve dhea hormonları yüksek çıktı, bu aralar çok yoğunum ,ilk fırsatta tekrar doktora gitmeyi düşünüyorum,senin şikayetin neydi?

normal değerlerin üstünde,bir tane çocuğum var,adet düzensizliği için doktora gitmiştim,yapılan tahlillerle fsh ve dhea hormonları yüksek çıktı, bu aralar çok yoğunum ,ilk fırsatta tekrar doktora gitmeyi düşünüyorum,senin şikayetin neydi?

canım ne zamandan beri var hormon yüksekliği.yenimi öğrendin?bu hormon yüksekliği yumurtaları büyütmüyor ve kalitesini bozuyor sanırım.sen iyi hamile kalmıssın.Sende kıllanma var mı?

benimde tüm androjen hormonlarım yüksek çıkıyor kızlar tüylenme en büyük şikayetlerimden biriyken şimdi en önemlisi kısırlık yapıyor bu hormonlar ve bende 3 yıldır gebe kalamıyorum.
sadece androjen hormonlarımda problem var adetlerim düzenli yumurtamda kaliteli ve çatlıyor ama gebe kalamıyorum bi türlü de düşmüyorlar.

benimde tüm androjen hormonlarım yüksek çıkıyor kızlar tüylenme en büyük şikayetlerimden biriyken şimdi en önemlisi kısırlık yapıyor bu hormonlar ve bende 3 yıldır gebe kalamıyorum.
sadece androjen hormonlarımda problem var adetlerim düzenli yumurtamda kaliteli ve çatlıyor ama gebe kalamıyorum bi türlü de düşmüyorlar.

DHEA hormon değerin kaç çıktı?

DHEA hormon değerin kaç çıktı?

539 çıktı en son genelde 500 lerde hep
2 defa aşılama yaptırdım biri düşük oldu.
sanırım bu hormonlardan kaynaklandı oda.
ama yumurta kalitesini bozmuyor yada benim yumurtalıklarımı etkilemiyor.
hatta doktorum hamile kalan kadınlardan daha sağlıklı kadınlık organların demişti bana.
şimdi bi endokrine gidiyorum birde bitkisel destek almak istiyorum bu hormonları düşürüp gebe kalmayı kolaylaştırıcı kürler var.
netten bir yerle konuştum haber bekliyorum uzmandan bakalım hangi kürü önerecek.

Arkadaşlar,(DHEA ) hormonu yüksek olan ve yüksekliği nelere yol açtığını bilen varmı.

ben o hastalıkla 4 yıldır uğrasıyorum kesın çözümü yok... Allah düsmanıma vermesın bunu... ne bilmek istiyosan sorabılırsın elımden geldıgınce yardımcı olurum

X